Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak pálit hry pro x360


xDante1986

Recommended Posts

  • Odpovědi 600
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Martysss :Nero "kopirovat disk" rychlost max 4x

Skyrob88: Memorex je shit kvalita zapisu spatna jak na LG tak na Samsung, LIteon.... NEBRAT !!!

tak som vypalil asi 6 verbatimi a ani jedno nie je dobre,pri niektorych mi to dokonca v priebehu napalovania vyhodilo error,a vypalil som 4 memorexi(mal som doma) a zo 4 su tri dobre,tak nechapem. to tie memorexi su fakt tak spatne? ,stane sa nieco ak na nich budem palit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Možno už sa to tu rozoberalo-som tu po prvy krat, takže som to ešte nezachytil:

napáliť stiahnutú hru z netu myslim že už tu bolo riadne vysvetlené,.... Ako ale skopírovať originálne DVD ????

at2. -nože tu hoďte nejake linky na stiahnutie hier pre xbox1. všade nachádzam iba xbox360

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle data vydání je tahle hra W4. Nevím to ale jistě, já sám ji nemám. Třeba to někdo potvrdí.

Pokud je konsole nová, jak jsi psal, tak máš s největší pravděpodobností 1.6. Ta nezvládá pouze W4 hry, zbylé ano. Nicméně, i tak existuje způsob, jak tyto hry spusit. Buď se hra opatchuje, nebo použije Actovate.iso. Na oba způsoby jsou na fóru návody, najdi si je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TAK mam 2 roky staru napalovačku,a dnes som prisiel na to ze je v prdeli.Bol som u sestry a na notase so 4-ročnou napalkou na rychlosti 2,4 cez dvd dekrypter na verbatim prebehlo uplne vsetko ok.Skoda ze som nesiel skor,a zbytocne som odpalil 6 verbatimi.No čo už , človek sa uči na vlastnych chybach:?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TAK mam 2 roky staru napalovačku,a dnes som prisiel na to ze je v prdeli.Bol som u sestry a na notase so 4-ročnou napalkou na rychlosti 2,4 cez dvd dekrypter na verbatim prebehlo uplne vsetko ok.Skoda ze som nesiel skor,a zbytocne som odpalil 6 verbatimi.No čo už , človek sa uči na vlastnych chybach:?

Nediv se, vypalovačky klekaj i po daleko kratší době.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar potrebuji radu. Her uz mam vypalenych mraky ale ted potrebuji vypalit nejake hry pro synovce. Kdyz moji hru dam do mechaniky tak uz tam nemam klasicky 2 soubory dvd. a .iso ale jakoby dvd disk. Mam jen cely obsah zkopirovat a vypalit nebo jak? V img burnu to asi nepujde ze jo? Mel bych to palit zase 2,4x? Napiste mi prosim Váš postup, diky ulrisak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, kde se da poznat jakou verzi FLASHe mam? Chtel bych si vypalit nejaky hry s WAWE4 ochranou tak abych vedel jak mam pokracovat. Predem dekuju za rychlou odpoved.

Flasher, ktory ti flashoval...

Mozno aj priblizne urcenie tak, ze odkedy mas konzolu...kazdy fw. ma svoj datum vydania.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to bohuzel nevim, konzoli jsou koupil pres Aukro. Posledni hru, kterou jsem rozchodil bylo DIRT2(pouzil jsem abgxbox). Kdyz jsem zkousel TEKKEN 6 pres 360WavesPatcher - prevod na Wave3 tak me hra nesla. Nemas nejaky napad jak bych ji rozchodil?

Skus Activate iso nebo mas fw.1.5 a nizsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu