Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSPgamer magazín (8/2006)


gemi

Recommended Posts

  • Odpovědi 130
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Právě jsme překonali hranici tisíce stažení. Jak blahý pocit zadostiučinění za tu námahu... Děkuji všem, co se na časopisu podíleli a všem, kteří nás mají rádi a čtou nás a speciálně potom těm, kterým jsme stáli za alespoň krátkou reakci po přečtení.

Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teď teprv sem se dostal k přečtení a ačkoliv má magazín přes 100 stran tak sem se tak začet že mi přišel krátký...hodně dobrej byl DammLoreovo (nevim jak to skloňovat) článek o Zeměploše, sám to čtu a docela mě to potěšilo, ale i zbytek časopisu byl dost dobrej, třeba druhý pohled nebo recenze na MGA...jen tak dál, díky moc za to!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a kdy bude dalsi? bude teda vychazet pravidelne? nejelepsi by bylo tak kazdy mesic nebo kazdy druhy mesic :)

Vydrží-li současná konstelace hvězd a redakce, tak budeme vycházet v pravidelných dvouměšíčních intervalech. Příští číslo spatří světlo světa už začátkem října. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a kdy bude dalsi? bude teda vychazet pravidelne? nejelepsi by bylo tak kazdy mesic nebo kazdy druhy mesic :)

Vydrží-li současná konstelace hvězd a redakce, tak budeme vycházet v pravidelných dvouměšíčních intervalech. Příští číslo spatří světlo světa už začátkem října. :wink:

tak to by bylo supr :mrgreen:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak, právě mi bylo DammLorem vysvětleno, že on je vlastně "DammLor" a to "e" na konci má spíš kvůli hrám, protože když jej oslovují, tak se zdá, že to skloňují (to se musí umět zvolit přezdívka, s "gemi" tyhle problémy nemám :))

Takže z pohledu českého jazyka je přivlastňovací zájmeno od "DammLore" opravdu "DammLoreho", ale pokud chcete našemu "kulturákovi" říkat "DammLor", tak je správně DammLorův.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proto je nejlepsi mit prezdivku Kořas aby lidi rikali Kořasi, Kořasův :D jinak konecne jste zavedli nejaky termin vydavani :lol: uz bylo nacase :wink:

Ono je neprve potřeba mít lidi, kteří na tom budou dělat a když ti lidi jsou, pak už pravidelná periodicita není problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hh tak jsem dnes procetl gamera a jako dost dobry :) dost me zaujal clanek homo technikus :lol: a rekl bych, ze jsem neco jako meziclanek vyvoje...Jinak s tim co jsi napsal mas pravdu, sam znam dost krtku co nevylezou ven jak je rok dlouhej a jediny, co dokazou delat je zrani zmrzlin a hniti u PC ci TV...taky jsou to poradny bedny v pase. Docela jsem se pri cteni pobavil jen tak dal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hh tak jsem dnes procetl gamera a jako dost dobry :) dost me zaujal clanek homo technikus :lol: a rekl bych, ze jsem neco jako meziclanek vyvoje...Jinak s tim co jsi napsal mas pravdu, sam znam dost krtku co nevylezou ven jak je rok dlouhej a jediny, co dokazou delat je zrani zmrzlin a hniti u PC ci TV...taky jsou to poradny bedny v pase. Docela jsem se pri cteni pobavil jen tak dal :)

Přesně tak :) To byl účel mé úvahy - pobavit se a zamyslet se sám nad sebou... Nikdy není moc pozdě na to změnit svůj život. Ani pro Homo Technicus. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proto je nejlepsi mit prezdivku Kořas aby lidi rikali Kořasi, Kořasův :D jinak konecne jste zavedli nejaky termin vydavani :lol: uz bylo nacase :wink:

Ono je neprve potřeba mít lidi, kteří na tom budou dělat a když ti lidi jsou, pak už pravidelná periodicita není problém.

Hlavně aby lidi vydrželi.....určitě záleží aby vydržel někdo jako jsi ty protože pár lidí co něco napíšou se sehnat dají, ale někdo kdo to dá celé dohromady a šéfuje tomu se shání blbě :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hh tak jsem dnes procetl gamera a jako dost dobry :) dost me zaujal clanek homo technikus :lol: a rekl bych, ze jsem neco jako meziclanek vyvoje...Jinak s tim co jsi napsal mas pravdu, sam znam dost krtku co nevylezou ven jak je rok dlouhej a jediny, co dokazou delat je zrani zmrzlin a hniti u PC ci TV...taky jsou to poradny bedny v pase. Docela jsem se pri cteni pobavil jen tak dal :)

Přesně tak :) To byl účel mé úvahy - pobavit se a zamyslet se sám nad sebou... Nikdy není moc pozdě na to změnit svůj život. Ani pro Homo Technicus. :wink:

Akorat ja nevim, mno, zdalo se mi to kapku prehnane :lol: sam nikoho takoveho nastesti neznam :roll:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hh tak jsem dnes procetl gamera a jako dost dobry :) dost me zaujal clanek homo technikus :lol: a rekl bych, ze jsem neco jako meziclanek vyvoje...Jinak s tim co jsi napsal mas pravdu, sam znam dost krtku co nevylezou ven jak je rok dlouhej a jediny, co dokazou delat je zrani zmrzlin a hniti u PC ci TV...taky jsou to poradny bedny v pase. Docela jsem se pri cteni pobavil jen tak dal :)

Přesně tak :) To byl účel mé úvahy - pobavit se a zamyslet se sám nad sebou... Nikdy není moc pozdě na to změnit svůj život. Ani pro Homo Technicus. :wink:

Akorat ja nevim, mno, zdalo se mi to kapku prehnane :lol: sam nikoho takoveho nastesti neznam :roll:
hh podle me to bylo dost dobry, páč presne takovych lidi par znam...krtkove :lol:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
těším se na další číslo a jestli to bude mít 200 stran tak to bude nářez...

Tak, risky se jede na příštích 14 dní dovolovat na Kypr, takže vydání PSPgameru se o tuto dobu prodlouží. Všechno zlé je ale k něčemu dobré, takže v mezidobí zase o trošku nakyne.

Krom toho, je to měsíc a půl od vydání posledního čísla a jsme dvouměsíčník, takže to zas takové zpoždění nebude :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu