Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nejlepší gól v PES5


gemi

Recommended Posts

Voaláá a je to tadýýý!

...hráli, trénovali, skórovali...

Přišel čas na lámání chleba!

...Ty, kdož vstupuješ v tento topic, máš v rukou tu moc...

Zvol nejlepšího střelce PES5 tohoto fóra!

Góly jsou ve video formátu 3GP, který lze v PC přehrát pomocí QuickTime, takže nemusíte nic nahrávat do PSP, stačí jen stáhnout, rozbalit a spustit!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 68
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Dávám hlas dvojce - krásná šibenička... Ale suverénně nejvíc jsem se zasmál u toho gólu, kde v pozadí žvatlá willův potomek :lol:
to byl malej Tomík :D copak na to můžu mít chvíli klidu? :D viděl PSP a už chtěl PAT a MAT

Malý Tomík je živým důkazem toho, že než jsi propadl PSP, bývals sex expertem... :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dávám hlas dvojce - krásná šibenička... Ale suverénně nejvíc jsem se zasmál u toho gólu, kde v pozadí žvatlá willův potomek :lol:
to byl malej Tomík :D copak na to můžu mít chvíli klidu? :D viděl PSP a už chtěl PAT a MAT

Malý Tomík je živým důkazem toho, že než jsi propadl PSP, bývals sex expertem... :lol:

začal jsem hrát golf......pak si koupil PSP.......a jde to z kopce :mrgreen:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dávám hlas dvojce - krásná šibenička... Ale suverénně nejvíc jsem se zasmál u toho gólu, kde v pozadí žvatlá willův potomek :lol:
to byl malej Tomík :D copak na to můžu mít chvíli klidu? :D viděl PSP a už chtěl PAT a MAT

Malý Tomík je živým důkazem toho, že než jsi propadl PSP, bývals sex expertem... :lol:

začal jsem hrát golf......pak si koupil PSP.......a jde to z kopce :mrgreen:
LOL to teda :) tak to ses jen polovicni expert :lol: btw. jake je to cislo s tim zvatlanim?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dávám hlas dvojce - krásná šibenička... Ale suverénně nejvíc jsem se zasmál u toho gólu, kde v pozadí žvatlá willův potomek :lol:
to byl malej Tomík :D copak na to můžu mít chvíli klidu? :D viděl PSP a už chtěl PAT a MAT

Malý Tomík je živým důkazem toho, že než jsi propadl PSP, bývals sex expertem... :lol:

začal jsem hrát golf......pak si koupil PSP.......a jde to z kopce :mrgreen:
LOL to teda :) tak to ses jen polovicni expert :lol: btw. jake je to cislo s tim zvatlanim?
newim..já to dělal při vypnutých reprácích tak ani newik že tam mladej je........to zkus ne? Dyť to má 300 kilo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu