Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Vypalování PS2 her by romeno


romeno

Recommended Posts

  • Odpovědi 79
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Problém! opatchoval jsem GT4 v ESR patcher a v CLoneCD jsem vypálil GT4 na DVD rychlostí 4x,ted zapnu PS2 s FMCB,najedu do ESR,vložim GT 4 DVD,dam launch DVD/CD a nabehne nejaky upozorneni,probliknou nejaky barvy a zustane cerna obrazovka, a DVD divne huci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mam taky GT4 s ESR vypálenou rychlostí 4x a normálně mi funguje. Akorát si už nepamatuju jestli sem ji patchoval sám nebo už byla opatchovaná. A mam direct dvd verzi ESR, takže nemusim nic spouštět, jen tam strčim DVD a spustí se to samo (v poslední verzi FMCB tim nahradili tu verzi s grafickym menu, ikdyž ta je tam pořád jako záložní). Mohli byste zkusit upgrade na tu poslední verzi, s tou černou obrazovkou to asi nic neudělá (ta se mi tam taky objevuje, ale jen u pár her který sem předělával z CD na DVD a to jen u některejch, ostatní fungujou), ale zkrátíte si čas spouštění her (a mačkání tlačítek).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šlo, ale uplně nejlepší je mít je na disku přímo v konzoli. To je pak nejrychlejší načítání (řeší pomalý USB v PS2) a nemusí mít člověk ani zapnutej počítač (v případě že má hry nasdílený přes síť). Akorát se blbě shání disk, kterej by tam pasoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On ho normálně nemá, ale u těch tlustejch modelů je na něj šachta a přímo sony dělalo 40 GB disk (připojuje se to přes síťovej adaptér) a pro ten nejstarší model byl zase externí. Pokud vim tak se některý hry co vyžadovali instalaci na disk s tim diskem přímo prodávali, určitě to bylo Final Fantasy XI a pak se to taky prodávalo jako součást sony linux kitu. Ke slim modelům se normálně připojit nedá, ale dá se to přestavět s pomocí kitů HD Combo nebo HD Pro aby to šlo (je tam novej větší kryt, zdroj pro HDD, kabely a ModBo chip a měl by tam bejt i návod k sestavení). Mě se povedlo sehnat na aukru přímo ten originální 40 GB HDD sony, se kterym to bez problému funguje. Dá se tam dát i větší, ale nemusí tam pasovat. Zkoušel sem WD 500 GB, ale ten měl konektory moc daleko od sebe, takže nešel připojit. Ale sem moc rád že to mam, protože je to jedinej způsob jak hrát stažený CD hry, který se mi nedaří převést na DVD, stačí tam přes síť pomocí HDL Dump nahrát to iso (vlastně oni by se dali hrát i z USB nebo ze sítě, ale z USB některý nefungujou a u ostatních se sekají videa a přes síť je to sice rychlejší, ale zase musim mít zapnutej počítač a zabírá mi to na něm místo na disku, proto dávam přednost tomu mít to na disku v konzoli). A hry z toho jedou krásně, loading obrazovky zmizí asi 4x rychlejš než když to jede z DVD a hlavně to ticho, když nehrabe mechanika na DVD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těžko říct, já měl stěstí že sem to sehnal za litr i s tim síťovym adaptérem (bez kterýho je to k ničemu). Předtim sem zkoušel ještě jinou aukci, kde byla komplet PS2 i s diskem (neoriginálnim, většim) a nějakym příslušenstvim a hrama, ale za šest litrů a domluva že bych chtěl jen ten disk a adaptér nedopadla. Jinak ty adaptéry se dají celkem dobře sehnat i na eBayi, dokonce tam mají i nějaký neoriginální který fungujou se SATA diskama. Disk se dá použít i normální z PC, ale ne všechny tam fungujou a pasujou, je potřeba dobře vybírat. Údajně tam dobře pasujou disky Maxtor, já zkoušel WD a to tam nešlo.

Shrnuto a podtrženo, blbě se to shání a neni to ani moc levný, ale vyplatí se to. Na aukru se může čas od času objevit za nějakou přijatelnou cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak to já asi nebudu dělat...Jak jsem říkal tak zkusim ten můj free mcboot na jiném ps2 a pak se uvidí...Víc peněz do PS2 určitě už vrážet nebudu.Už ten Free mcboot se mě zdál trošku drahej na to že je to už konzole která se moc nepoužívá, ale koupil jsem si ho protože jsem si chtěl občas zahrát God of War nebo FIFA street. akže sprovoznim Free mcboot nebo PS2 prodám...uvidíme..Dyštak máš icq nebo skype, že bychom to ještě jednou zkusili a navigoval bys mě třeba?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sehnal samotnou PS2 hodně levně, ale za to příslušenství k němu sem dodneška vyklopil už pěknejch pár tisíc. A kromě kytary (tu nemůžu nikde sehnat dost levně) už k němu mam snad úplně všechno :-D ICQ mam, kdyby bylo třeba, napiš si o něj soukromou zprávou (zapínam ho jen když mě tam někdo shání).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Těžko říct, já měl stěstí že sem to sehnal za litr i s tim síťovym adaptérem (bez kterýho je to k ničemu). Předtim sem zkoušel ještě jinou aukci, kde byla komplet PS2 i s diskem (neoriginálnim, většim) a nějakym příslušenstvim a hrama, ale za šest litrů a domluva že bych chtěl jen ten disk a adaptér nedopadla. Jinak ty adaptéry se dají celkem dobře sehnat i na eBayi, dokonce tam mají i nějaký neoriginální který fungujou se SATA diskama. Disk se dá použít i normální z PC, ale ne všechny tam fungujou a pasujou, je potřeba dobře vybírat. Údajně tam dobře pasujou disky Maxtor, já zkoušel WD a to tam nešlo.

Shrnuto a podtrženo, blbě se to shání a neni to ani moc levný, ale vyplatí se to. Na aukru se může čas od času objevit za nějakou přijatelnou cenu.

Jedina nevyhoda tohoto interniho disku je ze pak konzole docela dost hluci , vetrak jede na vetsi obratky , protoze hdd logicky dost topi :)

Mel jsem to taky ten adapter a disk seagete , fungovalo to super :)

Nekde je tusim seznam kompatibilnich disku , zkusim pohledat treba to jeste nekde najdu .

edit http://ps2drives.x-pec.com/?p=list

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych na ten seznam moc nespoléhal, u toho mýho 500 GB WD co sem zkoušel tam píšou několikrát že tam pasuje (a párkrát zase že ne) a funguje, ale mě se ho tam narvat nepovedlo. Každopádně by se mi nějakej větší hodil, těch 40 je dost málo, tam dam tak 10 -15 her a končim. Pak budu muset nějaký starý smazat aby se mi tam vešly zase nový.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu