Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nhl 12


Mike55

Recommended Posts

Mam taky tajten problem psal sem na podporu a toto mi naspali

Dobrý den,

děkujeme, že jste se obrátili na zákaznickou podporu EA. Předem se omlouvám za pozdní odpověď.

Tento problém se týká jen českého jazyka a na řešení se pracuje. Než bude problém opraven v nějakém příštím patchi, můžete se této nepříjemnosti zatím vyhnout tak, že konzoli před načtením uložené pozice odpojíte od internetu a mělo by to pomoci. Případně problém můžete obejít změnou jazyka hry na angličtinu.

Případně můžete zkusit smazat tzv. Game Data Utility, které se mohly poškodit. Smažete je následujícím postupem:

1. Stiskněte PS klávesu na ovladači a vstupte do PLAYSTATION 3 XBM (XrossMediaBar).

2. Zvolte nabídku Game

3. Zvolte Game Data Utility a stiskněte X

4. Vyberte hru NHL 12

5. Smažte všechny uvedené soubory

Omlouváme se způsobené problémy.

V případě jakýchkoli potíží nás neváhejte kontaktovat.

Pokud budete reagovat na tuto zprávu, nezakládejte prosím nový dotaz. Normálně odpovězte na tento e-mail.

S pozdravem,

Petr

Zákaznická podpora EA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 75
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Chci se zeptat,mám hru NHL 12 na PS3.

Televizi mám:http://www.alza.cz/32-sony-bravia-kd...20-d268937.htm

A chci se zeptat furt se mi zdá že tam je nějaký špatný obraz,nebo grafika.Furt se mi to nějak zdá,chci se zeptat jestli mám jen vidiny nebo to tak je už udělané přímo v té hře+ ten kabel bíly co zapojují do zásuvky abych zprovoznil televizní programy a také televizní obraz je trochu poškozený.

A k tomu jen i se mi zda že tam je špatná grafika,trochu rozmazané a nebo špatný obraz že se mi to zdá? Nebo pokud ne,dá se to nějak vylepšit?

Tu televizi,jsem vyhrál.Nekupoval jsem si jí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli myslíš výsledky jinejch lidí tak to jedině na easports.com v jejich centrech a nebo v centrech hráčů se kterými si hrál .. Ale náhodně si listovat ve výsledkách nejde .. Jen v tabulkách .. A o tom střídání nevím ja sem si ničeho nevšiml nebo mě nic neruší ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Mam takovej mensi problem, ze kdyz si chci dat online zapas, nejakou rychlovku tak mi to normalne protihrace vsechno je ok ale pak kdyz se dostanem primo k zapasu tak mi to hodi chybu ze se mi stratilo pripojeni s protihracem, zkousel jsem to nekolikrat a nevim kde je problem.

Muzete mi poradit ? diky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Tak dneska jsem si poprvé zahrál dvanáctku a musím říct,že su hodně zklamanej.Ještě nikdy jsem si nekoupil dvě NHL hned rok po sobě a už to nikdy neudělám.Nechápu proč to vychází jako samostatná hra.Měol to být jen nějaké levnější rozšíření.Těch pár novinek podle mě na novej díl za několik stovek vůbec nestačí.Jednoznačně palec dolů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Koupil jsem před měsícem bazar,ale mám problém s nahráváním SAVE.Hra se normálně rychle uloží,ale když chci nahrát,tak se tak děje skokově.Nahraje se 8-10 %,pak se loading tak na cca 5sec. zastaví a pak zas 8-10% atd.Na konci 100% chvíli trvá než naskočí Load complete.Několikrát se mi také stane,že tam zůstane 100% a nic.Musím hru smazat a nahrát zpět z flešky uloženou pozici,pak sice zas ten trhaný loading ale po 100% následuje Load complete.Zkoušel jsem i zformátovat HDD,ale nic.Nevíte čím by to mohlo být,že by špatná placka?Ostatní hry jdou bezproblémově!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem před měsícem bazar,ale mám problém s nahráváním SAVE.Hra se normálně rychle uloží,ale když chci nahrát,tak se tak děje skokově.Nahraje se 8-10 %,pak se loading tak na cca 5sec. zastaví a pak zas 8-10% atd.Na konci 100% chvíli trvá než naskočí Load complete.Několikrát se mi také stane,že tam zůstane 100% a nic.Musím hru smazat a nahrát zpět z flešky uloženou pozici,pak sice zas ten trhaný loading ale po 100% následuje Load complete.Zkoušel jsem i zformátovat HDD,ale nic.Nevíte čím by to mohlo být,že by špatná placka?Ostatní hry jdou bezproblémově!

hele me se to stava taky, jestli nacitas be a pro mod, tak si vypni internet v ps3 a nesekne se to, proste blbe udelana hra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zkusil tvoji radu a funguje to i u Sezony,zkusil jsem to nahrát 2x bez netu,nahrávání bylo sice stejně zdlouhavé,ale po skončení (100%) to asi za 10-15 naskočilo.na 3 pokus jsem zapnul net ,ale nic. Takže díky!:party:

neni zac, od toho tady to forum je, ale stve me vzdycky vypinat net kvuli be a pro :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu