Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Otázky a odpovědi PSN


RadaR

Recommended Posts

Jo, Sony podpora to je kapitola sama o sobě... Měl jsem nějaký kódy na měsíční plusko zdarma a ty fungovaly v poho, ale tam stačilo jen zadat kód a už jsi to dostal - tady musíš zadat kód, tím se ti to aktivuje a pak si musíš jít koupit ty tři měsíce a teprve potom zjistíš, jestli jsi dostal ten čtvrtej navíc, takže jsem na to docela zvědavej... Ale tak uvidíme, i kdyby to bylo ve výsledku jen na ty tři tak se zas tak moc neděje, ta Lara za to stojí :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • Odpovědi 54
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 1 year later...

Dobry den mame doma problem. Syn dostal PS3 .Vytvoril si na pc ucet na playstatiom.com , ale bohuzel ho to na konzoli jiz nepustilo k prihlaseni k PSN a hlasi mu to i nejakou ciselnou chybu.

Jiz se nemuze ani prihlasit k uctu na internetu. Zvlastni je ze nez dostal konzoli tak jsme ji doma 3 dny zkousely a prihlasit se bez problemu dalo ( z jineho uctu ale stejne IP...nyni se neda prihlasit ani z tohoto uctu). Ovsem prihlaseni pres mobilni data po telefonu funguje.

Muzete mi nekdo poradit jak vyresit tento problem a syn se mohl bez problemu jak dostat na ucet z PC tak prihlasit na konzoli? Dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu