Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Přenesení savu z profilu na jiný?


snake33

Otázka

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Ahoj všem, poraďte mi prosím jak mám savy na jednom profilu dostat do profilu jiného..

Jde to vůbec?

Předem děkuji za pomoc

Jestli je to na stejné konzoli , tak to jde naprosto bez problémů – mám to odzkoušené . Když to budeš měnit na HDD , tak k tomu potřebuješ TRANSFER KIT a program xport360 . Když budeš mít savy na flešce , tak program USBXTAFGUI_v44 . Dále potřebuješ program MODIO . Postup výměny savu pomocí flešky :

Na flešku nakopíruješ savy hry obou profilů . Pokud u jednoho profilu save nemáš , tak si musíš hru spustit aby se ti save vytvořil .

Spustit USBXTAFGUI_v44 :

FILE – OPEN FIRST USB DRIVE – DATA PARTITION – CONTENT – PROFIL ( začíná na písmeno E ) – HRA ( jako číslo ) – a složku 00000001 přetáhnutím zkopírovat na plochu

post-6740-14687157300085_thumb.jpg

Spustit program MODIO :

FILE – OPEN – PLOCHA – 00000001 – SAVE

post-6740-14687157301716_thumb.jpg

ID profilu smazat a napsat ID nového profilu - kliknout na Rehash and Design

post-6740-14687157302725_thumb.jpg

Když složka 00000001 obsahuje více položek , tak se musí změnit ID profilu u všech položek .

Znova otevřeme USBXTAFGUI_v44 :

U druhého profilu složku 00000001 smažeme a přetáhnutím změněnou složku z plochy nakopírujeme do druhého profilu

post-6740-14687157303389_thumb.jpg

Save z profilu č.1 bude naprosto bez problému fungovat v profilu č. 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Děkuji, toro pudu to zkusit přes tu flasku. Snad se to povede, dám pak vědět..

EDIT: Je to přesně kvůli TDU 2 :D

--------------------------------------------------------------------------------------------------

EDIT2:DĚKUJI POVEDLO SE HNED NA PRVNÍ POKUS - SUPER NÁVOD DĚKUJI

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zkoušel jste tento postup, ale nejde mi to. Mám v novým xku corrupted profile (ze starýho xka) a k němu spoustu savů. Vytvořil jsem si nový profil, jenže když sem pod ním přihlášen tak mi xko nedovolí save přiřazený k corrupted profile nikam kopírovat ani přesunout a hlásí, že musím být přihlášen k profilu ke kterýmu se save vztahuje, resp. že tuto oprace nelze mezi profily provádět, jenže na původní (corrupted) profile se přiohlásit nelze, xko ho ani nevidí. Nevíte co dál, jde mi o savy. Na live jsem nikdy nebyl, starý xko už nemám. Ty savy a profil mi stáhl na flashku člověk co mi dělal RGH.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zřejmě máš na mysli Modio... bohužel původní profil nemám (poškození HW), zůstaly mi jen sejvy/skóre (čeština je někdy fakt problém:)) her a tak hledám jestli neexistuje způsob, jak je spojit s nově vytvořeným profilem. Nebo jestli se nedá vyčíst ID profilu po přihlášení k xbox účtu na webu, kam byl původní profil připojený ještě před RGH úpravou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu