Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Přehřívá se vám PS3 a často zapíná větráky na maximum? ŘEŠENÍ!!


Luk3z^

Recommended Posts

Dobré odpoledne,

už dost dlouho jsem hledal řešení pro můj problém. PS3 se mi při hraní často přehřívala a hučela. Jediným, a dost nepříjemným řešením bylo otevřené okno, což je v zimě použitelné, v létě ale nikoliv.

Zkoušel jsem spousty rad - dát PS3 vertikálně, horizontálně, několikrát jsem konzoli přemístil, nic ale nepomáhalo... Nedávno jsem ale googlil a narazil na radu, v kterou jsem teda vůbec nevěřil, ale říkal jsem si "Co můžu ztratit, žejo"...

Jde prostě o to, že PS3 dáte do horizonální polohy, ale pod ní strčíte ještě nejaký předmět - podle návodu jsem tam dal konzervu s tuňákem. Konzole je tak ve vzduchu a omezením styčné plochy dosáhneme toho, že se PS3 vážně nepřehřívá!

Sám jsem to otestoval, a od chvíle, kdy jsem použil tento návod, běží PS3 hezky potichu. Při hře začala vždy hučet už po 10 minutách, teď nehučí ani po několikahodinovém maratonu.

Chci tento návod rozšířit mezi co nejvíc lidí, protože jsem na něj za ty dva roky nikde nenarazil, a je jediný opravdu fungující.

Pokud máte nějaké otázky, rád se pokusím odpovědět ;)

Provedení některých uživatelů

LegionCZE

2320110217_001.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 216
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

filip: to netuším, ale z vlastní zkušenosti myslím že ne, já jsem na konzoli měl provizorně namířenej větrák a stejně to po chvíli hučelo.. zkus tohle a uvidíš ;)

wita: jj, o tom jsem taky přemejšlel, ale až jako poslední možnost... a našel jsem tohle a funguje, bez jakýhokoliv zásahu dovnitř ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem si taky udelal neco podobneho .... urizl si dve drivka,omotal je paskou,aby to nejak vypadalo a jemne skoro u kraje prilozil a kousicek paskou prilepil (slim) Tak mam ve spodku 2,5 cm mista ps3 me nejak extra nehuci.Takze ve stredku ps3 mam mistecko a tak se to urco min zahrejva .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem si taky udelal neco podobneho .... urizl si dve drivka,omotal je paskou,aby to nejak vypadalo a jemne skoro u kraje prilozil a kousicek paskou prilepil (slim) Tak mam ve spodku 2,5 cm mista ps3 me nejak extra nehuci.Takze ve stredku ps3 mam mistecko a tak se to urco min zahrejva .)

Takhle to je pod Slimákem - omlouvám se za kvalitu, je hrozně špatné světlo :)

Dřívka sem tam taky měl, ale nakonec to bylo malé, ale vypadalo to pěkně. Výhoda těch mých nožiček je, že jsou ve stejné barvě jako PS3 :)

7dbbc1eb38.f.jpg

5f99e3c91a.f.jpg

A takto pod XBoxem - jsou to kovové krytky, z nějakého kování (táta dělá v nábytku, takže má k těmto věcem přístup :))

28ee94be6d.f.jpg

Jinak oba stroje mám cca 30 cm od zdi, takže to dobře větrá :)

Doplňkové info: Je to odhadem 30 čísel pod TV (plazma, ale docela stará, ale netopí), cca 1 - 2 metry od dveří na balkon a oken, takže to tu dobře větrá, ale není to přímo ve směru větru. V místnosti je tak akorát teplo, není tu přitopíno ani zima :) A nemám ani poblíž PS3 topení. Jinak, žádná další elektronika u toho není, snad jen že kousek pod (o šuplík níže) je DVD přehrávač a satelitní přijímač, ale téměř nepoužívané, takže moc netopí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Páni to nie je nová vec. Od dob PSX sa to rieši rovnako. Stačili 4 gumené nožičky a problém bol vyriešený. Inak ja svoje PSko vôbec nepočujem iba keď sa spúšťa mechanika. Beží tak 4 hodky každý druhý deň a neprehrieva sa. Je to možno dané aj novotou. Mám ho asi 4 mesiace.

Tak, že pokiaľ sa to začne znovu opakovať ako pri PSX nožičky mám pripravené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim jak to ale pri koupi konzole me docela dost hlucela a po vypnuti v ni tak 2 hodky neco jakoby ,,praskalo,, a ted to asi po 5 mesicach prestala delat ... presunul jsem ji na policku ke je jen z jedne strany u zdi , a primo pod polickou cca metr je topeni ... takze mozna je to tim kde je konzole ulozena :)

a nebo ji mate zaprasenou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoďte někdo nějaké foto :)

Dost by mě zajímalo co kdo jak to máte udělané...

Obrázky mám na pvní stránce, všiml sis jich? :D

já pod tím mám prostě hozenou jednu konezrvu uprostřed... není to nejstabilnější, ale nemá to kam spadnout

Bál bych se, že se to otlačí nebo protlačí, ale taky to stačí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu