Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Downgrade z 6.60/6.39 na 6.20 (i 09g) Update 6.10.2012


Martin2412

Recommended Posts

No tak se hele hochu trochu kroť jo? Vždyť jsem ti to vysvětlil a napsal ti co jsi chtěl vědět. Pouze jsem tě upozornil na to, že by jsi si to klidně mohl vyhledat sám, není přece problém zadat do googlu nebo torrentů PSP games a podívat se jak jsou velký. Takže pokud chceš být takhle sprostý a napadat mě, tak tu na fóru nemáš co dělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo si začal? No já ti to řeknu, ty jsi si začal, ty jsi byl sprostej a napsal jsi mi abych se neposral, když jsem ti jenom slušně řekl, aby jsi byl trochu samostatnej. Jinak samozřejmě, že jdou, vždyť jsi sám před několika příspěvky psal, že jsi si to flashnul viz.

Mám ho flashnuté ale nevím jak dál ?"
, tak na co asi myslíš, že je jinýho flash? Navíc jsem ti pod ten tvůj příspěvek napsal jak tam ty hry máš dát, co víc ještě chceš. Tak a můžeš mi zase začít nadávat, abych se neposral.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

prosím pomozte mi,mám verzi 6.60 zkopíruju eboot do psp/game/update,zkopíruju downgrader,zapnu ho v psp odkliknu dvakrát x a pak,když se to chce spustit mi to napíše The game could not be start (80020148)

Vůbec nevím,co s tím

s PSP jsem hodně začátečník :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
Ano, dá prostě a jednoduše si tam nahraj 6.60 PRO C, návod najdeš zde v sekci tutoriály.

Tak som tam dal tuto verziu s fora LCFW 6.60 Pro B10 (do modelu 011g) stiahol som par ISO hier z ulož to ale len dve tam idu ostatne hlasia corupted data jak je to možne netreba niečo nastavit v VSH menu poradte.Ď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu