Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Freedom 2 Tutoriál by Panteon


panteon

Recommended Posts

  • Odpovědi 3,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

dobrej tutoš. nechces sem dat treba navod jak se pouzivaji veci? napr k cemu slouzi paintball, na koho se da pouzit trap? pouzil jsem na zem takovou tu elektrickou past a pres ni prebehl raptor a ono nic. myslim ze tohle je velice vyborna hra ale hrala by se mi mnohem lepe kdyby jsem take vedel k cemu mi bude Bug, Sunfish(?)........ dobra prace, pokracuj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobrej tutoš. nechces sem dat treba navod jak se pouzivaji veci? napr k cemu slouzi paintball, na koho se da pouzit trap? pouzil jsem na zem takovou tu elektrickou past a pres ni prebehl raptor a ono nic. myslim ze tohle je velice vyborna hra ale hrala by se mi mnohem lepe kdyby jsem take vedel k cemu mi bude Bug, Sunfish(?)........ dobra prace, pokracuj

až dopíšu upgrady zbraní klidně

Nemas to trosku pomiesane? Ja som presiel Lvl* a bolo tam iba 5 uloh a na konci som mal Urgent Quest... ten som presiel a idem na Lvl** :)

wtf normal v lvlu* mam 12 questu...mam Jap verzi s eng patchem ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a já si říkal že ses dostal na ty lvl**** questy nějak rychle :D

Čteš dobře? co píšu ja 12q shadow 5 a ja rychle?, když sem dělal o 7 q víc no ja hraju origo jap jak to capcom udělal a žádny zlehčeny rip :) a teĎ ještě nemam ani čas si zahrat jen tak ...ale dneska dám zas něco new... víte proč tak pomalu ty q ? mě to prostě nebaví něco dělat 2x :D ale dneska se překonám no a dopíšu to full

edit: takhle ja vlastně sem to psal v noci a už mě to sralo furt dělat od znova ty q tak sem si řekl že si chvlku zahraju lvl4 a abych nehrál jen tak zbůhdarma tak sem to zárovň popisoval...toť vysvětlení..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

normalne si muzes ve vesnici koupit bug net...to je takova ta sitka na motyly co mas treba na farme a chytas do ni brouky...kup si tu drazsi...nebo se da taky vyrobit...uz si presne nepamatuju kombinaci,ale mam dojem ze to byla monster bone + spider web...koukni na gamefaqs je tam navod na kombinace v monsterovi 1 a 90% funguje i ve dvojce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a Vite proč? vy hrajte FREEEDOM ja hraju PSP PORTABLE-to je ten upe první co byl jenom v Japonsku a proto je to tak rozdílné doufám ,že bude komaptibilni save z psp portable na freedom jak ne se du věšet:( už to vim asi tyden co mi napsal jeden uživatel s nějakou otázkou..ale co nevadí :D předělám jinak upgrady všechno je stejné asi tak apsoň ty UG dneska dopíšu a steně vas ještě předženu :D takže dneska si stahnu freedom(momentálně stahuju 1 part)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechno zlé k nečemu dobré do 3 dnu to dma na lvl4 a aspon můžu ty q napsat v klidu :) a navic zadne sran ise strategii na bosse :) btw Sem ted killlnul pisecneho wywerna bosse doporučuju velmi napinavé jak zaleze celý do pisku paintball nefakčíběhate a najednou pelsk 10m letíte :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

potřeboval bych poradit s 10. questem v **. mam zabít yian kut-ku a on mi pokaždý ulítne z tý jeskyně dřív než ho stihnu zabít. nevíte někdo do jakejch lokací odlítá? probíhal jsem to a nijak jsem na něj nenarazil.

a ještě dotaz z čeho vykucham medium monster bone. potřebuju dva kusy na upgrade dualů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

potřeboval bych poradit s 10. questem v **. mam zabít yian kut-ku a on mi pokaždý ulítne z tý jeskyně dřív než ho stihnu zabít. nevíte někdo do jakejch lokací odlítá? probíhal jsem to a nijak jsem na něj nenarazil.

a ještě dotaz z čeho vykucham medium monster bone. potřebuju dva kusy na upgrade dualů.

vezmeš z truhly mapu+paintball a pak až budeš u kut kua tak po něm ten paintball hoď potom na mapě budeš mít růžový flek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosimte panteone mam silenej problem s ** questem gone fishin...mam za ukol ulovit 2x golden fish,ale jediny ryby ktery nachazim jsou pos*ani tunaci,rumblefish,sleepfish a burst arrowana,uz me ten quest zacina pekne m*dat,vzal jsem si na ne klidne i 16 navnad + ty co byli v truhle,ale ani jednu PO*RANOU zlatou rybu jsem neulovil...jeste chvilku a rozbiju psp o zed!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu