Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin's Creed: Brotherhood Příběh


Dassman

Recommended Posts

Zdravím... Assassins Creed hraju po prvý a bohužel hned začínám na posledním dílu, tak bych se rád zeptal jestli je někde přeložený celý příběh / děj této hry abych vůbec věděl o co GO a o co GO v předchozích dílech?! Zatím jsem v Sequence II, ale hra mě naprosto chytla i když ten příběh moc nepobírám (myslel jsem, že budu hrát jenom za Assassina, ale před chvílí jsem běhal za nějakýho týpka z 21. století s partou workoholiků :D)

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rozhodně si to zahrej alespoň od dvojky... jinak v 1 jsou klíčové okamžiky, kde pochopíš o co go.. jinak jde o to, že jistá společnost dokáže díky speciální technologii(ANIMUS) získávat paměťové vzpomínky z minulosti přes DNA a hledají tzv. piece of eden čili úlomky ráje, díky kterým můžou ovládat lidstvo. ty jsi desmond, kterého objeví a jelikož jsou tví předkové přímo zapletení jakožto přímí nepřátelé templářů, tak díky tobě chcou zjistit, kde se ten předmět stratil. a ty jim v tom samozřejmě musíš zabránit. v 1 se seznámíš s daým problémem, ve dvojce ti spojenkyně - rebbeca, která se na tvém testování podílela - pomůže utéct a rozpoutá se válka o čas a opšt výlety do minulosti, tentokrát ale do itálie za eziem, 2 si zahrej stoprocentně, ten příběh má grády a ten konec ještě více, seznámíš se tam s leonardem atd.. jinak je to jako bys koukal na metrix od 3jky, to nejdůležitější ti unikne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o pribehu assasinss creed se toho na netu napovidalo tolik, ze rict ti "o co go" snad nikdo nedokaze...jedna se o jeden z nejslozitejsich "lineage" pribehu, ktery si spousta lidi vyklada po svem...a jelikoz je "konec" v nedohlednum, Buh vi "o co celou dobu jde" :D

jinak, urcite si zahraj i predchozi dily,stoji za to! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o pribehu assasinss creed se toho na netu napovidalo tolik, ze rict ti "o co go" snad nikdo nedokaze...jedna se o jeden z nejslozitejsich "lineage" pribehu, ktery si spousta lidi vyklada po svem...a jelikoz je "konec" v nedohlednum, Buh vi "o co celou dobu jde" :D

jinak, urcite si zahraj i predchozi dily,stoji za to! :)

přesně tak!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rozhodně si to zahrej alespoň od dvojky... jinak v 1 jsou klíčové okamžiky, kde pochopíš o co go.. jinak jde o to, že jistá společnost dokáže díky speciální technologii(ANIMUS) získávat paměťové vzpomínky.........

Děkuji aspoň za menší vysvětlení ;) Ta hra mě fakt nehorázně chytla...i když teď mise najít do 8 minut cestu k těm ,,vlkům´´ mě dost nadmýchla :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu