Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa 12


Mike55

Recommended Posts

  • Odpovědi 356
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tahle myšlenka mě napadla už při hokeji. Když tam to de, tak proč bych to nezkusil i u fify.. A tak jsem to takhle začal hrát s bráchou od 11 a je to o moc zábavnější. Člověk pak nemůže remcat, že to přihrálo nebo střelilo jinak než to namířil.. Vřele doporučuji lidem, kteří si pořád na něco stěžují, že je hra neposlouchá atd. Tímhle krokem budou všechny diskuze u konce.. ;)

Já si furt stěžoval, a furt sem neměl "koule" na vypnutí assistů, ale jelikož si po 2 letech opět koupím Fifu ihned jak vyjde, tak sem si řekl ( i díky vám), že dotoho prostě pudu.

1) Na EU store to už je

2) Na US store se dostanete přes nový účet (vytvoříte nový profil v PS3)-> Sign up to PSN -> Create new account a zadáte USA ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já stále nevím jak s tím bráněním přijde mi to jako skvělý nápad nedotažený do konce, takové ty divné pohyby když hráče stínujete a zmáčknete kolečko jak vyhodí tu nohu mi přijde dost nepřirozený prý to jde nastavit na staré bránění tak teď balancuji na hraně jak bránit, ale jelikož mám rád novinky tak tomu dám ještě šanci a budu doufat, že se to naučím :D.......... Jinak Messi mi přijde neubránitelný :D............ Jo a trošku doufám, že jednou zlepší IQ AI vašich spoluhráčů stále se jim moc nechce bránit a v útoku pěkně naběhnout do uličky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ taky pravda AI protivníků mi přijde ohodně lepší, než AI spoluhráčů.

btw: Nevíte proč je např.: Cesc Fabregas ještě v Arsenalu a Samir Nasri také? Ona tam bude stará soupiska?

Protože demo se řešilo ještě před těmito přestupy.. Prakticky už existuje 3 měsíce.. Proto.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty soupisky takový nebudou v plný to je jen v demu jak říká Jeniczech, já jen doufám, že udělají něco se spoluhráči ty soupeři opravdu myslí mnohem líp už jen jak nabíhají nebo když vidím postavenýho Messiho na center ve vápně tak třeba když já hrál za Barcu tak tam takhle nikdy nenaběhl :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to vidím na 90% na Tottenham

Btw. Ten tactical defending mě pekelně vytáčí :D nevím jestli je to mojí nemohoucností a musím se tak ještě hodně učit, ale Barca mě motá jak se jí zlíbí zvlášť jak ho jen stínujete tak si mě pak přihrávkama dávají jak pra.. a taky doufám ve vylepšení AI spoluhráčů těm krajním záložníkům se vůbec nechce nabíhat do volných prosto přijdou mi strašně ♥♥♥♥♥♥ní to už tam lepší vyjíždějí beci a spíš se to sanžím hrát přes ně protože kraj zálohy je opravdu na facku občas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na světovou třidu s tactical defending skoro nejde bránit, jakmile se přiblížím k hráči s míčem tak hned nahraje a takhle pořád dokola... na profesional už je to hratelnější ale NPC je pořád neomylné... osobně ale stejně singl nehraji a v onlinu hráči nejsou takový stroje jako PC takže tomu dávám ještě čas... každopádně změny v obraně vítám, ale připadají mi takové nedodělané a bránění je s nimi velmi nepřesné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja teda bevim, ale me ta FIFA 12 silne zklamala, spoluhraci m prijdou uplne pitomi, opacne protihraci az moc ilteligentni... tactical degebding je asi o nauceni, ale zatim furt dostavam klepce, jelikoz mi to s tim vubec nejde branit..... brankari jsou uplne ponkovy a nic nechytnou, skoro co strela to gol, nebo naopak jejich utocnici upne vsechno vyborne trefej... a pak ten novej zpusob prihravek je taky tragickej, vubec nejde nhrat presne, chci nahrat obranci a ono to nahraje zaloznikovi.. podle me je FIFA 11 o dost lepsi, tam se vsechno hraje hezky s lehokosti, 12 mi pomalu zacina pripominat PESko, kde vsechno slo tezce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím já to tactical defending asi ve 12 vypínám a budu doufat, že se EA nevzdá a pokusí se to do 13 dopilovat, protože takhle zhruba po 50 zápasech prostě hráče jako je Messi nebo Villa s tím neuhlídáte ani omylem, mimochodem tyto 2 hráči jsou extrémně přeskillovaný chápu je to sám velký Messi, ale i ten udělá chybu a tu jsem zatím u něj neviděl a to hraji na nejtěžší se všema asistencema vypnutýma a jedině proti Barce a jak ho ovládá pc tak je absolutně nedostižný zvlášť s tím to nedoděláným bráněním

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nj, ale furt jsme viděli jen 6 týmu. Až se odkryjou další hvězdy (např.: Kaká, Ronaldo atd.), tak zjistíme, že sou přeskillovaný všichni, takže to vlastně bude vyrovaný. (tedy pokud nebudete hrát Plzeň vs Barca, tam by pak Barca neměla šanci).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu