Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kde si koupit 3DS?


fajnokelma

Recommended Posts

Vidim ze moc lidi tu nema zkusenosti z nakupovanim ze zahranici. Vsechny vyse uvedene eshopy (krome amazonu) neposilaji konzole do zahranici. Takze mate smulu. U Amazonu to i s postovnym do CR vyjde na 207 liber. Coz v pripade, ze hodlate vyuzit voucher od gamehousu tak se nakupovani v UK stava zbytecnosti. (ja osobne bych ho treba nevyuzil ale)

Pokud tady nekoho zajima moje "vize" (at uz je vicemene realna), tak si pockam az hacknou 3DS a poresi nejak region lock. A koupim 3DS z ebay za 4400 Kc (250 dolaru) + nejake drobne postovne a mam to, stejne jako s mym DS :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 85
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Vidim ze moc lidi tu nema zkusenosti z nakupovanim ze zahranici. Vsechny vyse uvedene eshopy (krome amazonu) neposilaji konzole do zahranici. Takze mate smulu. U Amazonu to i s postovnym do CR vyjde na 207 liber. Coz v pripade, ze hodlate vyuzit voucher od gamehousu tak se nakupovani v UK stava zbytecnosti. (ja osobne bych ho treba nevyuzil ale)

Pokud tady nekoho zajima moje "vize" (at uz je vicemene realna), tak si pockam az hacknou 3DS a poresi nejak region lock. A koupim 3DS z ebay za 4400 Kc (250 dolaru) + nejake drobne postovne a mam to, stejne jako s mym DS :)

Oni posilaj hry, ale konzole ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

amazon a postovvny 207liber? vzdyt vsude slychávám že je pošotovný okolo 100kč. Co je tohle? http://www.amazon.co.uk/gp/help/customer/display.html/ref=hp_left_sib?ie=UTF8&nodeId=200396150

Velmi dávno jsem diskutoval o tom obchodu gamegears.co.uk a od javak810i jsem dostal tuto odpověd

Z obou obchodů jsem už kupoval a naprostá spokojenost. Jestli to fakt bude víc, jak 6k, tak neváhám a kupuju z Anglie. Už ted se to dá předobjednat i za 5500 a všechny hry maj po 850Kč. Navíc nemusím řešit region lock.

No a co ste týče těch her také přecházím na nákup zahraničí nebo bazarový prodej je ješrě lepší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Desmond: Presne tak. Lehky vytah z podminek eshopu:

Play.com: Free delivery outside of the UK

Products eligible

DVD, music, games, books, and clothing are eligible. Unfortunately, we cannot delivery electronics, personal computers, gadgets, or mobile outside of the UK.

gamegears: Overseas Shipping

We ship all our items, except consoles, to the following countries:

Australia, Austria, Canada, Denmark, Finland, France, Germany, Greece, Hong Kong, Iceland, Japan, Netherlands, New Zealand, Norway, Portugal, Republic of Ireland, Spain, Sweden, and USA.

game.co.uk: Tam pisou ze neposilaji do zahranici veci nad 1kg a v zavorce, ze vlastne jakekoliv konzole.

Proc tomu tak je netusim. Ale vzdycky to tak bylo, a vzdycky to tak (az na vyjimky) plati.

Lazyt: Staci si proste tu konzoli objednat, vyplnit adresu, jmeno, platebni kartu a dojit az na posledni krok objednavky (tesne pred potvrzenim), kde ti to vypise presnou konecnou castku se vsim sudy. A ta plati. (osobni zkusenost)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uzivatel s nulou, to vypada velmi duveryhodne ;]

a taky ta cena, lol :O

schvalne mu napisu at posle fotky :D

Btw, moje vize je koupit to v Cine/Japonsku, ale...ale. :D

presne tak. nemam problem obstarat si to primo z Shenzhenu. hlavni problem je momentalne akorat ten region lock >.<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Doporucena cena je jiz stanovena , a je to 6 990,- .

Na www.gamecz.cz , zrejme jen kamennych pobockach bude probihat akce , kdyz si predobednate a donesete sve stare dsko dostanete na 3DS slevu . Podrobnejsi info sem kdyztak hodim behem tohodle tydne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to by bylo super, taky bych tam jedno vzal :) .... špatnej dotyk. displej - nejde kalibrovat, ale třeba to ani nepoznaj.

JJ jestli nebudou zapinat, tak nepoznaj, alespon u me ne, ani nevim jestli je to mechanicka vada, kdyz se zapne, vypada jak kdyby byl prelomeny, ale neni :) Alespon bych se ho zbavil, ted se mi jen vali v supliku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby jste chteli byt "svine", tak to staci jednoduse objednat na dobirku, a cekat jestli neco dojde vubec :). Pokud dojde, tak pochybuji ze by posilali falesne zbozi (eshop vypada seriozne) a kdyby jste to nechteli tak zbozi proste neprevezmete od postaka a posta to posle eshopu zpet. Ale spis pocitam ze by vam nic neprislo :)

Takze riziko nakupu temer nulove :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu