Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

6.20/6.60/6.61 PRO-C2 Aktualizace 23.12.2018


taxik

Recommended Posts

taxik: ty tady dělaš nejakyho drsnyho...a u kompu sedí nějaky defo.....tak ratši mlč (sis někde přečet něco novyho a budeš dělat chytryho)

Jediný Defo seš tady ty.

Normálně slušně jsem ti odpověděl, protože ses blbě zeptal. Mír a lásku...

honippik nahodit do OFW můžeš pomocí džení tlačítka "Start" nebo "select" teď si nejsem jistej, ale totální odinstalaci udělaš tak že spustíš Perma patch a dáš možnost odinstalovat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 520
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Kernel exploit je kus kódu kterej využívá programátorskou chybu v jádru systému

VSH exploit je v podstatě to samý jenomže nezasahuje až do jádra systému ale běží jenom v uživatelským režimu

BSOD je většinou vyvolána například špatným nastavením systému, lze jednoduše opravit naformátováním flash1

RSOD je chyba v souborech ve flash0, u starších pspček lze opravit reflashem (přes pandoru), u novějších jedinně reklamace

A teď mi něco řekni, co si tím chceš dokázat, to že sis přečetl a zjistil co znamenají jednotlivé výrazy kterým rozumí každy kdo se o psp hacking scénu alespoň trochu zajímá z tebe ještě nedělá kinga. Udělas tutoriál, pěkný. Chceš ho někam přesunout ale Zinglovi se něco nezamlouvá. Kdybys to místo vytahování se nad ostatní předělal mohlo to už být v sekci tutoriály

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kernel exploit je kus kódu kterej využívá programátorskou chybu v jádru systému

VSH exploit je v podstatě to samý jenomže nezasahuje až do jádra systému ale běží jenom v uživatelským režimu

BSOD je většinou vyvolána například špatným nastavením systému, lze jednoduše opravit naformátováním flash1

RSOD je chyba v souborech ve flash0, u starších pspček lze opravit reflashem (přes pandoru), u novějších jedinně reklamace

A teď mi něco řekni, co si tím chceš dokázat, to že sis přečetl a zjistil co znamenají jednotlivé výrazy kterým rozumí každy kdo se o psp hacking scénu alespoň trochu zajímá z tebe ještě nedělá kinga. Udělas tutoriál, pěkný. Chceš ho někam přesunout ale Zinglovi se něco nezamlouvá. Kdybys to místo vytahování se nad ostatní předělal mohlo to už být v sekci tutoriály

Heleďte přidal jsem návod aby jsem někomu pomohl.

Vypadá to že zjevně nemá nikdo zájem přidat, upravit TuT do tutoriálů takže je mi to u zadku.

Poroučím se....

(projistotu ještě něco dopíšu...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Není zač bylo mi potěšením :) !

Je mi jenom líto že admini jsou tady líní a nepřesunou Topic .... Když se jim nelíbí barvičky tak ať je upraví tvl....

Nikdo tu línej neni, jen ti řikám že to kvalitně na tutorial nemá.

Až budu mít náladu tak to upravim a přesunu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hosi zkousel jsem to s tim pernamentnim a jakoze kdyz natvrdo vypnu psp nezustane mi tam nic ..je tam zas original fw...takze nevim dke delam chybu...

1. nainstaluju 6.20 PRO-B4

2. spustim pernament a v menu procesu potvrzuji X ale bohuzel pak kdyz je dokoncene me to hodi zpet do menu a vidim tam v nastaveni pouze fw 6.20 PRO-B4 ...najednou ho vypnu natvrdo a zapnu a cfw je pryc :) nechapu ....poradte:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak máš ten druhý krok tak nejdříve musíš potvrdit X a potom už musíš potvrdit O jakmile zmáčkneš křížek podruhé, tak spustíš jakýsi bezpečnostní testovací mód, protože kdyby třeba něco pos* nebo to nefungovalo tak se to po vypnutí nahodí zpěto do OFW. Jo a po nainstalování toho Permanent patche tam budeš mít v nastavení napsáno stále jenom 6.20 PRO-B4, žádný Permanent nebo něco takového tam napsáno nebude i když to bude už permanentní.

Edit: Pozdě koukám, že už jsi to vyřešil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martin2412 - Já vím...už jsem si to přelouskl, protože jsem amatérek :) ale díky za odpověď, zkoušel jsem skoro všechno témata, hry, minis, různé pluginy a jdou normálně tak je to dobrý :)

Omlouvám se takovou důležitou věc jsem k tomu nenapsal :-( Díky za upozornění ! Psychos prosímtě už mír. Omlouvám se že jsem tě nazval blbcem.

A pro všechny a ostatní si přečtěte znovu TOPIC, protože přibylo bezpečnostní opatření (vshorig) a pár kravinek !

Jinak Psychos musíš mít nabitou baterku 70%+ (Downgrader by se totiž nemusel spustit) a projistotu v nabiječce+projistotu být v OFW. Po Downgradu dostaneš BSOD (Blue Screen Of Death) že věci uvedené v update.txt v flash1 jsou FAKE takže stačí dát O a budeš mít defeaultní nastavení a samozřejmě FW 6.20 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte píšu to tu znova mám PSP 3004 fw 6.20 mám ho nové chci si ho hacknout ale nevím jaký mám typ jak to tu píšete jestli mám g1,g2,g3 atd jak to zjistím je to nekde na krabici napsané??a ještě mám otázku co je to semi-brick vím co je brick ale semi to nwm a ještě jedna když si psp hacknu pujdou mi originálky??dík moc za odpověd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vallhal: No hele dej si tam dočasný 6.20 Pro B4, pak si stáhni prográmek PSP Ident spusť ho a tam někde budeš mít napsaný něco jako Mainboard type a za tím pak informaci jakou desku máš (g1 - g9) pokud tam budeš mít desku do g5 tak neváhej a nainstaluj si permanent patch pokud budeš mít vyšší tak to zkusit můžeš, ale zmáčkni při instalaci toho permanent patche při té testovací hlášce O a pokud se to nesekne a normálně to najede do XMB tak bych si ho tam už normálně nainstalnul jinak když se to sekne nebo udělá něco jinýho než že to najede do menu tak ho tam nedávat). Jo a semi-brick nastane například při aktivaci pluginu, který je nekompatibilní s aktuální verzí custom firmwaru, při špatném nastavení v Recovery menu nebo při neuváženém zásahu do flash paměti PSP, ať už manuálně, nebo pomocí nějaké aplikace. Po semi-bricku se PSP například sekne při úvodní animaci nebo těsně po nabootování do XMB nebo má jen černou obrazovku, mělo by se to vyřešit že se při bootování drží nějaké klávesy R pro Recovery menu - zakázání nevhodného pluginu, O+X+Select+Start pro záchrannou odinstalaci permanent patche nebo SELECT pro nabootování do OFW. A ohledně těch originálek smaozřejmě, že ti půjdou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No bootování je když zapneš PSP tak hned po zapnutí se objeví černá obrazovka, pak se ukáže ta animace a pak to naběhne do XMB, je to něco jako na PC třeba u XP jak tam běhá ta čárečka tak to je bootování. Jinak se toho neboj pokud tam dáš ten dočasnej tak se vůbec nic nemůže stát a pokud nejdřív otestuješ ten perma patch tím O tak pak už je jen velmi malá pravděpodobnost, že se něco po****

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vallhal máš na 100% 3G-4G desku. Ty desky jsou důležité, protože např se začalo prodávat nové desky nebo PSP snovejma FW. Když chceš totiž Downgradovat z 6.35/6.31 musíš znát desku např. já měl 4G (teď je PSP v opravně) takže jsem se mohl vrátit na FW 6.20, ale pokuď máš např. desku 9G nemůžeš. Máš FW 6.20 tzn. že můžeš, protože rovnou nainstaluješ CFW.

Ty desky jsou většinou jenom o Downgradování né o instalování CFW :-) (Týka se pouze PSP Go a 300x)

Nevím jak to více vysvětlit, ale prostě můžeš už nainstalovat ten Pro-b4 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu