Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

tak kuci :D a pojďme zabrouzdit zpět do wiiu vod :D mám takový problém, mám k wii u i pro controler. Koupil jsem si teď contru 3 a nedaří se mi rozchodit druhého hráče :( když připojím pro controler zobrazí se jako P1 a netuším jak to přepnout na P2 nebo to nejde a je tam stejná vychcanost jako u new super mario bros U kde musí být 3 ovladače pro hru ve 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Chceš říct, že pokud si koupím New Super Mari Bros U, tak Upad + Wii Remote mi nebude stačit k tomu, abych si s přítelkyní zahrál a budu muset ještě Wii Remote koupit? :o Mě třeba takhle nešlo zprovoznit hraní ve dvou v demu LEGO Super Heroes. Upad jako hráč 1 v pohodě ale Remote mi zaboha nešel.. Nevím proč, nebo jestli k tomu je potřeba Pro Controller...

Jinak abych nějak reagoval na tvůj příspěvek, tak musím říct... vůbec netuším :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

v multi u new super mario bros U je Upad pouze jenom jako boost mode(prcá tam spoluhráč plošinky na skákání a teprve až 2 remote+ upad je pro "2 hráče"), teda ve výsledku je nsmbu pro až 5 hráčů

už jsem na to došel :D a nikdy by mě to nenapadlo

Upraveno uživatelem seth123

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

hele a co vůbec kdo máte doma za hry? u mě:

- SM3DW

- Darksiders II

- Rayman

- Pikmin 3

- Assassin III

+ SMG na wii

měl jsem toho více ale dost toho putovalo do světa :) jinak v plánu tedy co už vyšlo mám asi:

- Batman

- Deus ex

- Splinter Cell

tyhle na tuty + uvažuji o wonderful 101 + Monster Hunter ... ale nevím zda mi to sedne ale to jsem nevěděl i u pikminů a jsem za ně rád :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No já zatim mam jen SMB3DW, Zombi U (to miluju, atmosféra jak prase), teď pořídim Sonic All Stars, Zeldu WW (dokonalost sama).

A chci pořídit:

- Monster Hunter - kluci z Ninty.cz to hrajou prej docela dost, takže my mohl bejt zajímavej mulťák ;)

- Sonic Lost World

- Mario U

- Wonder 101

- Pikmin 3

- Dokney Konga

- MK8

- Rayman

Později ještě dokoupim asi project zero 2, mario galaxy atd. :-) Deus mě láká, ale dohrál jsem ho už dávno jinde... Jo a brousim si zuby na Contra III!!! :-D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já mám pouze:

Toki Tori

ZombiU

Super Mario Bros 3

Edge

Rayman Legends

a do světa jsem akorát poslal Nintendo Land a Party U..

V plánu mám teď koupit Trine 2, jelikož by mělo být v akci a víc her zatím ani nějak nemám v plánu. Aby to nedopadlo jak s PS3, kde díky PS+ mám her mraky a nehraju žádnou.. Je ale taky pravdou, že díky WiiU jsem si prostě na PS3 ani nesáhnul..

Spíš mám v hledáčku koupit ještě jeden Wii Remote+

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

zdravím.tak my mame

Call Of Duty Black Ops 2

Sonic All Stars

SMB3DW

NSMB U+NSL U na jednom disku(škoda jak jsem to kupoval myslel jsem že tam budou ty hry na dvou cd)

chystame jse na

Sonic Lost World

možna Nintendo Land jsme 3 ja žena a syn docela laka to chození v bludišty s tema baterkama mohla by to bejt super zabava

jinak nejvíc hrajeme NSMB U batle coins .opravdu bomba

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

je tam directors cut, oproti ps3 lepsi grafika a moznost dotykoveho ovladani, u maga je to k nezaplaceni. Ja to mel z ps+ a nedohral nebavilo me to. Pak jsem videl ve video blogu bigNlife jak tam hraje trine2 na wiiu a dal jsem tomu sanci a vubec jsem nelitoval, za 2 dny dohrano

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu