Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Propojení Full HD TV s PS2, obraz není přes celou obrazovku


Recommended Posts

Dobrý den,

mám PS2 připojenou k Full HD TV LG 37LE5500(94 cm) tímto komponentním kabelem:

http://www.itlevne.cz/zbozi/komponentni-kabel-speed-link-pro-ps3/detail.aspx?p=z:220506

ale obraz nění přes celou obrazovku. Vlevo a vpravo jsou černé pruhy (ne zase moc široké) a nahoře a dole jsou taky ale tam jsou úplně minimální..Když jsem měl PS2 spojenou i klasickým audio/video kabelem(cinče), tak obraz byl přes celou obrazovku ale grafika nebyla tak dobrá jako přes komponentní kabel...

Hrál jsem si různě jak s natavením poměru stran u TV tak i v PS2..nakonec nejlepěího zobrazení(tak jak jsem popisoval výše)jsem dosáhl,když mám v TV formát 16:9 a v PS2 formát Full.Zajímalo by mě čím by to mohlo být..

Jinak ještě bylo pro mě zajímavé zjištění,že nejdříve jak jsem připojil PS2 s TV přes komponentní kabel tak mi nenajel obraz,šel jen zvuk..Pak sem přišel po zapojení přes cinče,že je zapotřebí v PS2 změnit výstup právě na komponentní kabel a pak už mi to šlo..

Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Mam PS2 taky zapojenou přes komponentní kabel na HD TV (značka LG) - obraz se mi zdá ostřejší! Jen mi to furt jede ve formatu 4:3 i když to přepínám v PS menu na 16:9. Jinak co jsem našel tak Gran turismo 4 v NTSC verzi by mělo být v HD rozlišení a pak ACE Compat Sqadron Leader taky v NTSC. Ale nemám to ověřeno - budu to kupovat v USA tak pak dám vědět.

U Ful HD televize musí být černé okraje - protože má více rozlišovacích bodů Než HD Ready televize.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu