Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak pálit hry pro x360


xDante1986

Recommended Posts

  • Odpovědi 600
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Nazdarek,mam problem s vypalovanim.Vse mi do ted fungovalo v pohode,vypaloval jsem v dvddecrypteru nekolik her uplne bez problemu.Imgburn se mi moc neosvedcil,ten mi pokazil par dvdcek.A ted mi nechce vypalovat ani jeden.Hodi to chybu hned na zacatku vypalovani,respektive to nezacne ani vypalovat,coz je sice dobre,nepokazi se dvdcko ale uz me to stve.Palirnu mam LG,nejakou starsi,ale jak rikam,nemel jsem vubec zadny problem a z niceho nic to nejede.Zkousel jsem i clonecd,ten mi hru vypalil,ale nesla pak v xku nainstalovat na hdd,takze tam byla nejaka chyba.Pak jsem zkousel palit u brachy,tam mi v dvddecrypteru vypadla stejna chybova hlaska a v imgburnu se hra vypalila.Ted zkousim jinou hru doma a proste to nejde ani v jednou.V dvddecrypteru mi to hodi tuhle hlasku:

http://img43.imageshack.us/img43/3249/chybas.png

V imgburnu je kratsi hlaska,neco s zone L0 a pod tim duvod:write error

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vodešla vypalovčka. :?

To me taky napadlo,ale zas je divne,ze u brachy,ktery ma fungl vypalovacku to hodilo v tom dvddecrypteru uplne stejnou chybu.V tom imgburnu jsem to u nej pak vypalil,ale pryve bylo divne ze v tom dvddec. to taky neslo.Nci zkusim si od kamosa pujcit palirnu a uvidime

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...
Nazdarek,mam problem s vypalovanim.Vse mi do ted fungovalo v pohode,vypaloval jsem v dvddecrypteru nekolik her uplne bez problemu.Imgburn se mi moc neosvedcil,ten mi pokazil par dvdcek.A ted mi nechce vypalovat ani jeden.Hodi to chybu hned na zacatku vypalovani,respektive to nezacne ani vypalovat,coz je sice dobre,nepokazi se dvdcko ale uz me to stve.Palirnu mam LG,nejakou starsi,ale jak rikam,nemel jsem vubec zadny problem a z niceho nic to nejede.Zkousel jsem i clonecd,ten mi hru vypalil,ale nesla pak v xku nainstalovat na hdd,takze tam byla nejaka chyba.Pak jsem zkousel palit u brachy,tam mi v dvddecrypteru vypadla stejna chybova hlaska a v imgburnu se hra vypalila.Ted zkousim jinou hru doma a proste to nejde ani v jednou.V dvddecrypteru mi to hodi tuhle hlasku:

http://img43.imageshack.us/img43/3249/chybas.png

V imgburnu je kratsi hlaska,neco s zone L0 a pod tim duvod:write error

Zdar, taky me to pise tu samou chybu, a dela me to i u wolfenstein a call of juarez. Zkousel jsem to na dvou ruznych vypalovackach a ani na jedne to neslo. A zkousel jsem to na ingburn i na DVD Decrypter a v obou to same. Muzete nekdo poradit? A posrana vypalovacka to nebude. Mate s tim taky jeste nekdo poblem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S vypalováním si taky užívám svoje :dozey: ... Mám vypalovačku

http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=105140000000000G3I

a klasika. ... pustím počítač, hru k vypálení projedu v abgx, potom imgburn 2,4x rychlost a jedem. ... A první DVD třeba jde, potom druhý taky a pak najednou error (myslím tím 3 různý hry) ... Jindy už třeba u toho prvního to klekne. ... A stačí třeba restartovat počítač, to samý ISO který předtím hodilo error pálit znova a už to najednou jde. ... Víceméně moje "úspěšnost" vypalování je 50%. ... Já vím, lepší než originálky, ale stejně :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S vypalováním si taky užívám svoje :dozey: ... Mám vypalovačku
http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=105140000000000G3I

a klasika. ... pustím počítač, hru k vypálení projedu v abgx, potom imgburn 2,4x rychlost a jedem. ... A první DVD třeba jde, potom druhý taky a pak najednou error (myslím tím 3 různý hry) ... Jindy už třeba u toho prvního to klekne. ... A stačí třeba restartovat počítač, to samý ISO který předtím hodilo error pálit znova a už to najednou jde. ... Víceméně moje "úspěšnost" vypalování je 50%. ... Já vím, lepší než originálky, ale stejně :cry:

Aky mas fw. v napalovacke? Toto je posledny:

[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][size=2][b]DRW-2014L1T[/b] [/size][/font][font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][size=2][url="http://www.cdr.cz/dvd_rekordery/asus/firmware/drw_2014l1t/DRW-2014L1T_102.zip"][color=#0066cc]1.02[/color][/url] [size=1]Win[/size] 01.02.08 (1,2 MB)[/size][/font][font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][size=2]Zlepšuje kvalitu zápisu.[/size][/font]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kup novou palirnu , dobre jsou LG .

Vzdyt to dneska uz stoji par korun...

A proč novou ? Kromě toho, že tahle byla v testech před rokem a půl jedna z nejlepších. Navíc na vypalování skoro používaná nebyla (jestli jsem vypálil 200 různých médií tak je to hodně) a v čemkoliv ostatním kromě XBOX her (tj audio CD, DVD s divx filmy, fotky na CD a DVD atd atd) má úspěšnost 100%. ... Tj. chybu bych viděl někde trochu jinde.

Jinak jak nákup nový vypalovačky, když dneska jsou za cenu jedné večeře v hospodě je samozřejmě finančně OK, ale nerad utrácím zbytečně :)

Aky mas fw. v napalovacke? Toto je posledny:

Code:

DRW-2014L1T 1.02 Win 01.02.08 (1,2 MB)Zlepšuje kvalitu zápisu.

Díky moc. Verzi FW nevím, ale klidně se zkusím poohlédnout po nejnovějším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra práce .... Tak jsem včera nahrál ten novej firmware, poté restart a po restartu si Visty x64 samy od sebe nainstalovaly asi zpět ten původní (probíhal totiž automaticky install ovladače DVD mechaniky). ... Potom zkouším namátkou jednu hru na abgx (Prince of Persia), vše ok ... takže Verbatim DVD+R DL šup do mechaniky, Imgburn spustit, vše nastavit a jedem ... teda vlastně nejedem. Po chvíli error a další médium v prd...

Hned spouštím Nero, do mechaniky jde normální DVD-R a v klidu si vypálim pár filmů pro bráchu. Bez chyby.

Někdy tu techniku vážně nenávidím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

Mám dotaz ohledně vypalování her na xbox360...

1) Xbox flashnutý mám.

2) Vše jsem dělal, jak bylo řečeno. Stáhl jsem si hru, měl jsem tam pár screenshotů, soubor.iso a soubor.dvd -> region free.

3) Stáhl jsem si Imgburn v kterém chci hry pálit. Zakoupil jsem DVD+DL (verbatim).

4) Začal jsem vypalovat soubor.dvd, zadal rychlost 2x, ale po pár vteřinách mi naběhl error..Nevím přesně jeho obsah, ale byla tam zmínka o mé vypalovačce (HL-DT-ST DVDRAM GSA-T507)

Je to vypalovačkou? Případně jak poznám, jestli přes tuto vypalovačku lze vypalovat hry na xbox? :?

předem děkuji za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PLS, jak je presneji nastavenj ten imgburn,,,nevim jestli jsem pri jinem paleni daval nastaveni,,zkratka dam DEFAULT - co me ceka ted menit v settings - write - layer?? optimal nebo specific, book type?...nemam jen ted moznost hry zkouset, a cchi uvolnit misto na hadru ( vypalit, delete)..urcite bych rad aby pak hry fungovali, poradi nekdo, potvrdi funkcni nastaveni? diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S vypalováním si taky užívám svoje :dozey: ... Mám vypalovačku
http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=105140000000000G3I

a klasika. ... pustím počítač, hru k vypálení projedu v abgx, potom imgburn 2,4x rychlost a jedem. ... A první DVD třeba jde, potom druhý taky a pak najednou error (myslím tím 3 různý hry) ... Jindy už třeba u toho prvního to klekne. ... A stačí třeba restartovat počítač, to samý ISO který předtím hodilo error pálit znova a už to najednou jde. ... Víceméně moje "úspěšnost" vypalování je 50%. ... Já vím, lepší než originálky, ale stejně :cry:

Cavas, mam tu samou, je uuplne v cajku, podle me ti to dela radic na desce jako to delalo me, prehod na jinej SATA radic na desce a uvis, ale neni to taky 100% :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vcera jsem si stahnuldemo nhl 10 . kdyz otevru iso v daemonu tak se virtual. jednotka jmenuje NHL 10 RF atd... Takze je to region free podle vseho. vypalil jse mto na dvd rychlosti 4x. kdyz to dam do xka tak mi tak se mi to normalne zobrazi v game library, ale kdyz dam play game, tak mi to napise cant play nhl 10 demo!!:cry: cim to muze byt?? Pisete,ze hry se museji vypalovat na dvd+r dl... musi byt i obyc dvd na demo +??? Tohle je mam takovej pocit minusko... Ale to by se mi to demo neukazalo ani v game library, ne ??? a nebo bude problem nekde jinde??? Diky za odpovedi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu