Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa 12


Mike55

Recommended Posts

  • Odpovědi 356
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

To bránění mě docela nebaví... prostě přijde mi zbytečný zbytečně navíc a jestli se někomu líbí a¨t si jí tam nechá ale měla by tam bát možnost ve všech modech jí vypnout...ale jinak je fifa12 100x lepší než předešlá ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bránění mě docela nebaví... prostě přijde mi zbytečný zbytečně navíc a jestli se někomu líbí a¨t si jí tam nechá ale měla by tam bát možnost ve všech modech jí vypnout...ale jinak je fifa12 100x lepší než předešlá ;)
Nejlepší by bylo, kdyby hodnocené zápasy byly ještě nějak více rozděleny.. Od Novice (kde by všechny přihrávky a další věci byly auto) až po Elite (kde by bylo vše na manual).. :) Chápu, že EA raději bude hrát na jednu skupinu takové té zlaté střední cesty, ale mě osobně by vyhovovalo raději hrát jen s Elitní skupinou (v tom mém měřítku.. :D).
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes mi přišla fifa od xzone, ale mám problém s předplatným na fut balíčky součástí předobjednávky byl kód na balíčky do fut kod jsem zadal a žádné balíčky nedostal a kód znovu zadat nelze. V transaction history je kod jako použitý, ale ve fifa 12 jsem nic neobržel :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak to je, na fifu ještě čekám - pošta jezdí až kolem 14 hod. ale u NHL 12 se mi stalo něco podobného s online pass vstupenkou, kde mi to po zadání napsalo nějakou chybu a pak už to znovu zadat nešlo, jelikož to vypisovalo, že se online pass již používá. Psal jsem na podporu EA, kde mi odepsali že je chyba na jejich straně, mám použít 2 denní free vstupenku a po vypršení by měl být problém vyřešen. Vyřešilo se ho.no, za dva dny jsem se už na tech. podporu nemohl přihlásit a musel jsem zakoupit nový online pass. Takže asi tak mno....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FIFA 12 na PS store za 1600/5 tj. 320 Kč pro jednoho, kdo jde do koupě se mnou?
Zdar, ja bych do toho klidne sel. Ale otazka je co online pass? Bude fungovat vsem?

ahoj, taky bych do toho šel, ale jak by se to udělalo?

To by se musel založit nějaký jeden účet pro všechny aby jsme to pak mohli stáhnout?

Jinak nemám představu jak to udělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fifa 12 je hodně rozporuplná sice kolizní systém ve většině případů je supr, ale totálně podkopává schpnost rozhdodčího logicky a reálně hodnotit fauly..ty sou opravdu nevyvedené na hřišti se většina i hodně tvrdejch soubojů ani neomává jako výhoda a naopak skoro jakejkoliv ve vápně je pískanej jako penalta...hra se mi zdá mnohem častěji padá (online) ne tak kvlůli netu mě to v podstatě nikdy nevypadává u jinejch her ani se neseká ale ve 12 se občas stane že spadne a někdy se sekne v menu a musím resetovat ps3 na tvrdo....což přidáší problém s auto ukládáním kdy hra neukládá příliš doékonale na to že to často padá(jeden úspěch u virtuala sem dělal v asi 4x) Zpět ke hře, bránění se mi líbí tak na půl někdy to trochu chybuje ale ve většině případů se vyplaí to požít(když s tím umíte) dál mi vadí v pro clubech pokud hrajete proti jinému klubu a protihráči nehrají za všechny hráče a jsou tam "boti" tak nejdou nejen předběhnout ale ani obehrát jsou zkrátka téměř dokonalí (virtual pro na hodnotě 85) ...to je asi vše zkrátka to co nabízela fifa 11 mi vyhovovalo jelikož jsem si na ní zvyknul a tak si myslím že si stejně všichi zvyknou ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj mam docela zasadni problem zacala se me sekat fifa najel jsem v on line rezimech do areny seklo se me to a od ty doby se me to seka a to docela dost.a nekdy se to ani nehce nacist to cd v menu.obcas to aji ukaze ze br disc je spinave a le je to cisty jak teden lesteni sklo jako su docela z toho zoufalej a znova se me to kupovat nehce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu