Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Češtiny do Xbox her


Benysek22

Recommended Posts

Ahoj, jsem amatér a tak se ptám, zda existuje nějaký web, kde se dají najít češtiny do xboxových her, pokud tedy existují. Já si nedávno nahrál do Crysis 2 texty přeložené z PS3 ještě, když nebyla oficiální CZ verze..tím pádem mě napadlo, že by mohly být počeštěny i nějaké další hry ne ? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 153
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Do Crysis 2 tu češtinu z PS3 nahrávali ještě pár dní před tim než to vyšlo oficiálně a Crysis 2 v sobě tu češtinu měl už od těch co tu hru vydali, takže pokud chceš mít i jiný hry v češtině tak si musíš napsat tomuto člověku (michalss), aby ti poradil jak si tu češtinu udělat, ale samotnýmu by ti to trvalo strašně dlouho, takže čeština si myslím je uplně zbytečná...např do hry Alan Wake dělalo český titulky několik lidí a přesto jim to trvalo možná 5 měsíců

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, jsem amatér a tak se ptám, zda existuje nějaký web, kde se dají najít češtiny do xboxových her, pokud tedy existují. Já si nedávno nahrál do Crysis 2 texty přeložené z PS3 ještě, když nebyla oficiální CZ verze..tím pádem mě napadlo, že by mohly být počeštěny i nějaké další hry ne ? :-)

Zaregistruj se i na LOADFILES - je tam několik lidí , kteří už pár her do češtiny převedli a stačí ti je jen stáhnout . Můžeš i pomoci . Seznam je zde :

http://loadfiles-forum.com/index.php?board=69.0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do Crysis 2 tu češtinu z PS3 nahrávali ještě pár dní před tim než to vyšlo oficiálně a Crysis 2 v sobě tu češtinu měl už od těch co tu hru vydali, takže pokud chceš mít i jiný hry v češtině tak si musíš napsat tomuto člověku (michalss), aby ti poradil jak si tu češtinu udělat, ale samotnýmu by ti to trvalo strašně dlouho, takže čeština si myslím je uplně zbytečná...např do hry Alan Wake dělalo český titulky několik lidí a přesto jim to trvalo možná 5 měsíců

A trvalo nám to cca od 15.4 do 7.6 ....takže asi 2 měsíce ...:)... a jen vpár lidech......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A trvalo nám to cca od 15.4 do 7.6 ....takže asi 2 měsíce ...

Mě jde jen o to, že on sám by to dělal strašně dlouho a myslim si že kvuli jednomu člověku se nebude každý dělat s češtinama :)

Pár těch her s titulkama je na tom Load-files, jak psal TORO, ale taky jich moc není

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžeš prozradit o jakých 8 her se jedná ???? Jestli tam je i Mass Effect 2 tak to by bylo neskutečné, jinak Alan Wake CZ paráda !

A co kdyby jsi si to našel sám ? To je to tolik práce ? Psal jsem to o pár příspěvků výš :

http://loadfiles-forum.com/index.php?board=69.0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to klobouk dolů :) přesně to jsem měl na mysli :) Doslechl jsem se totiž názor, že na xbox hry "amatérské" češtiny neexistujou. Je super, že se najde někdo kdo tomu ten čas obětuje. ALe třeba překladatelů PC her se mi zdá, že je až dost a češtiny se objevují skoro na každou hru. Škoda, že to není i zde. Divím se, že nevyužiješ té monopolní pozice a třeba za stažení českých textů bych si nechal platit nějakým malým poplatkem, alespoň jako malé zadostiúčinění. :-) Tím pádem ještě větší poklona :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
LF je dead. Kde se dají tedka najít ty češtiny ???

Dnes jsem zjistil , že odkaz na LF mne přesměroval na http://share-forum.net/ . Přihlašovací údaje už tam ale nesouhlasí , tak jsem se musel zaregistrovat znova . Na to co se ptáš jsem poslal SZ adminovi - zatím jsem ještě neobdržel odpověď .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chápu to tedy dobře že ty linky na hry v českém jazyce jsou vidět jen pod VIP účtem ?

Bylo to tak na starém LF . Hry které byly nauploaudovány už nikde nejsou , protože http://console-forum.net/tema/128970-loadfiles-in-zruseno-loadfiles-forum-nefunkcni-download bylo zrušeno . Místo LF se http://share-forum.net teprve rozjíždí a záleží na tom kdy ti uploadeři , kteří to měli na LF to zase někam nauploaudují . O tom by jsme se potom teprve dozvěděli na tom SF . Je třeba se tam znova zaregistrovat . Kdo byl V.I.P. , tak mu zůstává .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli to tedy víš , kde se dají sehnat upravené hry do cz pro xbox360 jinde než bylo LF , tak nám prosím poraď .

ja je delam, ale na xko jsem je prestal upravovat protoze to za to nestalo , pak se tu zamkl warez tak je ted delam jen na PS3 pokud bude podpora tak zkusim premluvit par lidi a muze se na xko prekladat ale treba Despe co delal asinejvic prekladu na xko nedostal ani ň a pritom na loadfiles se vybralo za VIP myslim dost tak nevim zda bude mit zajem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja je delam, ale na xko jsem je prestal upravovat protoze to za to nestalo , pak se tu zamkl warez tak je ted delam jen na PS3 pokud bude podpora tak zkusim premluvit par lidi a muze se na xko prekladat ale treba Despe co delal asinejvic prekladu na xko nedostal ani ň a pritom na loadfiles se vybralo za VIP myslim dost tak nevim zda bude mit zajem :)

Takže nikde jinde to není . Jedině doufat , že na SF bude pokračovat ta parta nadšenců co to dělala na LF .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proc se tu treba nedohodnem lidi na foru kdo by mel zajem o CZ preklady, aby si ViperXP a Despe rekli nejaky podminky jak si to predstavujou nebo jak to delaj s tema prekladama pro PS3. Chapu ze je stim spousta prace, ztracenyho casu a jeste z toho nic nemit!!!!!!!

Nevím proč začínat něco znova . Myslím že bude nejlepší počkat jak se to vyvine na SF - jestli budou pokračovat .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu