Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak pálit hry pro x360


xDante1986

Recommended Posts

  • Odpovědi 600
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...
Mam taky LG GSA-H55N a treba burnouty sem v ni vypalil a jely v poho , ale palil sem tim samim zpusobem GTA4 a psalo mi to co tobe , chvili se to dalo hrat , ale pak to vyhodilo hlasku at vyndam a vycistim disk a resetuju konzoli . Tak sem to smahl v lgine co mam v notasu a uz jede paradne , takze tato palirna hry na xko asi moc dobra nebude :D

Palil sem na to spousta her a jeto OK. a vsechny 4x a media jsou Philips 8x.

Vypalovacka jako takova je vyborna predtim sem mel starsi model LG a taky hry na X360 v pohode

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi kdyz ti budu palit to tam musim vlozit oba soubory?

OMG.

Proste v imgburn otevri soubor dvd a vypal to jo a jestli je potreba nastav booktype na DVD-ROM bez toho booktype to nebude fungovat.

nebo muzes i clone atd.., ja osobne pouzivam jen Imgburn a sem spokojen.

rychlost jak vsichni doporucujou 2,4x i kdyz ja palim v pohode 4x na LG - H55N. a zadnej problem zatim nenastal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypaloval jsem svou prvni hru, pres nejnovejsi clonecd a chtel jsem malou rychlosti,aby se dvd nesekalo,dal jsem rychlost 2-2.4 dal jsem vypalit,ale pri vypalovani jak to tam pise aktualni rychlost tak mi to psalo rychlost cca. 5 420 kb/s (4.02x) , jakto ze to vypaluje vyssi rychlosti nez jsem dal a navic to jsou dvd verbatim 2.4x ,tak jakto ze to vypaluje 4x ???Nechci aby se mi dvd sekali, řídím se heslem čim pomaleji tim kvalitneji...

Díki za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
Vypaloval jsem svou prvni hru, pres nejnovejsi clonecd a chtel jsem malou rychlosti,aby se dvd nesekalo,dal jsem rychlost 2-2.4 dal jsem vypalit,ale pri vypalovani jak to tam pise aktualni rychlost tak mi to psalo rychlost cca. 5 420 kb/s (4.02x) , jakto ze to vypaluje vyssi rychlosti nez jsem dal a navic to jsou dvd verbatim 2.4x ,tak jakto ze to vypaluje 4x ???Nechci aby se mi dvd sekali, řídím se heslem čim pomaleji tim kvalitneji...

Díki za rady

njn clonecd mě to taky robilo proto jsem přešel na imgburn to je lepší;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.sdilej.net/pics/dcffb03e897177896026dd10adcf6ddf.JPG lidi co stím? mám vypálit pouze ten .dvd to už jsem si přečetl, ale přijde mi divné že mi to stále ukazuje že je ten druhý soubor zabalený i přesto že už by být neměl a když ho dám rozbalit tak má potom pouze 4 Gb.. poradte please :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.sdilej.net/pics/dcffb03e897177896026dd10adcf6ddf.JPG lidi co stím? mám vypálit pouze ten .dvd to už jsem si přečetl, ale přijde mi divné že mi to stále ukazuje že je ten druhý soubor zabalený i přesto že už by být neměl a když ho dám rozbalit tak má potom pouze 4 Gb.. poradte please :-)
ano, ve vypalovacim programu ukážeš akoráte na ten *.dvd soubor a neřeš, jestli je ten druhej zabalenej nebo ne e. to si jen winrar na to dělá nároky :) poradim Ti akoráte otevřít Tento počítač=>dáš Nástroje=>Možnosti složky=>záložka Zobrazení a tam odškrtneš (odfajfkuješ) Skrýt příponu souborů známých typů a hned Ti bude jasný, že je to ISO a ne zabalený...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu