Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Češtiny do Xbox her


Benysek22

Recommended Posts

  • Odpovědi 153
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Já osobně bohužel vašich služeb nevyužiju, protože nemám flasnutou konzoli, ale i tak bych vám chtěl poděkovat za ty co vaše sužby využívají a nejsou schopni vám za tí říci ani "díky". To co děláte stojí každopádně hodně času, znalostí a nervů, které u toho strávíte a měli by jste požádat na SF, jestli by vám finančně nějak nepomohli. Celkem mě mrzí, že hry co vycházejí v češtině na PC, tak na xko už málo kdy a proto, čím více bude organizací jako jste vy, tak tím lépe pro uživatele Xboxu, kteří jsou na tom s angličtinoj na takové úrovni, která jim ke hraní her nestačí.

Díky hoši ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až pro nás budou hry levné jako za mořem, nebude důvod tolik pirátit:)
Tak já osobně kupuji hry "z druhé ruky" a raději si zaplatím pár stovek pro ten klid, než pak třeba dostat ban na xko. Proti pirátům nic nemám, je to každého věc ;) - Ale tohle sem nepatří
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cartman to co si napsal je hovadina proč by měl někdo děkovat ? myslim že 300kč neni zrovna malo za stahnuti češtiny nic proti lidem z SF ale dik= těch 300 kč co musis zaplatit za VIP aby sis to stahl

Přestaň už mít takový ♥♥♥♥ kecy . Nikdo se neozval jen ty . Když se ti nechce zaplatit jen 300 Kč za to že si můžeš stáhnout hry v češtině za takový malý peníz tak nemusíš a nekritizuj ty co za to poděkují . Já jsem si dříve vůbec nezahrál RPG hry , protože neumím anglicky a tak byly pro mne a i spoustu dalších lidí nehratelný . Lidi co ty češtiny dělají tak dělají záslužnou práci pro druhý a poděkování si zasluhují od nás všech . Každopádně si nezaslouží takovou kritiku od lidí jako jsi ty !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ježiš toro uklidni se a přečti si co napsal napsal že by jim za to lidi měli platit a myslel sem to řečeno tak že pokud chce poděkovat at si zaplati VIP a muže stahovat tak nechapu co ti hned je děkovat za placenou vec myslel sem to tak že tym že platim častu 300kč děkuji dostatečně jestli si to pochopil blbě prečti si: to ale i tak bych vám chtěl poděkovat za ty co vaše sužby využívají a nejsou schopni vám za tí říci ani "díky" by cartman jak nědekuji kdit člověk si musi zaplatit VIP aby to stahoval tak proč to psal s takovy durazem proto sem napsal tak protivnej koment jasně že jsem rád že někdo ma takovou obetavost že preklada češtiny hlavu dolu ale to co napsal cartman je smutne tak nevimproč kritizujes ty mě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cartman to co si napsal je hovadina proč by měl někdo děkovat ? myslim že 300kč neni zrovna malo za stahnuti češtiny nic proti lidem z SF ale dik= těch 300 kč co musis zaplatit za VIP aby sis to stahl

Nikdo tě nenutí to platit. Sorry, ale ty neděkuješ například v hospodě, když ti někdo donese pivo ? A to pivo taky platíš a platíš v tom i tu oblushu a pokud neděkuje,š tak je smutné tvé chování a ne post ode mě ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně bohužel vašich služeb nevyužiju, protože nemám flasnutou konzoli, ale i tak bych vám chtěl poděkovat za ty co vaše sužby využívají a nejsou schopni vám za tí říci ani "díky". To co děláte stojí každopádně hodně času, znalostí a nervů, které u toho strávíte a měli by jste požádat na SF, jestli by vám finančně nějak nepomohli. Celkem mě mrzí, že hry co vycházejí v češtině na PC, tak na xko už málo kdy a proto, čím více bude organizací jako jste vy, tak tím lépe pro uživatele Xboxu, kteří jsou na tom s angličtinoj na takové úrovni, která jim ke hraní her nestačí.

Díky hoši ;)

možno naražal na toto :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,mám dotaz zda vaše Počeštěné hry běží i na na xboxu bez JTAG/RGH?. Mám na konzoli flashlou mechaniku na LT.2.0. a toď vše. Má tedy smysl VIP členství? Je stále ještě otevřené? Děkuji Petr

Her které jsou tam jen pro JTAG/RGH je tam jen minimálně . Jsou to hry u kterých jinak čeština nešla udělat . Většina jsou normální isa . Takže ano - každopádně se to vyplatí a myslím že je ještě otevřené .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ano, ono sice zaplatíš za VIP, ale jak psali tak tvůrci z toho nemají nic :D

A to je přesně to co jsem tu psal minule.Kdyby tvůrci češtin to dali veřejně na share servery které jim budou vydělávat uploadem tak by jim to měsíčně hodilo pěknou kačku. Stejně tak si přivydělávám na netu i já. Jenže tohle je hučení do vrby takže nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Nevíte, jestli už je to VIP zase otevřený? A případně jak dlouho to trvá než mi to přístupní? Jak to jako funguje, přes paypal jim pošlu ty peníze, a pak musim ještě nějak čekat? Nebo prostě po odeslání peněz budu mít hned automaticky přístup do VIP sekce?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu