Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Freedom 2 Tutoriál by Panteon


panteon

Recommended Posts

Golden sou takové malé pizdy já je normálně chytal .. neví,m v tom ti nemůžu poradit :) max tak místo kde podivam se do hry...

btw: nevim jak pokračuju v návodu spadl nám sloup normal elektřina v prdeli sem jak v době kamenné nabijim si psp ve škole a píšu ze školy :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Goldenfish bait - snakebee larva (da se koupit) + firefly = po navnade dou POUZE ty zlaty rybky.. v jednicce to fungovalo krasne.. jo a ty ryby se objevuji pouze v jedny oblasti.. to znamena vejit, chvili pockat a kdyz tam zadna neplave tak odejit a zase vejit (oblast se resetuje) a takhle je najdete

Jo a vcera sem prisel na dobrou veci vsici.. urcite vas taky strasne serou ty kocky jak vam kradou veci co?? No.. vcera si tak du a ony me ukradly Iron Pickaxe a Well Done Steak.. da se to vzit zpatky kdyz tu kocku necim svihnete ale ne vzdycky to zabere.. takze sem tak sel a (ted nevim presne cislo) v ty oblasti jak vam ty kocky nic nedelaji tak je vzdycky takova hromadka z bordelem kterou kdyz prohledate tak se napise " I wonder if theres anything here" .. normalne to nic nenajde ale hadejte co sem tam nasel ja :P

EDIT: jinac tomu kradeni se da predejit tim ze u sebe budete nosit rostlinku Felvyne.. ty kocky pak budou krast jenom ju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinac ten Kut-ku .. hodis na neho panitball to uz vis...

Podle me je na nej dobrej nakej dvojrucak kterej dava zrhuba 500 damage, potom 3 velky bobmy, 2 maly, Pittyfall trap (past) - Trap Tool + Net (Spiderweb+Ivy), flash a sonic bomby...

Jak ho chytnes do pasti tak poloz k nemu 2 velky bomby a jednu malou (na odpaleni) a zdrhej.. jak to vybuchne tak do neho rez co to da.. omrac ho flash nebo sonic bombou a poloz zbyly dve bomby.. pak uz proste se vyhybej pouzij zbyly flash a sonic a jakmile se mu zklopi usi tak je blizko smrti.. good luck

hej tak to s tema kockama je super objev, to se hodi jak svin...nei nic lepsiho nez kdyz se snazim neco zabit a kocky me kradou moje lektvary,nebo hur vzacny predmety

taky sem se malem posral kdyz sem to zjistil :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak, ja kdyz to parim tak pouze s velkou kusi s levelem 5 a hraje se mi s ni velice dobre. na zacatku se 2* napiju RATION, vemu hot/cool drink,nabiju kusi a jdu na hunt. vystrelim aspon 3*, nabiju, 2*kotoul, vystrelim 3*........

u vsech lovu mi to takto vzdy vyslo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak, ja kdyz to parim tak pouze s velkou kusi s levelem 5 a hraje se mi s ni velice dobre. na zacatku se 2* napiju RATION, vemu hot/cool drink,nabiju kusi a jdu na hunt. vystrelim aspon 3*, nabiju, 2*kotoul, vystrelim 3*........

u vsech lovu mi to takto vzdy vyslo

No ja prave bych ty novy kuse a luky chtel docela vyzkouset.. pac jeden strelec se do party hodi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pnteon: docela bych potreboval poradit jak pouzivat ten roh jak na neho muzes hrat.. sel sem schvalne do training school abych si ho tam vyzkousel a absolutne sem nechapal...

Stejny plati o udajne strilejici Lance...

jo a ten luk jak je taky novej.. ze zacatku v tom treningu sem si rikal jooo mazec jak prase.. ale kdyz sem 10minut nebyl schopnej tu vopicu zabit a to sem do neho porad sil tak me to taky moc nenadchlo :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj,otazka co na to termix :D ale ve ctyrech to dame ;)

klidne... nemusime vzdycky vsechno dat na poprvy :) ale mohli bysme neco dat ze ***.... :roll:

co máte za zbraně?

ja mam bone katana a za chvilku budu mit bone *shark* katana... potrebuju 1x malachite ore a 2x piscenon feng nebo jak to je :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klidne... nemusime vzdycky vsechno dat na poprvy :) ale mohli bysme neco dat ze ***.... :roll:

ja mam bone katana a za chvilku budu mit bone *shark* katana... potrebuju 1x malachite ore a 2x piscenon feng nebo jak to je :)

hm a můžem si v tom multiplayeru dávat věci nebo peníze? jde to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rovnou napis ve ktery oblasti at se s tim nemusim srat.. a navnadu sis udelal jak sem ti rekl?

mel jsem je v te jeskyni s vodou,tusim ze to je oblast 5, ale musel jsem tam jit na nekolikrat,navnadu jsem pouzil jenom jednou (z ostatniho byl junk :() pak jsem vylovil jednu a podle toho jak vypadala jsem ulovil druhou (vypadaji uplne stejne jako ty zasrany burst arowana,akorat jsou o neco zlutejsi:roll: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pnteon: docela bych potreboval poradit jak pouzivat ten roh jak na neho muzes hrat.. sel sem schvalne do training school abych si ho tam vyzkousel a absolutne sem nechapal...

Stejny plati o udajne strilejici Lance...

jo a ten luk jak je taky novej.. ze zacatku v tom treningu sem si rikal jooo mazec jak prase.. ale kdyz sem 10minut nebyl schopnej tu vopicu zabit a to sem do neho porad sil tak me to taky moc nenadchlo :(

normlka pridu dma par ran bez melodie pak zmačknu R a už to jede on se sice pomalu s tím hábe ale když se hýbeš tím že se otáčíš utokem do prava či leva je do svkělé a navíc rohem de utočit i do zadu a jinak gun lance je spíš MP zbraň na tankování.... škoda že to je z F-M taková dálka taky bych s si vama zahrall MP sem mel jet do Rožnova na 2 Mp a co se stane zafouka vítr práskne sloup plot v prdeli všechno v prdeli na sračky fotr malem měl infarkt bez netu uplně v prdeli :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PANTEON: no ja sem sice taky cosi zahral omylem.. a v otm treningu to pise ze dobra kombinace je bila,bila,cervena a modra myslim.. a me to proste porad hralo tu bilou notu.. ABSOLUTNE nechapu..

a ten ¨Lance.. zrovna ted sem ho konecne udelal v tom treningu.. prisel sem na to ze muzes za cas vypalit jednu velkou ranu.. ale jak strilet ty normalni sem nepobral..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu