Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Cenové akce ! Vše sem !


PauL cZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 90
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Určite neni problem tady je odkaz http://www.jrc.cz/clanek_preowned_akce . Jedna se o to že vykoupi hry ktery maji častku u nich bazarovou 599 najdes to u nich na strankach preowned :) zavolas a rezervnes si a pak ti daj info že hru maj pro tebe a vezmes jim ty dve hry. Je jedna hra na jednoho zakaznika. Hry museji byt v prodejnim stavu neposkrabany bud CZ nebo Anglicky zaleži na hre. Je jedno zda je to cz distribuce nebo jina ale obal a navod (pokud ho hra podporuje) musí byt česky/anglicky. Když mi date thanks budu rad klidne se ptej dal :) rad ti odpovim hodnekrat jsem tam volal a psal :D

edit: platforma je jedno das ve hry treba na xbox 360 a vezmes jednu na xbox one to už je na každym :)

Upraveno uživatelem reawow
platforma
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je super akce..

1) takze prinesu 2x jakoukoliv hru, kterou prodavaji na webu jako preowned za 599,- a dostanu Watch dogs az vyjde?

2) A kdyz mam nejakou tu uvedenou hru, ale na jinou platformu, nez tam maji (xbox360 x ps3), tak to se pocita?

3) A co hry, ktere vubec jako preowned uvedene nemaji? Jak urci cenu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) ano přesne tak, 2) beru platformy ty ktere meni takže xbox 360, xbox one, ps3, ps4, 3) jeden kolega odsud mi psal že tam poslal seznam her co ma a oni mu napsali jaky mu vymeni. Myslim si že stačí jim zavolat nebo poslat seznam na nekterou z prodejen jrc a obratem ti odepisou. Ja nevlastnil žadnou hru a poridil jsem si ps4. Na internetu jsem našel COD MW3 na xbox za 189kč jednu, koupil dve a zavolal zda je vezmou a mam ji tam rezervovanou a v den kdy vyjde mam přinest ty dve hry a oni mi je vymení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Ahoj,

výprodej her od EA pro Xbox 360 i Xbox One, namátkou:

NHL 15 pro Xbox One za 479 Kč,

NHL 15 pro Xbox 360 za 599 Kč,

NFS: Most Wanted pro Xbox 360 za 120 Kč,

NFS: Rivals pro Xbox 360 za 200 Kč,

Dragon Age 2 pro Xbox 360 za 60 Kč...

Určitě si vybere každý, odkaz: http://www.xbox.com/cs-CZ/promotions/sales/ea-sale

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu