Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin’s Creed: Revelations


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 337
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

asi bych to ukončil někdo preferuje Altaira někdo Ezia, no a kdo znich je zženštilý je blbost, ty dva byli víc chlap než mi všichni dohromady :D

Ještě ne konec...:) topic není o Altairovy ani Eziovy..., ale Relevations..., takže hned jak bude mít někdo nějaké info - prosím sem. (aha, možná si chtěl ukončit Altaira a Ezia :) ).

Pravda, pravda, pravda...

EDIT: jak ,,byli,, ? Ještě budou...v jejich ,,posledním,, díle.

Bart777: jj, vím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta doba do GS uteče rychle..., ale takhle už nemá cenu o něčem spekulovat (o tomhle to tady je:D).

Podle mě toho slibuji až moc ke každé hře....

Tuhle hru hodně sleduji, chtělo by to aby do světa uniklo něco dalšího...nějaké to gameplay!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby kazdy splnil to co nasliboval tak uz je herni prumysl tak o pet let vepredu :D Ale Ubisoftu verim, zatim me nezklamali a to co vytezili ze serie AC je neuveritelne......

jj, Ubisoft je boží..., mě zklamali jen s Avatarem...nic proti..., ale hra je podle mě naprosto béčkový titul..., měl navíc. Ale to prý bylo i kvůli nátlaku k vydání - k filmu. Nebo co...Jinak Ubisoft - Legenda :)

To jak dali na protesty lidí kteří říkali, co je v AC špatně a chibí a Ubisoft to vše napravil v AC II, to je neuvěřitelný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

by mě zajímalo o čem to bude, myslel jsem si že na konci AC:brotherhoodu jak probodl tu bloncku(ta asi v revelations nebude co) a desmond si lehnul vedle ní tak příběh skončil

Nespoileruj!! :D

Ona tam asi nebude..., děj má být, že Desmond teď má něco s tím mozkem...zdravý bude, když se všichni ti tři sejdou nebo co...:D , nějak tak...Jinak Ezio najde v Masyafu Altairovu knihovnu...po té jde (kdo jiný než) Templáři...do té knihovny musí být 5 klíčů...Ezio se je vydá hledat a jsou někde v Konstantinopoli...tohle mám z re-play :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ ubisoftu zklanim poklonu jak dokazali druhy dil vyrazne vylepsit, ostatne dlouho uz jsem nevidil tak moc dobre upgradovany druhy dil..... plus jim ted podkourim i za Rayman Origin, coz pro me byla jedna z vubec nej her z E3.... Jinak nedavno jsem se zrovna s nekym bavil jak je ten pribeh absolutne sileny, kdyz vezmu v uvahu ze to mohla bejt uplne normalni hra ze stredoveku a nakonec se z¨to zvrtlo v nejaky super mimozemsky konspirace skoro jak z Akta X :) Jsem zvedav co z toho nakonec vytezi a doufam ze dostoji slibu ze nechteji byt jak v Lostech, kde se jen nabaluji dalsi otazky a odpovedi se nedockate.....v relevations pry konecne pochopime o co vlastne go......jinak to ze bude Desmond uveznen v animu/vlastni mysli nebo kde vlastne je podle me chytre, protoze mu to umozni zabavnejsi "lezeni" nez bylo v ACB, tam to zavanelo trapnosti :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ ubisoftu zklanim poklonu jak dokazali druhy dil vyrazne vylepsit, ostatne dlouho uz jsem nevidil tak moc dobre upgradovany druhy dil..... plus jim ted podkourim i za Rayman Origin, coz pro me byla jedna z vubec nej her z E3....

Ani nemluv!!! Rayman, podle mě taky jedna z nejlepších her na E3! A super je, že se vrátily do 2D! Z toho gameplay co tam ukazovali..., já...byl...beze slov...A BUDE TO I NA PC!!! Pro dva!!! Fakt ten Rayman..., ten mě naprosto nadchl!

Jinak, ještě k E3..., Ubisoft konference taky byla nejlepší...měli to prostě nejlépe připraveno a vlastně jsem se tam dozvěděl nejvíc a viděl nejvíc...Klobouk dolů...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Desmond alias Ezio :D bude v komatu a bude hrat za altaira musi si nejak srovnat ten mozek... , aby se mohl dostat z komatu.

Hele novy assassin creed bude na stejnem miste jako ten prvni díl ? Ukazky me trochu zmatli

2:15 minut, protoze to vypada jako v jednicce mezi temi prvnimi misemi jste ste veze taky skakali. :)

Ps: nevite jak se jmenuje ta pisnicka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Desmond alias Ezio :D bude v komatu a bude hrat za altaira musi si nejak srovnat ten mozek... , aby se mohl dostat z komatu.

Hele novy assassin creed bude na stejnem miste jako ten prvni díl ? Ukazky me trochu zmatli

2:15 minut, protoze to vypada jako v jednicce mezi temi prvnimi misemi jste ste veze taky skakali. :)

Ps: nevite jak se jmenuje ta pisnicka?

Ano vratis se do masyafu, uz se to tu resi ;)

Jinak pisnicka se jmenuje Iron a je od WOODKID (do ted nevim jestli je to skupina nebo capek, ale posloucham to furt) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Totálně moc se na hru těším, jen škoda že v CZ/SK není distribuovaná Animus Edice, těším se na zakončení děje, jak to celé dopadne, na to jsme přece čekali v podstatě 3 díly :), taky co bude s Lucy, Desmondem, Shaunem a Beccou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach jo to sem neco rekl tim na pul chlap na pul zenska je to jako dnesni buzny obecne se jim rika samponci ! Samozrejmne ezio tohle neni ale treba oproti Altairovy je to neco jinyho ale v Revelations urcite bude moudrejsi. Takhle na me pusobil ezio hlavne v AC2 v Bh uz moc ne ale taky trochu ....

Th0ca : ok dobre ze ses priznal chlapce ;) , rekni mi kdo neprdi, nekrka atd ... Asi ty a mas muj obdiv :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu