Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Přehřívá se vám PS3 a často zapíná větráky na maximum? ŘEŠENÍ!!


Luk3z^

Recommended Posts

  • Odpovědi 216
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Tak posledni dobou co hraju BF3 z HDD ma PS3 40gb fat CECHJ-03 huči fakt maxmimalne a hodně,vymněnil jsem i pastu,,ale zda se mi že ji tam je malo,,... mám ji podlouženou. a dokonce dneska se mi vypla a zapipla :-( Co mám dělat? Když dam na procesor a grafiku dve pasty pomže to chlazení?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže ja to zapnu a už v menu to řve

tet sem sundal vršek konzole abych se podival na to jak to fuči

Re edit: už mi ten zvuk vysavače fakt štve posledno dobou,asi to prodam a koupim slimku

Nekdy to huči jak přifantestu třeba 60minut. a fakt už si i rodiče stežujou na to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže ja to zapnu a už v menu to řve

tet sem sundal vršek konzole abych se podival na to jak to fuči

Re edit: už mi ten zvuk vysavače fakt štve posledno dobou,asi to prodam a koupim slimku

Nekdy to huči jak přifantestu třeba 60minut. a fakt už si i rodiče stežujou na to

mě to teda nehučí skoro vůbec. hučej mi akorát přídavné větráky, ale samotný větrák v PS3 je tichý. asi takhle bych to popsal: když sundám přídavné větráky, tak je ticho, dám tam Uncharted 3, trochu se to rozhučí, ale ne zas moc a hned jak vyndám zase hru, tak PS3 úplně ztichne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže ja to zapnu a už v menu to řve

tet sem sundal vršek konzole abych se podival na to jak to fuči

Re edit: už mi ten zvuk vysavače fakt štve posledno dobou,asi to prodam a koupim slimku

Nekdy to huči jak přifantestu třeba 60minut. a fakt už si i rodiče stežujou na to

Zkoušel si sundat heatsink z CPU/GPU a zkontrolovat, jestli dosednul na čipy po celým jejich povrchu? Občas je heatsink nerovnej, a tak (když se na čipy rozetře jen malá vrstva pasty) nasedne třeba jen v rozích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Já mám 60GB (CEHC04) už přes rok, chvilku sem jí měl v poličce kde okolo nebyl vůbec žádný vzduch a teď ji mám normálně na vzduchu a v XMB je neslyšná, a ve hře taky moc slyšet není, teď jsem nemocnej, tak hraju 12 hodin denně a po celou dobu celkem tichá..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čistil jsem ps3 od prachu(dělal jsem to už 2x) a když ji zapnu, tak se po pár sekundách objeví system HOT a vypne se. Když ji zapnu potom tak najede do menu problikne žlutě a vypne se. Na začátku větřáky ani neslyším, pak zrychlují a když jedou na max. tak se vypne.

Díval jsem se, že pasta je zatuhlá.Myslíte že ji stačí vyměnit a pojede to ?

Díky za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu