Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak pálit hry pro x360


xDante1986

Recommended Posts

  • Odpovědi 600
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

vypalil jsem si nhl 10 plnou verzi na verbatim dl+ presne podle navodu v clone cd rychlosti 4x . oznacil sjem soubor dvd a zacal palit. vypalilo se to bez problemu a kdyz to dam do xka, tak mi to nacte jako DVD a mam na vyber jenom play dvd jako by to byl film. co s tim?? nechce to activate dvd??? Flash mam a ostatni hry co mam pujceny hraju normalne. Jenom gta stories of liberty city jsem musel hrat pres acivate . iso. prosim o radu;)

tak sjem si sehnal activate.iso a bezi jak hodinky:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už mi olpravdu došla trpělivost a stará Asus 2014 vypalovačka letí z okna. I když jak jsem už psal, kromě DL médií zapisuje vše v pohodě, ale prostě potřebuju i ty zálohy XBOX her pálit hned na první pokus. Ne jako teď, když jsem na 2 úspěšně vypálené hry zmršil 16 DVD Verbatim !!!

Takže otázka nyní zní. Doporučte mi mechaniku která by měla být TOP, spolehlivá a ne zbytečně drahá. Díky moc.

EDIT: Můj výběr je zatím http://www.alza.cz/lg-gh22ns40-sata-cerna-black-d107679.htm

EDIT2: Co se té vybrané mechaniky týče, tak se spoustukrát uvádějí ještě jistá "dodatková čísla". Jako tato má 40, tak třeba i 30 nebo 50. Jaký je v tom rozdíl ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nakonec se mi v počítači tedy usídlila mechanika jak jsem posílal odkaz, tj. LG GH22NS40. A jaké jsou zkušenosti po jednom večeru s ní ?

1) Asus dříve vypaloval třeba i 4x rychlostí, i když samozřejme Imgburn měl nastaveno 2.4x. .... LG se nastavené rychlosti drží jako klíště a nepřekročí ji. Vypalování tedy trvá asi o 10 minut déle (celkem asi 41 minut se vším všudy), ale to asi nikoho nezabije.

2) U Asus se mi stávalo (ale pouze s Dual Layer médii ! ), že jsem médium dal dovnitř a takový to světýlko na dvířkách mechaniky ( to je teda technickej popis :) ) nezhaslo, mechanika nereagovala na pokusy o vysunutí atd. Takhle to trvalo klidně půl hodiny, potom až se třeba mechanika znova vysunula. ... U LG se mi to nestalo. Během pár vteřin je i s DL médiem uvnitř připraven k akci.

3) Po zapojení do PC nová vypalovačka vypálila v pohodě a bez keců 5 xbox gamesek. Potom 2x za sebou ale zkapala na L4D2, vždy po 20ti minutách. ... Následoval restart a opět v klidu vypáleny další 2 hry.

Takže zkušenosti zatím v pohodě, jediný nešvar je tedy s tím L4D2, tam to ještě budu muset ověřit jestli třeba to není špatný download nebo tak něco.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdarec chlapi.psal jsem uz jinde ale asi to neni ten spravnej topic tak skusim sem.stahnul jsem si z xbox-sky.org torrent na tomb raidera legend.stahlo se to v pohode,rozbalil jsem a vysli mi dva soubory.jeden byl IMAGE.000 a druhy IMAGE.dvd(jak sem se zde docetl,neni to zadny problem).dam do vypalovacky prazdne dvouvrstve dvd a zapnu imgburn.po nacteni souboru IMAGE.dvd jsem dal palit a cca po 30 minutach se ozval zvuk oznamujici ze vse vypaleno ok.jenze strcim do xka,a vono nic...teda objevilo se mi open tray.jako bych tam zadne dvd nedal.tak jsem to skousel vypalit znovu a vsiml jsem si tohodle

729729problem.jpg

neni to nejak blbe.u jinych her se tam vzdy neco napise a ty mi potom normalne jedou.stejny problem jsem mel i u piratu z karibiku a taky sem nevyresil.prosim pomozte mi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja ted reklamoval asus pekne blbe cetla rw skoro vubec po roce což neni tak dlouho tak mi dali lg a naprosta spokojenost .ale nastavim2,4 a stejne smazi 4

s tou ASUS jsem se tady pěkně napálil. Doporučily mi ji jako jednu z nejlepších, ale stejně jako tobě, po roce dělá problémy. Každopádně teď se nějak vzpamatovala, a Verbatimy z alfacomp.cz vypaluje na první pokus.

P.S. kdo má platit za ty zničené předražené média :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě pálila bez problému cokoliv kromě DVD+R DL. Což je pro hráče Xboxu blbé :D ... Díky bohu teď za mechaniku LG. To je procházka růžovým sadem. Vzor spolehlivosti. ... Pokud můžu někomu poradit, tak nebudu vnucovat LG, ale hlavně ASUSu 2014 (možná radší Asusu všeobecně :P )SE VYHNĚTE ŠIROKÝM OBLOUKEM !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dnes som to skusil prvy krat,ale v programe cloneCD,a do tych 50% mi to napalilo v pohode , no potom to skocilo na 100% a napisalo citujem " zapis do HL-DT-ST DVD RAM GSA H55L bol neuspešny".Prosim poradte mi nerad by som vyhodil dalsie dvd.uz chodim po nete cely den ale nikde nič pisane ohladom toho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dnes som to skusil prvy krat,ale v programe cloneCD,a do tych 50% mi to napalilo v pohode , no potom to skocilo na 100% a napisalo citujem " zapis do HL-DT-ST DVD RAM GSA H55L bol neuspešny".Prosim poradte mi nerad by som vyhodil dalsie dvd.uz chodim po nete cely den ale nikde nič pisane ohladom toho

Druha vrstva ti robi problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mozno ano lebo tych 50% bolo v pohode,len potom to dlho stalo na tych 50%,a nic sa nedialo.Asi po takych 2 minutach to skocilo na 100% otvorilo zasobnik a vypisalo to co som pisal hore:cry: Dvojvrstvovu napalovačku mam , tu je obr. http://img2.imageshack.us/i/beznzvucg.jpg/ napalovacku mam lg gsa h55l.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj ja to vypalim podle navodu vse bez problemu ale vzdyt se mi to nerozjede

takže vidím že většina lidí má problémy tak to pro vás sepíšu...doufám že to aspoň oceníte pointama....

První co musíte udělat je stáhnout si clonecd a naisntalovat, další potřebnou věcí je torrent nebo rapid odkazy na stáhnutí (využívám já). Po stáhnutí hry:

stáhnetu hru, která má dva soubory .iso a .dvd v tomto případě je to jednodušší, s hrou už nemusíte nic dělat, jen otevřete clonecd a hru vypálíte, obvykle to dělám rychlostí 2-2,4x nebo 4x, výš to nemám odzkoušeno tudíž za nic neručím a čím pomaleji pálíte tím líp

Mám tak udělaných už hafec her a všechny bez problému fungují....

EDIT: hry musíte pálit na DVD DL+

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dnes som to skusil prvy krat,ale v programe cloneCD,a do tych 50% mi to napalilo v pohode , no potom to skocilo na 100% a napisalo citujem " zapis do HL-DT-ST DVD RAM GSA H55L bol neuspešny".Prosim poradte mi nerad by som vyhodil dalsie dvd.uz chodim po nete cely den ale nikde nič pisane ohladom toho

keby som to skusil v tom druhom programe napalit?prekontroloval som vsetko či som niekde neurobil chybu,ale vsetko som urobil ako sa pise tu.tak neviem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dik,a okrem verbatim este ktore su dobre?konkretne aby mi to vypalovalo rychlostou 2,4,lebo stale to vypaluje minimalne 4

Ked ti napalovacka nepusti na nizsiu rychlost, tak to vypal na aku da. Napalovacka spolupracuje s mediom. Musel by si kupit media 2,4x a tie uz asi nikde nezozenies.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně s tou rychlostí nešilte. Dnešní mechaniky i média jsou stavěná dobře a vyšší rychlost (4x-6x) je určitě nerozhází. Jsou lidi, co by pořád pálili CD 1x. Samozřejmě, technika je jinde. Už dlouho neplatí "čím pomalejší, tím lepší". Tím ale samozřejmě zase nechci říct, abyste roztáčeli disky jako tornádo, to také ne. :cheesygrin:

Rychlost 4x je pro DL média naprosto v pohodě, nemá smysl se honit za nižší rychlostí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně s tou rychlostí nešilte. Dnešní mechaniky i média jsou stavěná dobře a vyšší rychlost (4x-6x) je určitě nerozhází. Jsou lidi, co by pořád pálili CD 1x. Samozřejmě, technika je jinde. Už dlouho neplatí "čím pomalejší, tím lepší". Tím ale samozřejmě zase nechci říct, abyste roztáčeli disky jako tornádo, to také ne. :cheesygrin:

Rychlost 4x je pro DL média naprosto v pohodě, nemá smysl se honit za nižší rychlostí.

No ono ještě samozřejmě záleží jakou máš vypalovačku... né každý asi bude mít novou nebo zánovní vypalku, takže ono to s tím vypalováním třeba na rychlost 2,4x není u starších kousků zase tak od věci. A teď nemám na mysli 5 let starou kraksnu, ale klidně i rok, dva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však jsem také proto napsal "dnešní mechaniky i média". Kdo má něco starého, musí se přizpůsobit. Tam je opravdu lepší zařadit nižší rychlost. Ale kdo si mechaniku koupí dneska, nemusí se namáhat.

Btw: pět let? Mě obvykle nevydrží palírna ani rok. :D Ale co, zase tak drahé dnes nejsou. Respektive, dnes jsou opravdu za pakatel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však jsem také proto napsal "dnešní mechaniky i média". Kdo má něco starého, musí se přizpůsobit. Tam je opravdu lepší zařadit nižší rychlost. Ale kdo si mechaniku koupí dneska, nemusí se namáhat.

Btw: pět let? Mě obvykle nevydrží palírna ani rok. :D Ale co, zase tak drahé dnes nejsou. Respektive, dnes jsou opravdu za pakatel.

jj, mě taky nevydrží vypalovačka skoro ani rok, to máš pravdu, to byl pouze příklad. Pakatel to celkem je, ale častěji to kupovat opravdu nehodláme...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu