Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin’s Creed: Revelations


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 337
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Já bych se vsadil, že Desmond taky skončí...možná s dalším hrdinou bude mít nějaké minimálná spojení...třeba ve formě dopisu a takových věcí...Určitě v dalších dílech za něho hrát nebudem...

Podle toho co jsem tak četl po netu, by hodně lidí (z ČR) chělo aby to bylo v Egyptě (tam by to šlo, Egypt má Velmi zajímavou historii), nebo v Anglii v určité době, nebo Francie.

Já si netroufnu říct nic. Nechám se překpvapit..., ale je to velmi napínavý!!! Budu tahkle min. rok čekat:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doufam ze Lucy prezije mam ji rad..... Jinak ultimate to zase vidi po svym, lepsi nevnimat, jestli je Ezio je zzenstili tak jsme tu vsichni buzny ;)

Já bych se vsadil, že Desmond taky skončí...možná s dalším hrdinou bude mít nějaké minimálná spojení...třeba ve formě dopisu a takových věcí...Určitě v dalších dílech za něho hrát nebudem...

Podle toho co jsem tak četl po netu, by hodně lidí (z ČR) chělo aby to bylo v Egyptě (tam by to šlo, Egypt má Velmi zajímavou historii), nebo v Anglii v určité době, nebo Francie.

Já si netroufnu říct nic. Nechám se překpvapit..., ale je to velmi napínavý!!! Budu tahkle min. rok čekat:D

Tak tech teorii bylo uz tuny japonskem pocinaje a amerikou za doby boje o nezavislosti konce, egypt urcite nechci neumim si predstavit jak by tam hopsali, byla by to nuda, nizky na prd baracky a pyramida a jeste be ten hrdina urcite vypadal jak kreten, ja doufam ze se pujde dopredu a jak porad rikam, nejradsi bych videl Francii za VFR......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim ze paradoxne bude takovejch lidi fura co hrali dvojku a na jednicku se vybodli, znam dokonce takpvy co zacinali s ACB...a pritom je to takova skoda, ja se na tu hru tesit tak jsem rad ze mam pred sebopu jeste nejake dily, na druhou stranu by me pak mozna stvalo dohravat jednicku, kdyz bych vedel ze dvojka je mnohem zabavnejsi.....podobne jsem to mel ted s infamous :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jendičku jsem nehrál protože po dvojce a brotherhoodu jsem na to neměl ani náladu byl jsem pohlcen postavou Eiza že po spuštění jedničky kde jsem zjistil že je tam jiná postava hned mi přešla chuť. navíc neměla trofeje :D

doufám že to pánove z ubisoftu dobře promysleli představa že budu hrát za všechny tři se mi vůbec nelíbí. možna mi to uniklo ale zajímalo by mě po kolika letech to je že se postava takhle razantně změnila v ACB mu to docela slušelo ale tady v traileru vypadá přímo hrozně(podoba tam není)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panejo, ultim se mnou souhlasi to se blizi asi paokalypsa....Pariz za VFR, to by podle me byla obsolutni pecka... dokonce by to i sedelo do "300" letych skoku....

Logicky si to jinde nez tam kde sem napsal nedovedu predstavit, jako nekde v jizni nebo v severni americe nene :), od toho tu je RDR , opravdu, rekl bych tak spis ta francie ikdyz anglie v 18.stol taky luxus, ale radci bych sel do francie o trosinku ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me to hned napadlo uz pri hrani AC2 mozna jeste pred nim....sedel by ten 300 lety cyklus (ikdyz vim ze to neni pro pribeh podstatne), navic si to umim zuive predstavit, pariz pro to je jak delana....jen aby to nedopadlo jak Saboteur, ten byl myslim taky z Parize..jen se bojim ze kdyz to pujde moc dopredu, budou tomu budoucimu assassinovi trosku delat problem strelne zbrane.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me to hned napadlo uz pri hrani AC2 mozna jeste pred nim....sedel by ten 300 lety cyklus (ikdyz vim ze to neni pro pribeh podstatne), navic si to umim zuive predstavit, pariz pro to je jak delana....jen aby to nedopadlo jak Saboteur, ten byl myslim taky z Parize..jen se bojim ze kdyz to pujde moc dopredu, budou tomu budoucimu assassinovi trosku delat problem strelne zbrane.....

Ani ne vzdyt v AC:BH tam maj taky zbrane a je to v pohode ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu