Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nhl 12


Mike55

Recommended Posts

Tak včera mi NHL 12 došlo z http://gamehut.cz/ps-3/56-nhl-12-.html a musím říct, že ušlo dlouho cestu od předchozí verze. Rozdíl neni ani tak v grafice, jak říkají spíš v dynamice, volnosti a lepší menévrovatelnosti hráčem. (žádný ten tupě létající kotouč do brány jak v předchozím díle). Koneckonců ať si každý říká co chce tak PS je stejně postavený na sportovních hrách, který jsou na něm nejlepší (střílečky já radši na PC).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 75
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nevite jestli jde hrat vice hracu na jedny konzoli a online ? Hrajem ve 4 a jen proti PC je to celkem nuda...

Určitě jde hrajeme s kámošem normál online ve dvou a mělo by to jít snad až v 6 lidech, najedeš si online zápas a tam už jen nafrkáte joye na jednu stranu a hrajete dole se to bude hlásit že máš pro hru x hostů .......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě jde hrajeme s kámošem normál online ve dvou a mělo by to jít snad až v 6 lidech, najedeš si online zápas a tam už jen nafrkáte joye na jednu stranu a hrajete dole se to bude hlásit že máš pro hru x hostů .......

bezva, uz to taky frci, diky ;o)

jinak online nick ch0zze ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bezva, uz to taky frci, diky ;o)

jinak online nick ch0zze ;)

Na jedný konzoli ? Hrát ve 2 a více lidech online zápas ? Mě to furt nejde, když tam online hru tak se mi tam zobrazí jen můj ovladač... kámošovo ne, ale přitom offline proti sobě hrajeme normálně. Může to být tím že ten druhý ovladač je původně k PC a ne originál dualschock ?

EDIT: Už jsem na to přišel :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na jedný konzoli ? Hrát ve 2 a více lidech online zápas ? Mě to furt nejde, když tam online hru tak se mi tam zobrazí jen můj ovladač... kámošovo ne, ale přitom offline proti sobě hrajeme normálně. Může to být tím že ten druhý ovladač je původně k PC a ne originál dualschock ?

EDIT: Už jsem na to přišel :)

mne se tam prave poprvy zobrazil, ale nesel priradit za zadnou stranu :D

pak uz to slo, nevim co jsem delal spatne nebo jinak :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
a dá se hrát extraliga i jako dynasty mode?

to mě jako fakt s... že elh se dá v 11 hrát jen 1 sezona a konec.

a ještě by mě zajímalo: be a pro se nedá hrát tak, abys ovládal celej tým?

Mě sere že nemužu hrat Be a pro Goalkeeper za Českou extraligu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak už jsem si zapařil pár zápasů novýho nhl a musím říct, že super. mám dva dotazy:

1. když mi jde golman za bránu pro puk (ovládá ho pc) tak nikdy puk nezachytí, jde pro něj a pak ho pustí. co s tím? už jsem kvůli tomu dostal dva goly

2. dá se nějak můj vytvořený hráč dát do týmu tak, abych mohl hrát za celej tým a ne za 1 hráče?

díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Jojo přesně jak říká Janky tendle problém má většina uživatelů stačí se pouze odhlásit od PSN a problém je vyřešen .. Občas to taky jde tak že si zahraješ dva tři zápasy normálně a potom už se ti to načte . Ale to nemám zaručený .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu