Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dead island


ctverec23

Recommended Posts

Nedavno jsem Dead island začal hrá a docela mě překvapil, čekal jsem tupou rubačku ve stylu L4D ale mýlil jsem se.

Promakáné upgradování/vyrábění zbraní, schopností, plno úkolů, volný pohyb atd. je to fakt super :)

Akorát teď nevim kde seženu konzervy a začíná to bejt i dost těžký..hrajete to ještě někdo?

Občas si to ještě zahraju, protože chci dosáhnout levelu 60, zatím mám 44, takže to je ještě na nějaký čas.. A konzervy jsou na pláži

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 163
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Jeste me poznatky k tomu DLC. Kdyz melo vyjit bal jsem se aby to nebylo stejne priserne jako Mad Moxxi v Borderlands. No a bohuzel se me obavy vyplnily, jesdno z absolutne nejhorsich DLC, ktere jsem mel tu cest hrat. Jeste, ze bylo zadarmo, jinak by to bylo uplne zbytecne vyhozenych 800 MSP. Dobu hratelnosti odhaduju tak na hodinu, tezko to bude nekoho bavit dele. Zadni novi nepratele, nic noveho. Akorat na vas nabihaji vlny zombiku, stejne tak jako v kampani. Navic se mi zda, ze zombici jdou pouze po tom, co tu hru hostuje, po tech zbylych spoluhracich, jdou jen malokdy. Takze stejna tragedie jako Mad Moxxi, moje hodnoceni take 1/10.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 2 months later...

Tak jsem se konecne po dlouhe dobe dostal k tehle hre a strasne mile me prekvapila, skvely mix akce a rpg, spousty questu (uz mam nahrano tak sedm hodin a jsem teprve na zacatku treti kapitoly), uzasne prostredi (jasny graficky to nejsou orgie, ale svuj ucel padleho raje to splnuje) a celkove se to proste dobre hraje a hlavne je to zabava (ikdyz co jsem koukal, postupem ve hre budou dalsi druhy tezsich zombiku, takze se trosku bojim (jako wtf,? strilejici zombici :)). Co me ale trosku stve je podivnej level scaling, protoze ac mam uz mnohem lepsi zbrane s nekolinasobne vetsim damagem na zacatku, tak mi je to stejne naprd, pac zombici lvluji se mnou a clovek tak nema takovy dobry pocit z hrani (z progressu). Nejhorsi ovsem je, ze se zbrane strasne rychle (je mozne ze dokonce rychleji nez pred tim, ikdyz po upgradu vzrostla "vydrz zbrani"?) opotrebovavaji a opravovat je pak neskutecne nakladne, pomalu mi zacinaji dochazet penize :D Kazdopadne skvela hra, tesim se dalsi hodiny u ni stravene ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakou máš nejoblíbenější zbraň?! Palný zbraně jsou super, jen je do nich málo nábojů. Já mám ráda vše co může zoombíkům způsobit elektrický šok (vydávají pak hezké zvuky :D ) a pak..no nevim jak se tomu nadává, ale zoombící blinkají :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja jsem dost na zacatku, takze si o strelnych zbranich (ikdyz jsem dostal revolver s jednou kulkou :) ci elektrickych modifikaci muzu nechat jen zdat, ale ikdyz hraju za logana a vrham jeden nuz za druhym tak mam zatim nejradsi baseballku (ikdyz kdyz ted na tim premyslim tak je to mozna jen klacek :)) s hrebiky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K nábojům a zbraním se dostaneš v supermarketu, takže pober co můžeš :D To asi bude basballová pálka s hřebíky, myslím, že ji mám taky ve zbroji :D

Je tu někdo kdo to ještě hraje a má dlc Arenu?! Potřebovala bych helpnout :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu