Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Wii U


Kapr

Recommended Posts

Cekat a cekat, to pro tentokrat musi byt moje heslo, zatim nemam vylozene duvod kupovat, urcite si pockam na nejake poradne pecky (preci jen samotne ZombiU je sice pecka ale konzoli za 11k kvuli tomu kupovat nebudu). Rad bych rekl ze si pockam na Zeldu, ale zas buh vi, jak dlouhe cekani to bude :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 321
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 months later...

takže dle bonuswebu:

http://bonusweb.idnes.cz/wii-u-nedostatky-0kq-/Novinky.aspx?c=A121119_092858_bw-novinky_oz

30.11.2012 - začíná prodej, cena 8 nebo 9 tis. podle velikosti hdd, osobně tedy raději 32 GB, nicméně počkám až cena lehne a navíc až vyjde Mario :evil: to jediné mě přiměje ke koupi ... + hned opět koupit Galaxy 1,2 a bude zase co dělat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ty ohlasy cetl uz i na zahranicnich webech a co se hw tyce tak tam byli stizonosti prevzane na provedeni tabletu.

Jinak me celkem zklamaly recenze na ZombiU, te hre sem celkem veril.

Ja rozhodne koupi neplanuju. A to predevsim z toho duvodu, ze si pockam na poradne hry (do Zeldy ale asi nevydrzim :). A pravdepodobne si pockam i na opad ceny (teda otazka je, jestli se bude snizovat, prece jen jak dlouho drzelo cenu Wii, ikdyz to bylo strasne prodejne uspesne coz Wii U podle me nebude, ikdyz vime jak to dopadlo treba s 3DS :)). A kdo vi mozna i nejakou vylepsenou verzi, zatim proste nemam jediny duvod ke koupi....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se přiznám, že jsem měl Nintendo vždycky rád, a DS, 3DS i Wii jsem kupoval uz pri launchi, ovsem Wii jsem se pak zbavil, protoze tam bylo pro me malo vylozne kvalitnich titulu, opet jsem si ho koupil az loni kvuli nove Zelde. Koupe 3DS do ted tak trosku lituju. Minimalne koupe pri launchi, dal jsem za to dost penez, nacez cenu hrozne rychle srazili dolu a co se titulu tyce, tak to taky neni zadna slava. Ikdyz jen kvuli ty OoT v novejsim kabatku a ve 3D (a vlastne i kavalitnim peckam na VC z ambassadoru) toho nelituju zas tak moc. Ovsem Wii U asi budu prehlizet do doby, dokud se nedockam Zeldy ci "plnohodotneho" nastupce maria :) Ale kdo vi, treba se brzo objevi nejaky must have titul, ktery me preci jen nalaka, snad to s tema hrama nedopadne tak bidne jak v pripade 3DS...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

samo souhlas, koukám každý čekáme na něco :) zombiiU ani zelda mě vůbec netankuje, jinak lehce jsem čekl stránky a nikde(nekontroloval jsem důsledně) jsem nezjistil nový Shigerův počin ve 3D :-( celkově bohužel zatím žádná pořádná hra ... měli by si trošku pospíšit, nadšení z tabletu brzo opadne a pokud nebudou přikládat pod kotel --> další gamecube na cestě ...( tím myslím jeho osud)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak me uz ZombiU taky ne, ze zacatku to vypadalo jako celkem zajimava hra, ale po recenzi to rad ozelim :) Jinak jsem zvedavej jak se bude Wii U darit, propadak typu GC to podle me byt nemuze, ale uprimne receno si furt neumim predstavit nejake kvalitni vyuziti tabletu, jo, na E3 to vypadalo cool, ale je to dalsi zbytecnost (doufam ze se dockame nekaho smysluplnejsiho vyuziti nez jen hrabani se v invetntari a podobnych blbostech), navic uz ted prisel MS s smartglass, coz do budoucna muze vypalit Nintendu rybnik, ale jak rikam me nejak to tabletove hrani nebere, v tomhle rozhodne budoucnost konzoli nevidim a moc v tom nevidim ani potencial, vse holt bude zalezet na hrach, tak doufam ze uz v Nintendo pracuji na nejakych peckach :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

tak čekám, číhám na ohlášení dalších titulů, nové dojmy čtu a podle podle tohoto(ohledně wii remote plus):

http://bonusweb.idnes.cz/wii-u-recenze-0ch-/Magazin.aspx?c=A121204_122315_bw-magazin_oz

mě vychází, že žádný ... nebo alespoň není nutný pokud ho máš s wii, bude fachat i tak ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

žádný wiiu remote plus neexistuje pouze wii remote plus

hmm tak to nechápu jak vysvětlíš toto neexistující příslušenství co se prodává jak u nás tak ve světě, pod tímto názvem ... možná je to identický produkt nicméně stále označen jako WII U

http://www.datart.cz/null-NINTENDO-Wii-U-Remote-Plus-Black.html
http://www.gamestop.com/accessories/wii-u-remote-plus-black/84673

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm tak to nechápu jak vysvětlíš toto neexistující příslušenství co se prodává jak u nás tak ve světě, pod tímto názvem ... možná je to identický produkt nicméně stále označen jako WII U

http://www.datart.cz/null-NINTENDO-Wii-U-Remote-Plus-Black.html
http://www.gamestop.com/accessories/wii-u-remote-plus-black/84673

jedná se stále pořád o Wii Remote Plus to WiiU a U je tam schválně přidáváno - (reklamní trik) cena je pak někdy i dvojnásobně větší. Wii U remote plus neexistuje můžeme mu třeba říkat Wii Remote plus for Wii U

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná to nepíšu do správného tematu, ale co jiného by mohlo to "8 days" znamenat? Jsem zvědavý, co z toho bude.

http://fail0verflow.com/blog/2012/8days.html

Sent from my XT910 using Tapatalk 2

Wii U bylo hacknuto. Tedy aspon Wii backward compatibility, sice se ji mto povedl odríve něž před vložením tohoto postu, ted ale homebrew channel ale doladili, a už to prý nemá žádné problémy a co jsem se dočetl s WiiU o má souviset

Upraveno uživatelem Lazyt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oki nepřu se vždyť jsem to i napsal, že je to možné. S tím reklamním trikem i poté co jsem +- projel nějaké stránky jsem počítal, no chtěl vědět jen jaký je rozdíl což jsme mu řekl = žádný. Jen jsem podotkl, že neexistující věc prodávají :DDD.

Čím dál více o koupi uvažuji, ještě uvidím po vánocích či novém roce zda to trošku neseskočí ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímalo by mě jak vznikl nápad Nintendo Landu jelikož jsem na interetu narazil na video o jedné holce, která popisuje nakreslený obrázek, který asi odeslala do nintenda (jedná so park na téma nintento) stejně jak bývá disneyLand a tak. Video bylo nahráno na internet ještě před oficiálním oznámením WiiU na E3 2011

a zde je odpověd o soby na to, až zjistila, že něco jako NintendoLand opravdu vzniklo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Moje prvni postrehy :)

  • Novy ovladac se velice dobre drzi...

  • WiiU je neskutecne pomale...clovek porad narazi na loadovani a to vcetne mist kde si myslim ze to nepatri (chcete se treba z hlavni nabidky dostat do nastaveni a cekate tak 30s)
  • WiiU je dost hlucne
  • WiiU se umi samo vypnout kdyz treba hodinu nehrajete :) nekomu to prijde jako blbina ale ja to ocenuju protoze obcas zapomenu wiicko vypnout :)
  • Nintendo Land ma v sobe par hezkych her ale opravdu uz me otravuje neustale opakovani tutorialu (jde preskocit ale proc to musim delat kdyz uz jsem je jednou cetl)
  • V baleni neni klasicky ovladac (to beru jako velke minus)
  • WiiU ma dost neprehledne menu...navic s updatem se opet zmenilo :) Najit treba parovani uctu se serverem Nintenda je za trest
  • Po vytvoreni uctu a zvoleni CR (muzete zadat i kraj) uz Vas WiiU nepusti do sveho shopu... a u dalsich uctu uz to mate prednastavene na CR (zatim jsem neprisel na to jak to zmenit)

A co vy a vase postrehy? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

týýýý jóóó, gratuluji :-)

loading apod by mě netankovali, to spíše absence obyč joye :( a zatím hlavní a obrovské mínus = žádná pořádná hra :-(((

jinak jak je to s tím shopem? jdou tam normál kupovat hry(zatím se spokojím s původníma Wii)?? jak se pohybuje cena?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano v nintendo eshopu je mozne kupovat hry ktere maji digitalni distribuci (download) nektere hry je mozne koupit jen na nosici (disc only). Ke stazeni tam je i demo Rayman Legends. Platit se da kreditni kartou a dle kurzu treba ZombiU v eshopu nintenda stoji zhruba 1700,- u nas je bezna cena kolem 1400,- takze levnejsi to neni :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu