Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Limbo


shtrbi

Recommended Posts

  • Odpovědi 134
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

drak3go: To by od tebe bylo milé a myslím, že dle tvého iTraderu a mých zkušeností s tebou by neměl být problém v důvěře...ale nějak jsem nepochopil tu tvoji větu....pokud se nás sejde pět s tebou nebo bez tebe?

..ten topic s dweightem jsem teď četl....je to síla no...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
...ale nějak jsem nepochopil tu tvoji větu....pokud se nás sejde pět s tebou nebo bez tebe?

Myslel jsem to přesně tak, že pokud byste měli být 4 a chyběl vám poslední člověk do party a ne a ne ho sehnat, tak ten slot obsadím a tu hru i koupím. A pokud by se našlo celkem 5 zájemců a na jednoho z nich se nemělo skrze mě dostat, tak mu to místo pustím. A pokud dobře počítám, přesně ten druhý případ nastal, byly jste 3, ozvali se další dva, takže je vás dost a nic vám nebrání to rozjet :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

drak3go: Mno jde o to, že ty jsi se nabídl že to můžeš i koupit (což nikdo jiný neudělal) a jsi ověřený, takže raději bych to vzal s tebou než s někým jiným, koho neznám...takže necháme to už na nás pěti a ten poslední (Grissom17) prostě nechť počká na ostatní, zda se ozvou...samozřejmě je tam pak napíšu jako další pětici, aby to bylo pro ně přehledné...

Grissom17: mimochodem drak3go se ozval dřív, abys pak nebyl naštvaný nebo tak, že jsem to domluvil jinak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu