Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Přehřívá se vám PS3 a často zapíná větráky na maximum? ŘEŠENÍ!!


Luk3z^

Recommended Posts

  • Odpovědi 216
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

post-46386-14687156734102_thumb.jpg

Ja to poresil takhle:

Pod nozicky jsem dal asi 6mm plastove podlozky,a za PS3 ventilator,topi i to kino co mam pod PS3,ale zvuk 5.1 pri hrani je bomba.Nez jsem tam dal vetrak a nozicky tak to topilo fakt hodne.Vetrak jede asi na 7 - 8 voltu,toci se neslysne a stale,celkem to uchaldi,a kdyz hraju delsi dobu,tak to fouka jako primotop.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[ATTACH=CONFIG]11972[/ATTACH]

Ja to poresil takhle:

Pod nozicky jsem dal asi 6mm plastove podlozky,a za PS3 ventilator,topi i to kino co mam pod PS3,ale zvuk 5.1 pri hrani je bomba.Nez jsem tam dal vetrak a nozicky tak to topilo fakt hodne.Vetrak jede asi na 7 - 8 voltu,toci se neslysne a stale,celkem to uchaldi,a kdyz hraju delsi dobu,tak to fouka jako primotop.

Tvé uskupení se mi vůbec nelíbí, topí tam to kino, plus je to ve stísněném prostoru - já bych se bál, být na tvém místě. Zkus udělat tu mezeru větší, nebude to nijak extra vypadat, ale bude to účinnější

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvé uskupení se mi vůbec nelíbí, topí tam to kino, plus je to ve stísněném prostoru - já bych se bál, být na tvém místě. Zkus udělat tu mezeru větší, nebude to nijak extra vypadat, ale bude to účinnější

Bohuzel to jinak udelat nejde,ani ta police nejde dat niz,ten ventilator a nozicky fakt pomaha.V polici pod tim je zase Dreambox (dasli topidlo) na ten to dat taky nemuzu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To dělaj jenom slimka ne? Já mám konzoli asi 3 cm od topení a hučí až když jde fakt do tuhýho a za chvíli zas přestane. Ale když bych jí chtěl preventivně "chladit", tak máte fakt ověřený že je tohle lepší než vertikální poloha jo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To dělaj jenom slimka ne? Já mám konzoli asi 3 cm od topení a hučí až když jde fakt do tuhýho a za chvíli zas přestane. Ale když bych jí chtěl preventivně "chladit", tak máte fakt ověřený že je tohle lepší než vertikální poloha jo?

Ne, nemáme - sis myslel, že poběžíme někam do elektra na měření? :D Výhoda je, že to dost dobře větrá, a hlavně, není to tak "nápadné" jako na stojáka.

Bohuzel to jinak udelat nejde,ani ta police nejde dat niz,ten ventilator a nozicky fakt pomaha.V polici pod tim je zase Dreambox (dasli topidlo) na ten to dat taky nemuzu.

Stačilo by i dát tam něco trochu vyššího, nejlíp ze dřeva, aby to tak nevedlo teplo, (případně plast).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ohledne chlazení starých FAT 60 , 40 , 80 GB modelů jsem přišel na jednu vec co mě doslova šokovala zkusím jí tu vysvetlit proč mi ted PS3 nehučí jako vysavač

myslel jsem si že to mřížkování po boku PS3 je určeno primárně k chlazení a průchodu vzduchu skrz konzoli proudem vzduchu k venitlatoru ale zřejmě jsem se spletl protože co muže udělat 3x3 cm " dírka " v plastu vis fotka : http://img5.rajce.idnes.cz/d0506/4/4514/4514363_5a5a0b6d028b3bba317150a88ab1a648/images/19122010205_edit_.jpg kde červeně jsou stěny z plastu a modře je jiz zmínená dírka na proud vzduchu , to se mi nelíbilo takovým zpusobem že jsem tuto dírku rozšířil asi takhle jak muzete videt na fotce : http://img5.rajce.idnes.cz/d0506/4/4514/4514363_5a5a0b6d028b3bba317150a88ab1a648/images/19122010205.jpg

tímhle jsem častečne vyřešil nehorazné hučení (jako při fan testu) které se dostavilo vždy do 5 min při puštení jakekoliv hry , po upravě tohoto problemu už hučí jen hry které jsou opravdu náročné a zbytek je pěkne tichý

(doufám že to nekomu pomuže)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavne pomuze jak uz tu nekdo psal, vymenit pastu na CPU a GPU. Vsichni co to jeste neudelali a nemaji uz zaruku at tak ucini. Sam jsem to delal a ta origo pasta me prijde fakt hrozna. Na tom Sony docela setrila u fat a u slim netusim co tam davaj, ale si to nebude o moc lepsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

...precital som vsetky fora, vyskusal vsetky navody a moja FAT konzola aj napriek tomu po 3-5 minutach huci ako lokomotiva. Keby to bolo take jednoduche ako tu popisujete vyssie (s tymi podlozkami) tak by som si usetril kopec casu a nemusel by som konzolu ani rozoberat a to som ju koli tomu rozoberal asi 10 krat. Nastastie uz ma to preslo, uz to neriesim, konzolu radsej vecer nepouzivam aby som nerusil susedov.

Dufam ze sa casom dostanem k nejakej inej tichsej a tejto hlucnej sa zbavim.

Kazdopadne uz aspon viem co vsetko sa da urobit v buducnosti aby konzola bola tichsia aj ked na mojej nic z toho nefunguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu