Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Otázky a odpovědi PSN


RadaR

Recommended Posts

  • Odpovědi 54
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Koukni tady https://account.sonyentertainmentnetwork.com/pc/login.action jestli mas vsechno OK A nebo tady http://cz.playstation.com

Jak jsi delal registraci na Sony Entertainment Network. tak ti prislo na mail potvrzeni registrace tak to tam potvrd.

Upraveno uživatelem maku
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

maku> To jsem všechno zkoušel,i na ten odkaz jsem klik,ale nic,navíc když jsem se chtěl přihlasit přez sign up v menu na PS3,tak po přihlášení,mě tam naskočila ta hláška,kterou jsem už psal semka,a navíc mě přišel na maila tento text

Password Change Notification

Dear Pavel,

Please click on the following link to change the password for the Sony Entertainment Network Account you use to access PlayStation®Network.

Hned po tom,jak se tam snažím přihlasit :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Chtěl bych se zeptat ted jsem si pořídil PS+ Trial abych to vyzkoušel, a když ted stahuju hru zdarma(Metro Last light) tak po skončení trial verze se hra blokne? Určitě si ale pořídím roční jen mě zajímá jestli mě čeká nějakej průšvih když si to nepořídím hned.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Dostal jsem nabídku na 3 měsíční ps plus a k tomu měsíc zdarma. Taky jsem dostal nabídku na pořízení 3měsíčního pluska za 351 Kč... Nevíte jestli jdou akce kombinovat? Zadal jsem kódy - v service list mám obě možnosti zapsaný s tím, že se aktivují, až když si ty 3 měsíce zaplatím. A když jdu do storu, mám tam na výběr - buď cenu 390 nebo 351, o tom měsíci navíc se tam nic nepíše. Chápu dobře že když dám 390 dostanu měsíc navíc a když 351 budou to jen ty 3 měsíce se slevou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, no tak to chápeš správně, tohle zkombinovat pravděpodobně nepůjde (3+1 za 351 Kč), ale teoreticky bys to mohl koupit obojí (za 390 Kč a 351 Kč) a ty měsíce se ti poskládají za sebou (7 měsíců). Nicméně já těmhle promo kódům na plusko od Sony příliš nevěřím po zkušenosti kamarádky, která dostala kód na prodloužení 3 měsíčního pluska, který měla aktivovaný, na roční a měla tam být nějaká sleva či měsíce zdarma (už přesně nevím), ale ve finále tam bylo velký kulový. A dohaduj se pak s někým na zákaznický podpoře. Takže pokud to není akce přímo na PS storu, tak k tomu moc velkou důvěru nemám. Ale to samozřejmě neznamená, že ve tvém případě to nebude OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu