Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak pálit hry pro x360


xDante1986

Recommended Posts

  • Odpovědi 600
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Čus hele furt se mi nedaří vypálit DVD ....zkoušel sem asi 3 dvd+R DL....mezi nima dve verbatimka.....jak cloneCD tak Imgburn nejedou...cloneCD mi napíše tak v pulce chybu a Imgburn když to dojede do 100 % furt se tam píše finalising disc a na 99% se to sekne a jede to zas od 0%...takhle se to pořád opakuje...vše dělám podle návodu. Prosím o radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jediný' date=' co mě takhle napadá, tak aktualizovat firmware mechaniky v PC

[url']http://www.firmwarehq.com/index.php[/url]

Samozřejmě ne uplně holý, ale dost věcí tam chybí :)

Tak teď zas místo toho že to nenačte najede hlavní menu,intro a pak se napíše the disc is unreadable......WTF?!?!:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taj jsem si vypalil CoD MW2 v clone cd...(soubor iso i dvd)....nejel... aktualizoval jsem xbox protože to po mě chtělo......tak jsem se dostal dál ale stejně mi to napíše Unreadible disc.....tak jsem si vypálil aktivační dvd..........dám do xboxu aktiv.dvd.....naběhne tak jak má...vytáhnu..dám codmw2 a stejně mi to napise tu samou chubu....v cem je proble,´m??? flash samozrejme mam....

jo a kdyz dam do xboxu to call of duty tak mam normalne v menu obrazek hry....

xbox mam od vcerejska a zacina me to pekne stvat ze mi to nejede....diky.....pomohl by mi treba nekdo pres icq???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj prosim vas napalil som uz moc hier ale mam teras novu vypalovacku a mam problem hru vypalim nacita ale nechce ju spustit img burn hlasi tuto hlasku ktora mi nesedi

W 15:21:12 Waiting for buffers to recover... (LBA: 364128)

W 15:21:13 Waiting for hard disk activity to reach threshold level...

prosim o radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosim vas u jedne hry mam video ts a audio ts(obsahujici par souboru) plus system update ktery nepotrebuju,plus dvd soubor.Ale kde mam proboha vzit iso na opatchovani .Diky moc za radu od rana nad tim si lamu hlavu.

"Proboha", tak to vyzera po napaleni na DVD DL (po preskumani DVD), okrem suboru .dvd :cheesygrin: Skus si z toho VIDEO_TS, AUDIO_TS a System update urobit obraz na HDD (cize iso, pomocou imgburn).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zkoušel od nějaké hry iso znova rozbalit WinRarem.Dostanete tyto tři složky , jak píšeš . Ale zpětně to už zabalit přes WinRar tak aby vzniklo stejné .iso nejde . Ani udělat obraz disku ( iso ) přes ImgBurn nejde ( trezzore - tvá rada nefunguje ) . Jedině znova rozbalit stažené rary tak jak jsem ti psal . Vzniknou ti dva soubory . Pokud ti PC nenapsalo , že je to .dvd a .iso a ty jsi to znova rozbalil,tak je to ta chyba ( a vznikly ti ty tři soubory ) - už jednou se to tady na foru řešilo.Pokud se ti to ani tak nepovede , tak tu hru stáhni z jiného zdroje .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zkoušel od nějaké hry iso znova rozbalit WinRarem.Dostanete tyto tři složky , jak píšeš . Ale zpětně to už zabalit přes WinRar tak aby vzniklo stejné .iso nejde . Ani udělat obraz disku ( iso ) přes ImgBurn nejde ( trezzore - tvá rada nefunguje ) . Jedině znova rozbalit stažené rary tak jak jsem ti psal . Vzniknou ti dva soubory . Pokud ti PC nenapsalo , že je to .dvd a .iso a ty jsi to znova rozbalil,tak je to ta chyba ( a vznikly ti ty tři soubory ) - už jednou se to tady na foru řešilo.Pokud se ti to ani tak nepovede , tak tu hru stáhni z jiného zdroje .

Na DVD z takychto suborov urobis iso...tak sorry :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Mám problém s CloneCD

stahl sem to 21 dnu pouzival a ted mi to uz nejde :(

stahl sem k tomu jeste naky programy abych to nemusel kupovat ale nejak mi to nejde

jednou mi to slo kdyz jsem pouzil nakej patch nebo co ale ted nejde stahnout protoze tam byl trojan mohl by nekdo prosim napsat stranku a navod jak to nainstalovat

dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ramci testovania som skusal napalovat max. rychlostou - 10x na medium verbatim 8x (tzv. overspeed). hru som v pohode nainstaloval na HDD x-boxu a hral. chcem to dohrat do konca , keby sa vyskytol problem dam vediet.

hra vypalena za 12.5min :)

verbatim 8xDVD+R DL printable

samsung SH-S203D SATA fw:SB01

Sacred 2 Fallen Angel (7.05GB)

speed som nastavil na 12x , ale mechanika povolila max 10x

2h5lbmt.jpg

toto je zrejme maximum..

ibewow.jpg

mechanika samsung SH-S203D SATA patri medzi najkvalitnejsie co sa tyka zapisu - podla recenzii na http://www.cdr.cz , vypalil som na nej uz stovky DVD bez problemov.

11315699.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu