Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Downgrade 6.35/6.31 na 6.20


Zinglbee

Recommended Posts

  • Moderators

Davee (tvůrce henu) uvolnil novou aplikaci, která dokáže downgradovat Vaše PSP 2k/3k/Go na FW 6.20 přes oficiální Sony Updater.

Download: Mirror

OFW 6.20 PSPSlimHacks

Předtím než začnete:

- Baterka musí být nabíta 70%+ jinak se Downgrade vypne.

- Pokuď nejde Downgradovat z FW 6.31 Updatujte na 6.35

- MUSÍTE MÍT DESKU 5G a níž ! U 6G 7G 9G je BRICK ! Downgrader by vás ale měl upozornit jestli máte správnou desku.

Rizika jsou stejná jako při normálním Updatu !

Návod:

- Otevřete archív a nakopírujte do root (ms0:/)

- Oficilání FW 6.20 nakopírujte do PSP/GAME/UPDATE

- Z psp zapněte update

- Postupujte podle pokynu na PSP

- Hotovo

u PSPgo se kopíruje do rootu interní flash

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zingle přidej:

-Baterka musí být nabíta 70%+ jinak se Downgrade vypne.

-Pokuď nejde Downgradovat z FW 6.31 Updatujte na 6.35

-MUSÍTE MÍT DESKU 5G a níž ! U 6G 7G 9G je BRICK ! Downgrader by vás ale měl upozornit jestli máte správnou desku, ale jistota je jistota !

Rizika jsou stejná jako při normálním Updatu !

EDIT: Díky za návod přidám do Perma Patchu! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Čus, hele já jsem si zkoušel tam dát toto, ale nešlo mi to, ukázala se černá obrazovka.Tak jsem všechno smazal(ty soubory co jsem tam dal), no a teď když chci spustit hru(6.35 PRO-B), tak se mi ukazuje černá obrazovka a nic se neděje. Nevíte co s tim?? Dík

P.S:Kdyžtak mi pošlete odkaz na 6.35 PRO-B6 moc díkkk :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, chci se zeptat, mám v plánu zakoupit psp 2004 s verzí firmwaru 6.31 a pod baterkou má napsáno 8C.. chci se zeptat, jestli někdo zkoušel downgrade na psp s touto deskou, případně zda-li je to možné, aby nedošlo k poškození psp..

A ještě nejspíš hloupá otázka.. když obnovim psp do továrního nastavení, případně, když ho restartuju (přes power), jaký firmware mi potom najede? Budu muset znova dělat downgrade z 6.31 nebo mi rovnou najede 6.20? A stejný dotaz je, když zformátuju paměťovku, musim opět udělat downgrade?

Děkuji za zodpovězení otázek :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) Ano downgrade je možný, riziko poškození PSP je asi jako při normálním updatu, což znamená, když budeš mít dostatečně nabitou baterii a nevytáhneš jí nebo nevypneš PSP uprostřed updatu, tak nic nehrozí.

2) Po downgradu na firmware 6.20 ti zůstane po restartování nebo obnově ofw 6.20, po nainstalování cfw 6.20 PRO B6 bez permanent patche ti po restartování nebo obnově najede zase ofw 6.20 a PRO B6 zase budeš muset znovu spouštět a konečně po

nainstalování 6.20 PRO B6 + permanent patch ti díky tomu permanent patchi zůstane po restartu nebo obnově PRO B6, takže doporučuju nainstalovat i ten patch.

3) Ne downgrade už nebudeš muset dělat, 6.20 ti tam už zůstane natrvalo, tedy dokud zase nebudeš chtít updatovat na nějáký jiný fw.

4) Ne nemusíš, protože firmware není uložený na paměťové kartě, ale na speciální pamětí flash0, která je uložená na čipu na základní desce PSP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Martin2412: Děkuji Ti velmi za informace... ještě se chci zeptat, po downgradu na 6.20 můžu postupovat timhle postupem http://console-forum.net/tema/105228-tn-hen-d-e-prometheus-iloader-dg-na-5-03-psx-podpora-update-5-3-2011 ze jo? To už jsem totiž na jednom psp zkoušela a zaručeně funguje.. :)

A prosím Tě, to psp co chci koupit je i s kamerou, pro tu kameru bude fw 6.20 dostačující?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj za málo ;) . Jinak postupuj podle tohoto návodu http://console-forum.net/tema/119700-6-20-6-35-6-39-pro-b6-permanent-patch-29-5-update , protože ten TN HEN E je už zastaralý (jeho tvůrce se na to vykašlal) a ke hraní ISO/CSO her tam musíš přidávat některý z ISO loaderů, na kterých nefunguje plno her a navíc nejde dát nastálo, kdežto PRO B6 už v sobě ISO Loader má zabudovaný, jdou na něm téměř všechny ISO/CSO hry a můžeš ho mít nastálo. K té kameře, ano firmware 6.20 je dostačující, mám dojem, že kamera funguje už někdy od firmwaru 3 něco

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A když se budu řídit tim postupem, jak si mi doporučoval, jak pak spustim ty isa.. u toho HENu se spustil iso loader a najelo to v pohodě, ale u toho novýho postupu nerozumim bodu 2) Hotovo teď stačí spouštět CFW přes "Fast Recovery" rychle ! :/ JAk je to myšlený přes fast recovery?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě prosím Tě u toho původního návodu, jak jsem Ti posílala... po instalaci se tam musela vypínat ochrana flash0 u toho novýho návodu, jak si mi posílal ty, tam se nic vypínat nemusí? Zkrátka jenom nainstaluju PRO B a pak spustim isa přes fast recovery? A to je teda jak prosím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nečetl jsem celou diskusi páč jsem línej,ale dej si 6.20 a nahod Update Pro-B6 pokud jsi neudělal/a,a dej fastRecovery a dej BootLoader,což ti udělal permanentní (Natrvalo) Pro-B6,a už nic neděláš,jen zvolíš ISO Hru.

A já,vážně nedoporučuju TN Hen-E,páč neni napevno a Total Noob se na něj vykašlal,pak je tu ale ještě varianta 6.39 ME od Neur0na,ale ten ještě není na takový úrovni jako Pro-B6

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čus mám software 6.39 když chci downgradovat na 6.35 napíše mi to please wait....error your firmware is not supported.Co mám udělat pro to aby to šlo?

Stačí nebejt línej a podívat se o dvě témata dolejš a máš tam téma downgrade z 6.39/6.38 na 6.20/6.35, pro jistotu ti přikládám odkaz http://console-forum.net/tema/122319-downgrade-z-6-39-6-38-na-6-20-6-35

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu