Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

xbox live kód - prosba


Luciik1991

Recommended Posts

Ahoj, jen jsem se chtěla zeptat, jestli by někdo neměl navíc nějaký kód na internet na xbox, stačil by třeba na 1-2 dny abych mohla na ten live, jelikož jsem koupila xbox od kamaráda a prej už jsou účty použitý, tak bych to ráda vyzkoušela aspoň na chvíli. Kdyžtak pošlete zprávou, budu vám vděčná :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hru si zahraješ,ale pochopitelně jen v Singleplayerovém módu a na Face se nedostaneš,ale on ten Face na xku není nic moc je to takový nepřehledný a příjde mi to jako osekaná verze klasického Facu. Jinak co se týče těch dem tak to většinou bývá tak,že si demo stáhneš i na Free účtu,ale s třeba dvou týdenním spožděním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no takže na 1den seto nevyplatí.nato abys to zkusila.gold doporučuju na vyzkoušení na 1měsíc.stojí to jen 150kč.a můžeš dělat natom všechno.jak stahovat,dem tak jít i na facebook.jeto neomezené do splatnosti 1měsíčního goldu..kdyžtak tady Xbox.com CZ - Xbox.com

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu