Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Přehřívá se vám PS3 a často zapíná větráky na maximum? ŘEŠENÍ!!


Luk3z^

Recommended Posts

No záleží na spoustě věcí (konstrukci čipu, výrobním procesu, atp.). Hi-end grafiky v dnešních PC jsou 6x výkonnější než RSX a přitom se hřejou míň (popř. GPU ve Vitě dokáže renderovat podobný množství polygonů jako RSX s 1/100 odběru). :)

Doufám, že tentokrát se jim podaří vyrobit něco, co nežere 1/2 kW a nehřeje jak přímotop. :)

tak je jasný že vyrobní proces se podepisuje na TDP čipu , co se tyká gpu ve vite tak je to nejlepší mobilní grafika pro SoC řešení k tebletum a smartphonum a dalo by se říct že je to cca 3x výkonnější jak tegra 3 (mimo to ta grafika z vity je použitá ted v iPadu 3) , a RSX z PS3 už těžko bude stíhat když je 6 - 7 let stará :D

co se tyká PS4 tak se začíná šuškat že tam má byt Radeonka což mě osobně se nelibí , nvidie jsou prostě lepší , mají lepší podporu technologijí a mě subjektivně přijde obraz z nvidie daleko lepší jak z atiny/AMD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • Odpovědi 216
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

taková píčovina a co to vyřeší za nejčastější problém ... to mě dostalo :DDD sám PS3 nemám ale chci a tak sem se koukal na to chlazení :) no a teda proste na ležato a pod to 4 nějaký věci aby byl ve vzduchu ... Můžete mi ještě doporučit věci co se pod to dají dát ... určitě ne nějaký konzervy to fakt nee :DDD a dřevěný nožky možná ... doporučte mi prostě něco ;D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dětskou dřevěnou kostku. Já používám 2 obdelníky.

to není špatnej nápad, ale já osobně mám PS3 ve vertikální poloze, líp se odvádí teplo, líp to vypadá, líp se člověk strefí do USBéček a to že jsou ve vertikální poloze namáhané spoje je největší kravina, kterou jsem slyšel. je to spíš obráceně...v horizontální poloze se může prohnout základní deska a taky je v té poloze psko méně odolné proti otřesům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
  • 1 month later...
tak sem se dneska podival, jak se vede tem svickam, ktere jsem si pod ps3 na vasi radu dal...no a nejak se jim letosni teploty nelibily :D uz aby byl podzim :D

Na nábytku mě ty svíčky udělaly nenahraditelný škody, tak jsem je dal pryč a psko postavil na stojato :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

po dvou krásných letech se slimku, tak ta mrcha začína hučet. Rozhodl jsem se, že jí pročistím dutiny a díval jsem se na 2 vídea na YT a je na to potřeba nějaký speciální hvězdicový nástavec s ďůrkou uprostřed. Je to pravda a kde se to dá sehnat?

edit: doplneni znaku pro kejsiho

Upraveno uživatelem seth123
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 years later...

Já vyzkoušel co to uděla bez krytu GTA V naprosto bez hučení šest hodin v kuse a plejko bylo jenom vlažné takže to pořeším že si vyřežu specialni malo bruskou nějaky obrys travky přimo nad ventilator a myslim že by stačilo i par dírek ale tak když už tak něco pořádneho :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu