Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Diskuze o Battlefieldu a Call of Duty (všechny díly)


rockyzz

Recommended Posts

  • Odpovědi 61
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Uděláme diskuzi jestli Kiu nebo BMW

,, Kia je lepší, už jenom to že auto se stejnym výkonem jako nejslabší BMW stojí desetinu "

,, Kia se ti rozpadne je to jako když to dělal číňan potmě a eště nohama "

kritik : Kluci vítě že z toho budete mít flamewar ?

zakladatel : Nene, jsou i jiný témata který moderátoři nesledujou, proto budu za trolla a udělám naivně další

Nebud tak namyšlenej, sám si můžeš přečíst proč jsem tenhle topic udělal, a nevím proč by jsi mě za to měl vůbec kritizovat!

Správně, mise z Chernobylu je v MW2 pouze v SpecOps, pojmenovaná Hidden... http://www.youtube.com/watch?v=EPEq-cGoB9k tak rok zpátky jsme zkoušeli s kámošem natočit jak rychle to zaběhnem icon_biggrin.gif...

Mě se celkem líbil Estate takedown, respektive ta single playerová verze týhle mise, netušim jak se jmenuje, loose ends ? asi...

Jojo, jmenuje se Loose Ends, na konci tam zabijou (střelej a zapálej) Roache a Ghosta. Mě moc nebavila, ale ve Spec Ops - úžasný, vždy jsme si tam z kámošem kempily na hoře, on kryl schody a já snipoval. Ach, to bych si rád z někym zopakoval :D Dostávám na to chut.. Ale radši si počkám do MW3...

Tím rovnou docházím k dotazu, jaký si myslíte že bude Spec Ops v MW3? Budou to jen ty vlny nepřítel? Nebo tam budou i takový spec ops mise jako v MW2? Nebo dokonce nějakej příběh? To by bylo super, neeee?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já ještě když jsem hrál cod 4 tak jsem používal:

AK47 - perky: Bandolier, Stopping power, Deep impact

AK74u - perky: totéž jako velký AKčko

M40A3 - perky: Bandolier, Stopping power, Iron lungs

M40A3 s ACOGem - perky: Bandolier, Stopping power, Steady aim

občas taky broksnu nebo G36C, MP44... prostě ten pátej slot jsem tak nějak střídal :lol:

Singl: nuda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohůžel ve třech, čtyřech jde hrát u CoD jen splitscreen v multiplayeru, CoD5 zombíci a kampan jde na splitscreenu jen ve dvou, taky mě to dost mrzí a zahrál bych si rád z kámošema ve čtyřech, ale bylo by to hrozně náročný pro konzolu a neunesla by to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne neni, v multáku hraješ např. v Halu, když hraješ 4 player splitscreen a hraješ online tak tam máš asi 8 dalších lidí co hraje. Ale když hraješ single, tak tam jich je desítky, né li někdy i stovky. Například se koukni na glitch Halo 3 ve 4 hráčích splitscreen (officiálně jdou jen 2 hráči) a když hraješ v těch 4 lidech splitscreen v kampani, tak se to začne sekat, bugovat a může se to i seknout úplně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vytvořil jsem tenhle topic aby jsme se tu bavily celkově o všem co má co s battlefieldem a call of duty společného, at už psát novinky, domluvovat se kdy nebo co zahrajem a tak podobně. A pokud se ptáte proč jsem tenhle topic vytvořil, tak je to s toho důvodu že se v topicu o BC2 nebo BF3 vždy nějak začneme dohadovat o BF2, jiných dílech než by jsme měli a tak podobně.
1710488-battlefield_logo_large.jpgcall_of_duty_logo.jpg

Ty se doma asi hodne nudis co? staci ze uz je tema BC2 a BF3 zaneseny kecama co tam vy a ta vase parta mele porad dokola....jestli se chcete povidat tak bezte ven nebo na icq/skype.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MW2 je daleko lepší, Black Ops už je přeplácanej a pokud nehraješ z kámošem tak je to hrozná nuda, alespon pro mě. Jinak kapr, pokud ti to vadí tak si toho nevšimej a nedělej tu chytrýho!

Já už Modern Warfare 2 mam,mám si teda počkat na COD Modern Warfare 3 nebo koupit Black Ops co by bylo lepší ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už Modern Warfare 2 mam,mám si teda počkat na COD Modern Warfare 3 nebo koupit Black Ops co by bylo lepší ?

Black OPS? Ses v poradku? nejhorsi hra co kdy byla kup si MW3 pri nejhorsim a jestli chces bejt fakt "borec" tak je jasna volba BF3!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pokud jsi fanda CoD, tak si rozhodně Black Ops i kup, zombie mod je docela sranda (sice je lepší v WaW, ale co?).. A když hraješ z kámošem po netu tak je to i sranda, jeden dá např. k plantu C4, druhej kameru a kempíš na druhé straně mapě a čekáš, takhle to děláme často - fakt sranda :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu