Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Diskuze o Battlefieldu a Call of Duty (všechny díly)


rockyzz

Recommended Posts

  • Odpovědi 61
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

rockyzz : díky,budu kupovat Black Ops a pak si budu šetřit na MW3 nebo Battlefield 3 :D všem děkuji.

Black ops nekpuj a kup si BF3 a MW3 ne ;) a nemusis setrit xD

Jinak rokyzz tamta mise lose onds v spec ops: ty mas uplne stejnou taktiku jak ja s kamosem :) ja hlidal schody a Bargud odstreloval (pak jsem se museli vystridat protoze on a sniper to moc nejde dohromady on radsi 1000 naboju a utikat, no proste rambo :D) ale na veterana nam to trvalo pěkně dlouho, my jsme potom (jak jich bylo malo) oba odtstrelovali a ,,Lego Pnacek,, nas zabil ze zadu bo ho miny nezabily xD ale potom jsem se schoval ve vane pod nafukovaci panou a zabil ho xD (Jinak ,,LEGO PANACEK je ten obrneny vojak :D) ale nejvic mise v spec ops me bavila ta jak si v zime na te vezi (nebo co to je) a odstrelujes je tam( myslim ze to je hned ta prvni), jeste je dobra ta v zime s jak musis byt potichu jak tam maji ty psy. Ješte kolik spec ops misí mate projete na Veteran my mame vsechny krome te v riu jak tam jsou LEGO PANACCI a ted nevim jestli jsme je na te lodi uz dali nebo ne uz jsi nevspominam je to precejen uz rok co jsme to prestali hrat :(. PS: moje zbrane v multaku:1:Intervention+tlumič-9mm+tlumič-lightweit-maraton-nevím

2:Scar+tlumic+acog sight-desert+fmj+akibo xD

3:beret 50cal. +9tka

4:broksna :D

Jo jednou jsme hraly ve 4 split screen a kazdy pustil letadlo, stihacku, nalety,torpedo,rozestaveli kulomety- to jste meli vydet ty lagy :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

xD to my z kámošema těm "lego panáčkům" (juggernautům) říkáme mekáčové (McDonald xD) jinak tu loose end, v spec ops se jmenuje Estate Takedown dali na veterána do 10 minut. Jo a víte jak je ta mise na vrakovišti letadel (je v Singlu i v spec ops) a v spec ops se jmenuje Snatch & Grab? ... Tak tu jsem dal sám na veterána za......... 1:24!! Jo!.... :D Je to jedna z tēch nejtēžsích spec ops misí kde jsou v druhé části že všech stran asi 10 juggernautů a v coopu jsme jí z kámošem nedali ani na 20 pokus snad(na starym GT jo)... Mrkněte na návod, z flash granátem je hned všechno lehký ;)! Btw ta mise z jugerama na tom ropnym ehm nwm jak se to jmenuje je extrémně lehká, stačí se ze snipama zakempit v 2.patře na plošině a čekat, ta v Riu je extrémně těžká (druhá nejtěžší po Wetworku) ale když použijete jeden glitch tak je to primitivní (ale musíte být dva)... Viz. YouTube

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak ten Snatch & Grab to je docela lehke az na tu cast s juggernautama, jinak jsem se dival na youtube a ta 1:24 je spis o stesti on tam utikal a tak min.5 mu stacila 1 rana a byl by mrtvy, to chce hodne casu, hodne opakovani, ty jsi to taky urcite nedal na po1 :) Tak to nevim jestli je wetwork nejteusi ta zase nam prisla moc lehka na po3 jsme ji daly, to na te ropne plosine jsme daly (díval jsem se) a ten glitch v tom riu vypada dobre asi to zkusime ;-) (je to to jak je jeden ve dverich a druhy lezi za tou komodou ne?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj to je ten glitch, co se týče Snatch & Grab, máš pravdu - nedal jsem to na první pokus, ale na druhej a to jen kvůli stisku špatného tlačítka = remember, switching to other weapon is always faster then reloading! Snad chápeš :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já rozhodně ne, k čemu na xbox/ps3 takový drahý sluchátka? Stačí obyčejné od Microsoftu/Sony. A u PC si radši koupím nějaké pořádné od Logitechu/Razer či tak, za nápis MW3 mi to nestojí, takovej fanda opravdu nejsem, a navíc je to prostě drahý!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu