Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak pálit hry pro x360


xDante1986

Recommended Posts

takže vidím že většina lidí má problémy tak to pro vás sepíšu...doufám že to aspoň oceníte pointama....

První co musíte udělat je stáhnout si clonecd a naisntalovat, další potřebnou věcí je torrent nebo rapid odkazy na stáhnutí (využívám já). Po stáhnutí hry:

stáhnetu hru, která má dva soubory .iso a .dvd v tomto případě je to jednodušší, s hrou už nemusíte nic dělat, jen otevřete clonecd a hru vypálíte, obvykle to dělám rychlostí 2-2,4x nebo 4x, výš to nemám odzkoušeno tudíž za nic neručím a čím pomaleji pálíte tím líp

Mám tak udělaných už hafec her a všechny bez problému fungují....

EDIT: hry musíte pálit na DVD DL+

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 600
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

konecne nejake rozumne x360 ceske forum kde se da kecat ;-))

chci se zeptat, zda je kvalita dvd9 , jejichz vypalovani drive bylo hrozne (vetsina dvd skazena) zda je to dane nekvalitni mechanikou /ze to drive neumeli vyrobit/ nebo spatnejma mediam?

nikdy jsem dvd9 nevypaloval..mam 2-3 roky starou LG a zajima mne, zda to nani pujde? (podle nero infa ano, ale mam na mysli kvalitne)

a jeste neco. na netu jsem cetl, ze lze ty isa rozbalit a pres FLASHFXP nebo TC proste pres lan nakopcit na disk do xka (nevim jestli xkos sharuje disky automaticky nebo se t musi zapnout?) a potom lze hrat bez vypalovani

zkousel to nekdo? jak to funguje? to se jako ta hra sama najde?

diky moc za odpovedi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si stáhnu přes torrenty hru.Vyextrahuju a zůstanou 2 soubory.ISO a DVD soubor.Označím ten ISO a vypálím(přes Alcohol,PowerISO i ClonecD) to na DVD+R DL,ale nefunguje mi to.Mám označit ten soubor DVD a TEN vypálit?V CloneCD to jde,ale Alcohol chce jen ten ISO.DVD soubor odmítá pálit.A co originálky?Jdou normálně přepálit např. v Neru-kopírovat DVD?Nebo se originálka musí převést na ISO soubor a ten pak dát vypálit?Pomůže mi někdo?Odpoví mi někdo?Moc moc prosím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Flash mám.Akorát jsem zkoušel pálit přes Alcohol a nefunguje mi to.Jinak pár "her" mám a ty jdou.přes CloneCD jsem to zkoušel taky,ale dal jsem vyhledat soubor ISO a ten jsem vypálil,a taky mi o nefungovalo.V xboxu se mi to objevilo jako Mixed data disc a nešlo s tím nic dělat.Takže zkusím označit ten DVD soubor a ten vypálím............Jde o to,že 3 DVD jsem zmrvil,takže 300 kč jev řiti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu