Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nástupce Wii - Project Café


tekken90

Recommended Posts

Nintendo oznamuje novou domácí konzoli

Společnost Nintendo dnes oznámila, že připravuje pro kalendářní rok 2012 novou domácí herní konzoli, kterou oznámí letos na E3. „Ukážeme hratelnou ukázku nové konzole a oznámíme další specifikace na E3, která se bude konat od 7. června v Los Angeles,“ uvedlo Nintendo v krátkém oznámení. Už dříve jsme vás o této nové herní konzoli informovali, přičemž se má jmenovat pracovně Project Café a má být o něco výkonější než Xbox 360.

IGN má několik detailů o konzoli Project Café

Server IGN se v posledních dnech opravdu činí, aby přinášel zajímavé informace o konzoli Project Café od Nintenda. Nyní herní svět informoval, že maloobchodní cena by se měla pohybovat mezi 350-400 dolary, což není zrovna málo, když to srovnáme s dnešními HD konzolemi. Zdroj také uvedl, že první konzole by mohly spatřit svět už koncem letošního roku, ale je dost možné, že Nintendo start posune na začátek příštího roku, aby snížilo cenu konzole. Systém pak běží na grafickém čipu ATI R700 a tříjádrovém IBM procesoru. Konzole bude mít 1080p výstup a samozřejmě nebude chybět ani podpora 3D. Velikost nové konzole bude zhruba taková jako původní Xbox 360 přičemž celá se má hodně podobat SNESu. To ostatně ukazuje i záhadná fotka, která se objevila na internetu -http://farm6.static.flickr.com/5145/5641769394_3078956207_b.jpg

Nová konzole od Nintenda se pracovně jmenuje Project Café + specifikace

Už od rána se zřejmě Nintendo ptá samo sebe, kde udělalo chybu. Nejdříve se objevily jen spekulace, které tvrdily, že už na E3 oznámí novou domácí konzoli, pak první informace a nyní i specifikace. Francouzská stránka 01net, která dříve kompletně odhalila NGP několik týdnů před oznámením, nyní poskytla specifikace nové konzole, které jsou docela zajímavé. Jako procesor zvolilo Nintendo IBM PowerPC se třemi jádry. Na grafické kartě zase spolupracuje s firmou AMD, přičemž má být navržena podle čipu ATI R700 se shader jednotkami ve verzi 4.1. Stránka se zmiňuje i o paměti, která bude minimálně 512 MB, ale dá se spíše počítat s větší. Ovladač má na vrchní straně šesti palcový displej s HD rozlišením, kamerku, D-pad, dva analogové knoflíky a několik dalších ovládacích prvků. Konzole Project Café, jak se pracovně nazývá, bude plně kompatibilní s Wii a GameCube hrami. Datum vydání je naplánováno na podzim příštího roku.

................................

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 60
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jsem strašně radostný, mám opravdu chuť skákat po pokoji. Je dobře že už Nintendo oznámí konzoli letos.

K té záhadné fotce viz. tyto fotky. http://wiihdrumors.davidturnbull.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2011/04/Leaked-3.jpg

Dle mého názoru a i ostatních lidí jde podle mě o vtipálka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

No nevím moc se to tu nerozhejbává.. když bylo oznámeno 3DS tak to se hrnul koment za komentem. á se tedy pokusím nahodit téma...

Nintendo má s novou konzolí přijít na úplně nový způsob hraní. A tak by mě tedy zajímalo, co si mylsíte že, jaký hlavní účel bude mít nová konzole. Pkud by na nás nintendo vyskočilo jen s obyčejnou krabičkou a ovladačkou tak by to opravdu asi nikoho nenadchlo. Já si opravdu nedokážu představit co ještě ještě může existovat pro herní průmysl nového. Známe pohyb a kamerky a dotyový svět. Mě napadá opravdu jenom hologram. Je to sice hloupost, kterou nám nintendo sice nepředstaví, tak co to za boha může dělat? Jaký je tedy váš názor?

edit:

Jediný nápad co snad může být...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobne jsem trochu zklaman....vykon jako u soucasne generace (takze bude do budoucna opet pozadu) a musi prijit opet s nejakym wow prvkem a to obrazovka v ovladaci asi fakt nebude...rad se necham prekvapit, ale zatim jsem hoooodne skepticky uz jen kvuli tomu ze ted PS3 a X360 Wiicku se svymi pohybovymi ovladanim (obvzlaste pak Microsoft) vypalili rybnik....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Možná, že už vím jakou supervlastnost bude mít nový projet café. Určitě každý pamatuje na Wii Vitality Senzor (představen na E3 2009)

Protože Nintendo tento projekt odložilo z jistého důvodu a ten byl... kdo na to bude dělat hry a kolik jich vlastně bude? Stejný případ jako s Wii Motion Plus. A proto si tedy myslím že Vitality Senzor bude přesunut na Project Café. Možná že bude vypadat v jiné podobě
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo sony má tablet a se dvěma obrzovkama a rozklápěcí jak DS. do dokáže člověka totálně vytočit co oni si NEDOVOLÍ nebo spíš dovolí všecko okopčit!.

Ten tablet se rovnou může jmenovat SONY DS. HOVADA!

E/ já už to vidím jak sony na E3 2012 představuje novou konzoli s 6 palcovou dotykovou obrazovkou. "toto je REVOLUCE!" Šmejdi! A dobře jim tak kopírují nadávají ostatním firem do toho že Microsoft a Nintendo prodává pouhé hračky a ted jsem jim to vymstilo. Akci jim stoupají doolu a hackeři chtějí na sony utočit dál. Nijak se tomu nezabrání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu