Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

6.20/6.60/6.61 PRO-C2 Aktualizace 23.12.2018


taxik

Recommended Posts

  • Odpovědi 520
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Me to nejde :( a vymazal jsem si tu 4 ktera mi sla nemate ji nekdo v PC?

REFRESH: Uz jsem nasel DOWNLOAD kde se da ztahnout stara 4 :) jestli to nekomu pomuze tak tady.

http://www.coderetard.com/2011/04/11/psp-custom-firmware-6-20-pro-b4-6-35-pro-b4-perm-cfw/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me to nejde :( a vymazal jsem si tu 4 ktera mi sla nemate ji nekdo v PC?

REFRESH: Uz jsem nasel DOWNLOAD kde se da ztahnout stara 4 :) jestli to nekomu pomuze tak tady.

http://www.coderetard.com/2011/04/11/psp-custom-firmware-6-20-pro-b4-6-35-pro-b4-perm-cfw/

Přidán mnou funkční uploadovaný PRO-B4 6.20/6.35 !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele,a jde na 6.20 Pro-B4 Version.txt aby sme si mohli zahrát UMD s novým FW? na TN Henu jsem si udělal version.txt z 6.37 a pařil jsem nejnovější UMD

Čoveče je to divné, ale mě to nešlo, je to nějaký bug který u 6.35 jde ale na 6.20 nejde. version.txt funguje ale potřebuješ formát PSP né Windows.

Čkj zkusím ti najít version.txt který bude fungovat :)

http://download339.mediafire.com/ks065ptf2c1g/bfe48r2rcucdsht/Easy+Version.txt+Changer.7z

Z archivu si vem libovolný TXT snad bude fungovat :)

//FxR funguje ?

// PRO-B5 Fix je venku ! Poďme všici aktualizovat bez problémů !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FxR nějak to version.txt nefunguje :( Jinak se neboj ten PATCH nemůže způsobit Brick pokuď doržíš všechny věci v tomto návodě ! Já jsem se (promiňte mi to :D) bál jak sviňa :!:

Ale zapnul u první otázky dal X potom dal X zase spustil dal tentokrát O u testu a voila máte trvalý CFW ! vshorig.prx si nezapomeňte zkopírovat na PC nebo někam do bezpečí !

Pokuď chceš pomoct s Updatem a bojíš se jako já tak napiš sem, já pudu na ICQ :):!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravené chyby:

Changelog:

1. Fix chyby v hre Patapon 3 pri driveri Inferno.

2. Fix chyby version.txt.

3. Fix USB Charge.

4. Fix Recovery Menu.

5. Fix syscall.

6. Fix pluginov.

7. Dalšie fixy.

8. Pridaný patch UMD4Homebrew.

9. Pridaný Anti-CFW Patch.

a version.txt funguje stačí do něho dát toto:

release:6.38:

build:5023,0,3,1,0:builder@vsh-build6

system:57374@release_638,0x06030810:

vsh:p6610@release_638,v58299@release_638,20110406:

target:1:WorldWide

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, vse jsme nainstaloval podle navodu, ISO nahral do karta://ISO/ . Firmware se mi zobrazil jako flashnutej, tedy jako 6.35 PRO-B5. Ale hry mi nejdou spustit. V Game - memory card je nevidim. Zkousel jsem to pres Prometheus ISO Loader a tam se mi zadny isa nezobrazilo.

Moc prosim o radu.. :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, vse jsme nainstaloval podle navodu, ISO nahral do karta://ISO/ . Firmware se mi zobrazil jako flashnutej, tedy jako 6.35 PRO-B5. Ale hry mi nejdou spustit. V Game - memory card je nevidim. Zkousel jsem to pres Prometheus ISO Loader a tam se mi zadny isa nezobrazilo.

Moc prosim o radu.. :cry:

Shit, jaké máš PSP DataCode pod baterkou a modul ? Až mi to řekneš tak ti navrhnu pár řešeních :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už mám na PSP 6.20pro-b4(ne perma) a chci si tam dát pro-b5 musím tamten nejdřív odinstalovat nebo při spouštění pro-b5 mám nějákou možnost reinstalace?

A taky to version.txt se používá jako plugin? takže ho musím aktivovat nebo najede automaticky? a musím mít jeho umístění napsané v vsh.txt? děkuji za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už mám na PSP 6.20pro-b4(ne perma) a chci si tam dát pro-b5 musím tamten nejdřív odinstalovat nebo při spouštění pro-b5 mám nějákou možnost reinstalace?

A taky to version.txt se používá jako plugin? takže ho musím aktivovat nebo najede automaticky? a musím mít jeho umístění napsané v vsh.txt? děkuji za odpověď

pluginy jsou jen .prx ! A když máš PRO-B4 stačí když si vezmeš instalaci PRO-B5 a dáš tlačítko pro reinstal.

To version.txt stačí dát do seplugins a je vše Ok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu