Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

CFW Kmeaw 3.55 problém s hrami


FreeMan__

Otázka

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Dobrý den,

Píšu tu, kdyby tu byl nějaký ochotný člověk který by mi poradil s tímto problémem: Mám CFW Kmeaw 3.55 Gaia manager s jednou hru a když tu hru spustím tak mi problikne ps3 a vrátí se to do menu...¨

Děkuji

Ještě bys měl napsat jestli tohraješ z USB HDD a nebo z Interního HDD mě to dělalo taky u nějaké hry když jsem jí měl na USB HDD a když jsem jí skopíroval do interního tak to šlapalo v pohodě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
a neni to nahodou tim, ze kdyz vyberes hru v manageru tak ti to zkoci do XMB menu a tam potom musis hru pustit manualne..... (pouzit orig BD hru) a najed na ikonu BD hry a pustit

Heleď to nebyla špatná úvaha, ale teď jsem to skusil.. a jak jsem tam vložil origo BD Disk tak v gaie se mi ukazal, vybral jsem tu mafii 2 vrátilo se to do Menu a kliknu na db disk a spustí se hra na db disku :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu