Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mortal Kombat 9


Pennywise

Recommended Posts

  • Odpovědi 188
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Výborně.. :) Konečně zase starej dobrej Mortal Kombat.. Jak dlouho to trvalo, než pochopily, že největší kouzlo téhle hry je v jejím klasickém pojetí.. Rozhodně zatím pro mě překvápko roku, možná budu uvažovat i o fullce (né hned, ale po nějakém tom půl-roce)..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týče postav, tak Goro a Shao Kan by něměli být jako hratelné postavy ve hře prozradil to jeden z tvůrců hry v rozhovoru, a někde jsem něco četl, že snad i s tím Kintarem jako DLC to byla nějaká chyba nebo co, že by neměl být hratelný, takže uvidíme. Každopádně si myslím, že dříve nebo později příjdou další DLC, kde by mohli bosové jako Goro nebo Shao Kan být už jako hratelné postavy...uvidíme :)

Ještě přikládám nové video, na oficial foru se psalo, že na pozadí je postava Shinnok jestli vám to něco říká (z MK4..) :) jde to docela špatně rozpoznat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tahle hra bude naprostá bomba. Už se těším až vám dám všem naprdel :-DDD Jinak kdo chce a bude si kupovat origo, tak si mě může přidat do přátel a určitě dáme pár zápasů online:-) Nick YokozumCZ

P.S- tak s moc to zas neumím :-)

jj ještě dva týdny čekání :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak se poznaj nedockavci, ja si dema her na ktery se obzvlast tesim nikdy nestahuju

Tak pokud je k dispozici demo, tak si ho chci vždycky zkusit, protože už se mi párkrát stalo, že jsem se těšil na nějakou hru, koupil jsem ji a pak jsem litoval vyhozenejch peněz. Ale ty jsi asi bohatej a nevadí ti to :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pokud je k dispozici demo, tak si ho chci vždycky zkusit, protože už se mi párkrát stalo, že jsem se těšil na nějakou hru, koupil jsem ji a pak jsem litoval vyhozenejch peněz. Ale ty jsi asi bohatej a nevadí ti to :)

Přesně tak ,vždy si taky radši prvně zahraju demo ,pokud je tedy dostupné :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu