Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Vypalování PS2 her by romeno


romeno

Recommended Posts

  • Odpovědi 79
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

DVD mechanika. To je nejslabší místo všech konzolí. I já s ní mam problémy, ale né takový. Nečte mi to jen přepisovatelný média a u dvouvrstvejch DVD se to občas seká, ale jdou. A jednu konkrétní originálku která v PC normálně načíst jde, tak tu mi to nebere vůbec (žádná obrazovka že je neplatnej disk nebo chyba čtení, ale dělá to jako že tam žádnej disk neni). Zkoušel sem čistící CD i čistící sadu na disky, ale zlepšení bylo jen malý. Do servisu se mi s tim ale nechce, protože to bych vypláz minimálně 6 stovek a rozdíl by byl asi minimální, protože obyčejný jednovrstvý DVD mi to čte na jedničku a ty přepisovatelný holt oželim a na DVD video mam stolní přehrávač kde se mi to u dvouvrtsvejch DVD neseká, má to trochu lepší obraz a hlavně žádnej větrák, takže tichej provoz. Taky se mi občas zasekne šuplík při zasouvání, ale už sem se naučil kde zatlačit aby to nedělalo, takžeten taky nebudu řešit. Ta konzole prostě stárne a nejvíc je to patrný na tý mechanice, hlavně když má víc najeto. Výměna laseru a optiky (dá se koupit jako novej náhradní díl nebo i na aukru ze starejch konzolí na náhradní díly) by určitě pomohla, ale otázka je, kolik by to stálo a jestli to za to stojí. Možná by stačilo i jenom vyčištění a seřízení (jsou tam nějaký ozubený kolečka, kterýma se dá upravovat vzdálenost čočky, někde na fóru sem čet že to někomu pomohlo, ale já to nikdy rozebraný neměl a hrabat se mi v tom nechce, abych to nerozbil úplně), ale i to bych radši nechal někomu kdo už s tim má zkušenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U toho prvního je napsaný že je pro slim konzole, u těch ostatních neni nic. Poradil bych se s někym kdo se v tom vyzná nebo aspoň zkusil google. Taky by nebylo od věci podívat se na nabídku v nějakym specializovanym obchodě, třeba http://www.sintech-shop.cz tam toho má fakt hodně (a prodávaj něco i přes aukro a mam od nich gamepad a kabely a nemůžu si stěžovat). Minimálně tam zjistíš kterej model laseru je kompatibilní s kterym modelem PS2. Z aukra bych se asi trochu bál, že to bude už použitý a vyměnim jeden slabej laser za jinej slabej laser ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když bude novej a nepoužitej tak jo, měl by bejt dobrej. Když to bude nějakej z druhý ruky, tak může bejt opotřebovanej ještě víc než ten co máš teď. Nejsem si ale 100% jistej jestli ty tvý problémy sou kvůli tomu že je laser už opotřebovanej a nebo kvůli rozštelovaný optice. Takže ti nepovim jestli pomůže vyčisit a seřídit a nebo vyměnit. V PS2 sem se zatim nevrtal, rozebíral sem jenom PC mechaniky. Zeptej se radši někoho, kdo už ho seřizoval nebo měnil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 7 months later...

hoj. Vím, že se tu o tom mluvilo už několikrát,ale fakt potřebuju poradit.Už jsem zničil několik DVD+R a DVD+R DL.Mám image GT4 s koncovkou .mdx. Má velikost 5,27GB. Takže je to verze DVD9.Image, chci ho patchout Dual layer patcherem, ale patcher nefunguje s touto koncovkou(Failed to open file). Ani ESR Disc Patcher si neporadí.Takže použiju UltraISO 9.3.6, abych převedl mdx na iso.Jakmile otevřu mdx image GT4 v Ultra ISO jeho celková velikost(podle proužku v Ultra ISO) se změní na 3,14GB. Tak to bude asi špatně... poradíte? (Potom vytvořím GT4.iso, patchnu to ESR Disc Patcher a vypálím na Verbatim v CloneCD 4x. V PS2 mám FMCB v.1.8.. Spustím hru, najede první obrazovka s copyrightem, zhasne a už je jen černo.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já ho taky neznal. vůbec nevím jaký program to má na svědomí. google zatím nic neprozradil. Normálně se dá i načíst v Daemon Tools. ale jeho velikost je zase jen 3,14GB. vůbec nevím kam se vždy ztratí ten zbytek... skoro to vypadá, jako kdyby to načetlo jen tu jednu vrstvu z DL. no nic, ještě to zkusím, ale už je to fakt jen o náhodě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle Googlu je to obraz disku kterej vytváří Daemon Tools a má to bejt náhrada za MDF a MDS s tim že sou všechny data v jednom souboru. Ale čim jinym by to šlo otevřít tam nepíšou. Na Wikipedii zase píšou že nějaký Magic Iso to umí převést na ISO.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Promiň, dostal jsem se sem až teď a ješte z telefonu... V daemonu to načist jde. Jde to načíst i v UltraISO, ale když se MDX načte a sečtu velikosti těch souborů a vychází to jen na 3,14GB.a když pak z toho nechám v Ultra ISO udělat ISO má velikost právě jen 3,14GB... Ještě zkusím něco s tím deamonem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže konečně mám GT4.iso vyrobené z GT4.mdx, které má 5,27GB. Rozdělil jsem si monitor, na jednu půlku otevřel MagicISO, na druhou okno s GT4.mdx souborem a přetáhl jsem ho myší do okna Ultra ISO.Všechno bylo ok a převedl jsem soubor na GT4.iso. Takže teď bych měl použít co? ESRDiscPatcher nebo Toxic Dual Layer Image Patcher. Četl jsem několik diskusí, někde píšou ESR někde píšou DL patcher. Ale myslím, že se musí použít DL patcher. Mám pravdu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No protože to je moc velký a musí se to vypálit na dvouvrstvý DVD, tak nejdřív Toxic DL Patcher a pak ESR Patcher nebo Memento Disc Patcher (ESR a Memento dělají totéž, dají se zaměnit, ale ne že použiješ oba najednou). Mam to vyzkoušený na God of War, mělo by to fungovat (nedohrál sem to až do konce).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu