Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Cenové akce ! Vše sem !


PauL cZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 90
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to přímo akce, ale je to suverénně (o několik stovek) nejlevnější nový kinect na netu. Ten shop není nejznámější, a tak jsem samozřejmě měl obavy, ale vše v pohodě PPLkou dorazilo, kinect opravdu nový, nepoškozený, nerozbalený, se vším všudy jak má být. Takže doporučuju ostatním. Za 2300 paráda. http://www.fttg-obchod.cz/ms-xbox-360-kinect-senzor-hra-kinect-adventures/d-111325/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar , chtěl bych se zeptat zda si někdo objednával hry na Zavvi.com a jak dlouho trvalo doručení od jejich odeslání ??? Já si jednu hru objednal a už je to 8dní a nikde nic :-( ...objednával jsem mnohokrát např. hadry z USA a bylo to u nás za 4dny ...tak to nechápu... dík za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to jak kdy, nekdy 5 dni od emailu. Jindy za 14 dni. Ted uz cekam pet dni na max payne. Pro me je dulezity, aby to bylo osvobozeny (resp nepodlehalo clu) coz vzdy bylo.

S ameriky mi ted prisli plavky behem peti dni.

Dokonce si myslim, ze zavvi jsi ty hry preposila ze skladu mimo EU, aby obyvatel EU neplatili daň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teď čekám už cca 7 pracovních dní na zásilku z Hutu. Pokud nepřijde ani další týden, tak jim napíšu. Je to ale jenom zdržení někde po cestě.

Zatím jsem nikdy problém neměl. Známému jednou nic nepřišlo a po reklamaci mu bez řečí poslali novou hru znova. Holt to není českej obchod, tak není třeba se bát nějaké zlodějny...

Edit: Tak 28.6. hra bez problémů dorazila. Bylo to 14 dní od objednání. Ale je nutno podotknout, že teď pošty přecházej na prázdninovej režim a kdo někdy zaměstnával brigádníky, tak ví, kolik práce se pak udělá... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky za info

Zdar , chtěl bych se zeptat zda si někdo objednával hry na Zavvi.com a jak dlouho trvalo doručení od jejich odeslání ??? Já si jednu hru objednal a už je to 8dní a nikde nic :-( ...objednával jsem mnohokrát např. hadry z USA a bylo to u nás za 4dny ...tak to nechápu... dík za odpověď

Někdy to mám ze zavvi do týdne a někdy taky 3 týdny musíš čekat, ale někdo tady psal že to posílají z eu, tak to není tak úplná pravda, já mám zkušenost takovou, že co je do 20 euro a nespadá pod celní řízení, tak odesílají z Guerensey nebo jak se to menuje, nějaký daňový ráj, odtud to trvá dlouho, protože to není člen eu, jde to přes všelicos celnice atd. Do 25 euro, většinou chodí z UK, a nad 25 euro to chodí z nějakého rakouského skladu, a to je celkem rychlý, většinou do týdne, ale taky se mi stalo když jsem si objednával MGS HD LC, kterou posílaly z rakouska, ale čekal jsem na ní skoro 4 týdny, takže nevím jaký v tom mají systém

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
urco stoji na stejnych strankach za zminku i The Darkness 2 Limited Edice s comicsbookem. Za 15Ł, neuctuji postu.

btw ma nekdo zkusenost s tim Resident Evilem ORC ? Jaka je hra? Nekdo ji hraje, nekdo nadava...

Ta vypada pekne no, akorat pozor, nemaj ji skladem, tak to bude na dlouho: "Availability: Usually dispatched within a month".

Jinak mne postovne uctuji. Pri koupi prvni hry jsem neplatil nic( Uk to maji zdarma asi porad), ale od druhe zasilky jsem vzdycky platil 99 penci. Coz je stale komedie (30 Kc), kdyz si vezmete kolik si nechavaj za postovne platit ceske obchody a ruzni vykukove.

Residenta jsem nehral, ale u nej teda bacha na clo, je to 24 E, tak aby to nezadrzeli ty zlocinci v Praze na celnici (celnimu rizeni podlehaji zasilky nad 22 E).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim, ze thehut a zavvi zmenily sklady a posilaji nekde z belgie, takze by to melo byt bez cla i kdyz je cena vyssi jak 24euro.

Nekdy u titulu co pisou ze budou do mesice, tak jsou schopni do cca tydne odeslat.

S tou postou se divim, na hlavni strance maj ze delivery free uk / europe , tak nwm, ja z hutu moc neobjednavam, mam radsi zavvi.

edit: aha tohle je xbox sekce :O tak sem mozna ty ceny psal spatne, ja cumel na ps3 :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim, ze thehut a zavvi zmenily sklady a posilaji nekde z belgie, takze by to melo byt bez cla i kdyz je cena vyssi jak 24euro.

Nekdy u titulu co pisou ze budou do mesice, tak jsou schopni do cca tydne odeslat.

S tou postou se divim, na hlavni strance maj ze delivery free uk / europe , tak nwm, ja z hutu moc neobjednavam, mam radsi zavvi.

edit: aha tohle je xbox sekce :O tak sem mozna ty ceny psal spatne, ja cumel na ps3 :))

dokonce mají sklady už i na slovači a panečku to je do 4 dnů doma, paráda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[h=1]L.A. Noire: The Complete Edition (obsahuje všechny DLC případy) - 450 Kč: http://www.thehut.com/games/platforms/xbox-360/l.a.-noire-the-complete-edition/10569012.html[/h]

[h=1][Kinect] Steel Battalion Heavy Armor (2 měsíce staré) - 450 Kč: http://www.thehut.com/games/platforms/xbox-360/steel-battalion-heavy-armor/10584484.html[/h]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 9 months later...

Podle mě dobré ceny:

Myslím, že nakoupit nyní roční Gold se vyplatí, vzhledem k tomu, že bude společný pro X360 i XOne a v souvislosti s cenou Goldu se hovořilo o nějakých 1600 Kč ročně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu