Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Češtiny do Xbox her


Benysek22

Recommended Posts

ano ten týpek neextrahuje soubory z origo verze protože si začíná s překladem sám podle toho u jaké hry.! a k nekterym hram dela team ktery mu s prekladem pomaha, ale to je asi nad tvoje chapani..:) je to jeho forum, jsou to jeho pravidla tak jestli s tim mas problem tak tam vubec nemusis list a za 300,- si zaplat tu svou lekci anglictiny :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 153
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 1 month later...
pokud je to jen cestina pro jtag tak ne musel bys mit iso uz s vlozenou cestinou cestiny na vkladani jsou jen jtag/rgh

nemáš úplně pravdu, pravdu máš v tom že češtiny pro jtag/rgh do isa nevložíš, ale nemusíš mít iso už s vloženou češtinou, už jsou tam i češtiny pro vložení do iso přes ISOpatcher a na LT ti to pojede, takže můžeš mít své ISO, stáhneš si jen češtinu pro ISO a je to, jen ti musí sedět MD5 ISO a MD5 češtiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Ahoj

přečetl jsem tuto celou diskuzi a musím tedy říct,že je to opravdu fajn to co dělají,klobouk dolů :)

Také se tedy uvažuji o V.I.P. členství nejdřív bych se vás chtěl na něco zeptat..platí stále to,že XDG 2 hry jdou normálně a jdou nainstalovat na HDD?A jak to je s XDG3 hrama,pokud mám flash LT+v3.0 stále nejdou nainstalovat na HDD ani snejnovějším Flashem?A pro mě se nic nemění,na těchto stránkách stáhnu celé .ISO projedu programem Abgx360 a vypálím přes Imgburn?Byl bych vám opravdu vděčný za odpovědi ;) jestli to takto opravdu funguje..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...
cestiny tam nefungujou uz hrozne dlouho. nechal z toho jen normalni forum s hrama ke stazeni

To je nesmysl, forum funguje stále, nemělo žádný výpadek, jsem tam skoro denně, jenom tam není klasická download sekce, stahují se pouze přeložené hry přes X360cz manager , kdo si zaplatí V.I.P, nově je přeložen třeba Thief pro Rgh.

Co se týče instalace přeložených her, počeštěné xgd2 jdou nainstalovat všechny , neoficiálně přeložené xgd3 instalovat nejdou, nic se s tím dělat nedá, pak jsou tam ještě oficiální CZ ripy, které samozřejmě jdou instalovat na harddisk.

http://x360cz.cz/index.php

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, znám sytém už jsem měl VIP, ale nevěděl jsem o změně adresy.

neoficiálně přeložené xgd3 instalovat nejdou

Co to znamená? Takže hry které tam jsou v XGD3 a jsou v seznamu jako přeložené nepůjdou hrát? Viz např. Sniper Elite 3.

Je pravdou, že když jsem měl VIP, tak ne všechny hry jsem spustil, ale to mohlo být čímkoliv.....

Děkuji za objasnění :idea:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem řekl, hry které vycházejí v obchodech s češtinou jsou tam také, jdou naistalovat, konkrétně Sniper elite 3 je pouze v češtině pro rgh, protože jak řekl majitel fóra, ISO momentálně mrtvé z důvodu, že je velmi obtížné udělat češtinu do hry a zabalit ji do isa tak aby správně fungovala, nic se na tom měnit nebude, kdo má rgh, má k dispozici mnohem více her v češtině a to také všem doporučuje, mimo to všechny přeložené hry mi fungovaly bez problémů, teď mluvím o obrazech disku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem řekl, hry které vycházejí v obchodech s češtinou jsou tam také, jdou naistalovat, konkrétně Sniper elite 3 je pouze v češtině pro rgh, protože jak řekl majitel fóra, ISO momentálně mrtvé z důvodu, že je velmi obtížné udělat češtinu do hry a zabalit ji do isa tak aby správně fungovala, nic se na tom měnit nebude, kdo má rgh, má k dispozici mnohem více her v češtině a to také všem doporučuje, mimo to všechny přeložené hry mi fungovaly bez problémů, teď mluvím o obrazech disku.

A co když mám xkey ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v tom se nevyznám, ale tam se myslím vkládá na hdd obraz disku, tak jako tak, neoficiálně předělaná hra musí být v podstatě stejná jako původní, jinak by to ani na xboxu nefungovalo, můžeš kontaktovat osobou Master, tj. owner, ten ti poradí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
A co když mám xkey ?

Pokud vím tak u xkey se emuluje DVD mechanika způsobem uložení souboru *.ISO na HDD, takže v podstatě to stejné jakoby se hra vypálila z *.ISO image na placku a tudíž si myslím, že ani v tomto příadě tam čeština dělaná pro RGH nebude funkční.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, mluvil jsem o image hry, rgh doma nemám a nezkoušel jsem češtiny pro něj, jen jednu češtinu tady z fóra pro Mass Effect 3, je tam několik desítek přeložených her ve formátu XBI, tedy iso, v budoucnu jsou slíbeny další, které jsou zatím jen pro RGH a mají být ke stažení i obrazy disku, namátkou třeba Tomb Raider, nebo Max Payne 3, to ale až bude nový systém instalace, což já osobně ani nevím co znamená.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 years later...

Ahoj.Nikde jsem se pořádně nedočetl-vím ale že jde cz do her(asi jen pomocí módů)dostat.Takže asi není a nebude možné(samozřejmě po domluvě s tvůrcem)dostat cz do Never Alone (zde odkaz že cz je cz Never Alone.)

Máte/znáte někdo tvůrce co dělají tu cz do Fallout4 /Skyrim.jen se ptám (je mi jasný že je to neskutečná práce-sám jsem byl kdysi tester na The Spec Ops:The line a ...čas na to je neskutečnej)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Pokud máš Xbox bez RGH/Jtagu, nedostaneš češtinu do hry, i kdyby fungovala bez jakékoliv nutnosti portu do X360 verze. Druhou věcí je to, že ti tvůrci (kteří tvoří češtinu na F4/Skyrim) jí tvoří na aktuální generaci konzolí, kde zmíněné hry oficiálně modifikace podporují.

Ve zkratce: Opravdu s tím nepočítej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu