Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Freedom 2 Tutoriál by Panteon


panteon

Recommended Posts

  • Odpovědi 3,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

termix: to + znamena ze je to nejak lepsi nez zakladni,ale toho - tan jsem si prvne nevsiml...asi musis mit fakt stesti aby ti to vypadlo z khezua,neboto pada z cervenyho

rash: honey muzes zacit pestovat az kdyz splnis urgent *** (ano je to blangoga :D). na vybavu z rathiana zatim dlabu,co me zajima je jak se vyporadam s tema **** questama...cervenej khezu...neeeee

btw: dneska jsem zabil yian kut ku a blue yian kut ku v jedne misi (jedna z ****) celkem sranda az na to ze kdyz jsou oba v jednu chvili v jedne oblasti celkem to rozpumpuje adrenalin :D sami o sobe jsou jednoduchoucci,ale ve dvou se clovek celkem nauhyba :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jezis vzdyt byla uplne primitivni :D .. prvni pokus a jeste sem si zapomel megapotiony.. takze konecne na **** a uzij si Plesiotha :P i kdyz ty vase thunder zbrane na neho plati

jo blangoga nebyla tezka,taky jsem ji dal napoprve,ale chvilku mi trvalo prijit na to kdy do ni muzu sekat,kdyz se furt hejbe

ty uzs plesiotha sejmul?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

termix: 50? to bude docela sranda...ve ctyrechtak za 5 minut :D. co ze pises z psp zases musel k babce?

rash: ja si nejak nevsiml zes to rikal a ani vcera jsem nepostrehl ze by ses tim chlubil

panteon: jj jak rika rash,nehazej machra a dojed nam to ukazat do brna ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tywe...jak to tady ctu tak je teda moznost tak nakou tu velkou kun** solo :D

Jinak k tomu adrenalinu,ten mam kdyz hodim kolem nake jeskyne,nebo pobliz vody proste mam pocit ze me neco sleduje :D :D :D

btw. uz mam jednu kocku v kuchyni a hned prvni recept mi snizil energii :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

celkem by me zajimalo co to bylo za kokota ,kterej vymyslel quest s green plesiothem,uz ho vrazdim asi 40 minut a furt to vypada tak ze se jednou za cas vynori a pak jde okamzite zpatky do vody,ja ho mezitim stihnu maximalne trikrat seknout...celkem bych toho kretena co to vymyslel chtel potkat,nejspis bych mu ustedril par pratelskej kopancu do kuli!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MAMUTH: jo je to svina :D .. hlavni sou Sonic Bomby to snad vis.. moje zbran dava tech 550 nebo nak tak ne.. bys ho mel dat.. ja ho delal totiz tak dlouho protoze sem treba zdrhl kdyz vylezl z vody a strilel tu sracku po me.. chce to hlavne trpelivost a mel bys ho dat..

ZENIK: napis to normalne nejde to precist... a kdyztak to hod do googlu.. ja sem taky vcera nevedel jak cosi ziskat tak sem to tam dal a na nakym foru sem se to dozvedel tak hledej..

EDIT: sem tak hodnej ze sem se ti podival.. Bud v 5lv questu v naky mape Tower zabijes jakysy brouky nebo co a pak to najdes na zemi a nebo musis mit aspon 4lv questy od Village Chiefa a v Volcano Gathering vytezis battlejewles ktery pak muzes vymenit s tim dedkem jak ti dava ty veci zadarmo.. bud ti da naky monster bone a nebo prave Thunderbug / Thunderbug Juice .. takze kdyz nic, resetni a zkousej znova.. nakej borec pise ze mu to trvalo 15 pokusu nez mu to dal.. prej nejlip v dzungli..

PANTEON: malem bych zapomel.. kdyz teda umis s tim rohem tak me porad.. delam trening s tim Khezu a uz me zbyva jenom ten roh na neho.. jediny co umim je ze kdyz zahraju dve bily noty (ktery sou defaultne nastaveny)tak muzu utikat.. prosim zkus si ten quest a rekni co presne mam delat... JEDNOU se me nakym omylem povedlo zahrat zlutou notu ale za boha nevim jak..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musim se pochlubit na po desate se mi dnes povedlo udelat well done steak :lol: :D

btw. mam takovej dotaz,doufam ze mi odpovite...

Takze mam zabit treba Plesiotha,bojuji,bojuji a zdechnu jeho hp se resetuji?

A to samy akorat kdyz treba zdrhne (nejde o to jestli plave,ale o ty hp :) )

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem dneska sejmul cervenyho khezu...celkem jse si zanadaval,ale nakonec jsem ten quest splnil na poprve...to stejny s tim velkym ohnivym krabem...ale malem jsem to posral...posledni moznost zacal si me porcovat,zbyval mi tak milimetr zivota,tak jsem rychle utekl do jine oblasti,tam se dolecil do plnych a pak mu vysvetlil ze takhle teda ne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu