Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Přehřívá se vám PS3 a často zapíná větráky na maximum? ŘEŠENÍ!!


Luk3z^

Recommended Posts

  • Odpovědi 216
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 4 weeks later...

No pánové , mě se tenhle trik nějak neosvědčil :( ... Mám FAT 40gb , a jakmile si zapnu třeba NHL 11 , tak hned větráky na max a ani né do 5 minut .. System HOT .. Už jsem z toho na prášky .. Člověk si koupí NHL 11 kvůli Mistrovství v hokeji , a pak ani nemůže hrát x) ... Němel by jste někdo tip na nějaký video , kde je podrobnej postup rozebrání PS3 ? Něco jsem našel na YouTube ,ale je to takový nic moc :( .... Díky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stačí zadat na youtube ps3 disassembly tutorial a vybrat si

jinak bych jeste zkusil tohle

Vypnes zezadu PS3, podrzis prst na EJECTu a zase PS3 vzadu zapnes

vetraky se pusti na max a vsechen prach kvuli kterymu se to zahriva by mel jit ven

Na PS3 Slim je stejnej postup, ale musite vyndavat kabel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pánové , mě se tenhle trik nějak neosvědčil :( ... Mám FAT 40gb , a jakmile si zapnu třeba NHL 11 , tak hned větráky na max a ani né do 5 minut .. System HOT .. Už jsem z toho na prášky .. Člověk si koupí NHL 11 kvůli Mistrovství v hokeji , a pak ani nemůže hrát x) ... Němel by jste někdo tip na nějaký video , kde je podrobnej postup rozebrání PS3 ? Něco jsem našel na YouTube ,ale je to takový nic moc :( .... Díky ;)

hele a jaký máš FW...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus to dat mimo jakykoli zdroj tepla. Muze to delat po praci s PC. Jak mi odesla deska na desktopu tak mi psko predstalo padat tak casto. Pripadne vypnute ojet vysavacem.

Nemas skrytou touhu koupit notebook?

Koukal jsem se a rozebrat to asi nepude. Pokud to nechces mit v krabici od bot.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele a jaký máš FW...?

No mám teď tu novou 3.61 , už jsem četl na netu , že maj lidi problémy hlavně u L.A. Noir , ale mě už to začalo dělat i na starších FW .. Prostě jednoho dne zapnu PS a po chvilce hraní opět System HOT , už jsem se toho nezbavil :(

... Prubnu ještě ten fígl s EJECTem , ale přesně takhle mi to hučí po pár minut , co zapnu konzoli :( .. to by měl prach lítat o sto šest :) ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mám teď tu novou 3.61 , už jsem četl na netu , že maj lidi problémy hlavně u L.A. Noir , ale mě už to začalo dělat i na starších FW .. Prostě jednoho dne zapnu PS a po chvilce hraní opět System HOT , už jsem se toho nezbavil :(

... Prubnu ještě ten fígl s EJECTem , ale přesně takhle mi to hučí po pár minut , co zapnu konzoli :( .. to by měl prach lítat o sto šest :) ..

Je možný, že ti vyschla teplovodivá pasta ... každopádně hrát na konzoli, která se přehřívá ("System hot"), je nejlepší cesta k YLODu (obzvlášť jestli máš FATko). .-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jako stará PS3 byla v letních dnech fakt na zabití... vysavač hadr, Slimko ani nevim, jestli má nějakej hardcore režim, zatim byl vždy v klidu... Jinak ta věc u LA Noir je prej ve hře, ne ve firmwaru, protože se přehřejvá i xbox, takže typadá na náročnost, která vyvolá to chlazení...

Mimochodem, nechce se mi to tu všechno číst, co znamená System hot?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je možný, že ti vyschla teplovodivá pasta ... každopádně hrát na konzoli, která se přehřívá ("System hot"), je nejlepší cesta k YLODu (obzvlášť jestli máš FATko). .-)

Nejspíš to tak vypadá , a nezbyde mi nic jinýho , než PS rozebrat .. Uff to jsem právě nechtěl x) ... Tak já pokaždý hlášce ihned vypínám konzoli a už to radši dál nezkoušim :) ...

RiWiX: To znamená přehřátí konzole a následně její vypnutí :) ... Samožřejmě nevyskočí Ti jen System Hot ,ale rozsáhla věta , která tímhle právě nejvíc děsí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moje 40gb verze ps3 jede naprosto spolehlive mam ji uz asi 5 let a horko nehorko treba gta4 maximalni doba hrani 20 hodin v tahu a otacky vetraku zustavaji pekne v klidu pri startu konzole i po dlouhem hrani je extrema tichá.jediny co dodrzuju je to aby mela okolo sebe dostatek mista

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdraviíčko lidi ;)

Tak po menší odmlce znovu píšu , po pár dnech nekonečnýho trápení s PSkem , jsem boj vzdal :( ... Celkem 3 jsem konzoli musel rozebrat ( jednou kvůli mojí chybě .. napájení větráku x) ) ... Koupil jsem novou chladící pastu , a i po vyčištění a doplnění pasty , se konzole stále přehřívá , netrvá ani 5min , a opět "System HOT" a hned se vypne... Už jsem v konci lidi ... Nenapadá ještě někoho , čím by to mohlo bejt ? .. Teplotní čidlo v háji či tak něco :( ? .. Horší je , že záruka už dávno není , a ze servisu mi napsali , že cena opravy .. 4000,- ... To je konec x)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No , myslim , že už zatim konzoli rozebírat nebudu ... Psal jsem do jednoho neofic. servisu na konzole , a přišla mi tato odpověď na můj problém " Toto je častá závada starších PS3 (hlavně verze 40GB a 60GB). Jedná se o poškození usazení grafického procesoru z důvodu přehřátí. Oprava je řešena přesazením zmíněného procesoru s novými chladícími pastami " ... Tak nevim no , jsem z toho docela zmatenej :( ... Jak si mám vyložit , přesazení graf. procesoru :) ? ... A ještě za to chtěj 2800,- ... Tak furt lepší než 4500,- u Sony :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslí si, že máš YLOD (blbě pochopili, co jim říkáš) - na tvou závadu "přesazení" nepomůže.

Zkontroloval si, jestli ti ta teplovodivá pasta dosedá po celý ploše na chladič/HS? U některejch PS3 je mezi procesorama a chladičem mezera, kterou ta tenká (dobře nanesená) vrstva pasty nezaplní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha , tak to asi fakt špatně pochopili , YLOD asi fakt nemám :) ... Žádná žlutá diodka nebliká :) .... Jojo , to jsem kontroloval .. když jsem tam dal novou pastu ( a že jí nebylo málo ) , tak jsem zkoušel tu desku znovu odendat a fakt to bylo po celý ploše , a i trochu vytekla do stran .. už tam nemůže bejt ani milimetr místa , kde by nebyla :( ... Já už fakt nevim lidi :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu