Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

NDSi XL vs PSP 3004


dannyus

Recommended Posts

  • Odpovědi 73
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

hosanek: ty si nejaky mudri.Aj NDS vihralo nad PSP kvoli 5 rocnym detom ze XD Radsej nepis nic ako taketo hovadiny.Si len dalsi fanatyk PSP ktori videl NDS len na obrazku a aj to na mobile :D Inak je pekne ako niekto chce poradit a nakoniec tu z toho vznikne hadka.Malo by sa to tu LOCKnut.A este jedna vec pre tych ktori by mi chceli vycitat ze mam 3DS tak preto fandim Nintendu.POZRITE SA MI DO PODPISU!!! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, měl jsem PSP fatko, hned co vyšlo za těch 8 000 Kč. Měl jsem ho dost dlouho a asi před 3 měsíci jsem ho vyměnil za DSi. Chybu jsem neudělal, právě naopak. Začal jsem zase hrát hry. A neříkejte že jsem ten "casual" hráč. Na PS3 se vyžívám ve hrách jako Dead Space, KillZone, Uncharted a třeba BattleField. Dle mého názoru je lepší NDSi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hosanek citas ty vobec po sebe co pises? pokial by bol dotykovy display pre 5 rocne deti preco su potom teraz take popularne telefony s dotykacom? a preco aj PS Vita dostalo dotykac?

.:Bloody!Splatt:. neviem co je na tom vtipne...tu islo ze sme sa my dvaja nepochopili tak som to vysvetlil tebe,...a tak isto som si vyssie napisal svoj nazor ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj bože být Admin já taky dám BANána tobě jen za to že mě sereš ;) Fakt že jo. Btw : Ještě jednou - PSP má dobrou grafiku joystick není zlej a můžeš si tam rychle, v poho a lehce dát CFW.. Nintendo teď mě zaujal ten 3D display jinak nic moc ale nevim jak moc se s tim hraje..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hosanek vidim ze ty o tom nemas ani paru :roll: nintendo sa neflashuje a ani tam netreba ziadne "triky"...tam si das na kartu len soft stiahnuty z netu, nakopcis si tam hry a hras...nestracas zaruku a je to na stale...nie jak v pripade toho tvojho tn-hen kde pri kazdom spusteni psp musis cely proces opakovat...a ze co je jednoduchsie...takze radsej nic nepis ked nevies lebo robis zo seba akurat vola...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nodobre, bože bože to sou tvoje domněnky... NDS Sem měl dost dlouho a hrál na něm několik her takže zavři hubu...

Jaj tak sory.Len ma prosim ta nezbi.A inak ty mas potom 5 rokov ked hovoris ze je to pre 5 rocnych a mal si to aj ty :D Nevies co pises chlapec.Jednoducho NDS vihralo nad PSP ci sa ti to paci alebo nie a vobec to neni kvoli 5 rocnym detom.

A to niesu len moje domienky ale milion inych ludi co si tuto skvelu konzolu kupili lenze to vysvetlovat tebe.To sa mozem radsej zo stenou rozpravat a je to to iste. ;)

Inak s tim cfw je uz permanentny aj HEN ale neviem ci su aj na tie najvyssie permanent (6.38,6.39?).

A inak fakt by sa to malo locknut lebo to nedopadne dobre tento spor :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LOL :D flash u PSP je naprosto primitivní záležitost :D nedokážu si to představit lehčí... A k těm hrám: např již onen zmiňovaný Assasins Creed je na psp 1000x lepší :) nebo třeba god of war... Je snad něco podobně úžasného na NDS?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caute, mel jsem v ruce jak psp tak ds a musim rict ze z meno pohledu vyhrava ds diky lepsim hram a zabavnosti v podobe dotykoveho displeje, u psp me bavilo tak 5 her a to jsem jich vyzkousel fakt hodne, kdezto u dska je skoro kazda 2. hra pecka kdyz to trochu prezenu. PSP ma sice mnohem lepsi grafiku ale pro me je prednejsi hratelnost nez vzhled. S tim fleshnutim potvrzuju ze na dsko to je jednodusi, proste se zastrci karata s prislusnym softwarem a je to. Ja osobne budu kupovat 3DS, jelikoz se mi nechce cekat na PSVita a kdybych pak nakonec zjistil ze je 3DS stejnak lepsi tak bych byl pak jeste pekne nas... ze jsem cekal. Tot muj nazor 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím s Nodobre, že by to chtělo lock. Jinak, koukám,že se naplnila má předpověď. Připadá mi, že někteří lidi celý den hledájí na netu podobná témata aby se měli kde hádat....

A taky Vám připadá, že TrzaX je někdo z NDSkářů, který si dnes založil nový účet aby se podpořil a trochu to urovnal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hosanek vies napisat aj nieco ine ako zavri hubu :D A ja o tom nic neviem :D Dovol mi aby som sa zasmial :D :D :D No nic nejdem sa tu uz hadat lebo sem pride penthaler a chyti infarkt a mi vsetci BAN.A vsetci DSkari kaslite sa na tych PSPckarov.Ved vidite ze si nevedia priznat krutu realitu ze NDS jednoducho vihralo na plnej ciare.Vidite ze sem prisli len preto aby sa hadali.Neodpisujte budete mat len zbytocne problemi od adminov. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hosanek jedina lama si tu ty...este si sem nenapisal nic plnohodnotne len sa tu vytahujes...btw cakam ze mi odpovies...je snad spravit flash na psp jednoduchsi ako zastrcit flash kartu do dska ??

a skus trosku upresnit kolko je to u teba to "nekolika lety" pretoze ja si myslim ze ds videl len na obrazku..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hosanek nehovorim ze flash je tazky ale neni jednoduchsi ako na nds...schvalne mi napis postup ako flashnut psp...som zvedavy ci to vobec ovladas ked je taky jednoduchy...a NDS ma wifi uz od prvej verzie takze neviem co tu spletas ze nds nema wifi...chlapce ty si vazne lama s velkym L...

VOndy na to si ako prosim ta dosiel? psp a nds ma rovnaky pocet ovladacich prvkov...psp ma este navyse analogovu packu ty chobotnica...

nodobre fakt nechapem ako mozu tito dvaja nado mnou popisat tolko kravin v jednej teme...nds nema wifi...na pohodlne ovladanie musis byt chobotnica pritom maju obidve konzoly rovnaky pocet ovladacich prvkov...asi su to nejaky 13 rocni rozmaznani frackovia :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Promiň takhle, nemá zabudovaný příjmač Wi-fi... Musíš to dokupovat a stávalo to tak 1k+... Btw : Mám doma Pandoru a Flashnul sem nad 10 PSPček. Zkoušel sem HEN 5.03 i 6.20.. A nebylo to zas tak těžký ;) Jo a u DSka to musíš kupovat tu Flash Lite Kartu že jo bo se mýlím? Nebo je to jen obyč SD karta i když mi to připadá jako blbost protože SD je trochu tenčí ne? Hele fakt to radši LOCKněte tohle nejspíš nemá cenu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu